HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Viadukt ode u Libiju ,pitanje je kamo hidra ide ?

VDKT ode u Libiju,
INGR u Alžir,
THNK u Njemačku,
DLKV u Norvešku,
Konstruktor u Crnu Goru…a HDEL ih sve zajebe i ostane doma, bez konkurencije. [thumbsup]
[/quote]

Mislim da su građevinari trenutno nalošija opcija na ZSE.
O tome pišem već mjesecima, i stanje na burzi je pokazalo da sam u pravu.

A od tih građevinara, najgora opcija je Hidroelektra.
Loše izvješće i besperspektivnost. Ako ostaju doma, a ostaju, što će raditi, posla u HR nema, jer vlada reže već ugovorene investicije, a kamoli da ugovara nešto novo.

Evo ne tako davnog članka iz srpnja ove godine:

http://www.ezadar.hr/clanak/vlada-obustavlja-gradevinske-radove-%5Bb%5Dhidroelektra-na-prisilnom-godisnjem
[/b]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izvješće Q-III objavljeno na ZSE.

"Bilješke uz financijske izvještaje
U trećem tromjesječju 2009. godine ostvaren je pozitivan financijski rezultat, koji na razini tekuće
godine iznosi 4.628.831 kn. Potraživanja od kupaca u odnosu na stanje na dan 30.06.2009. godine
smanjila su se za 92,4 mil. kn i na dan 30.9 2009. godine iznose 486,4 mil. kn. Naplata potraživanja je otežana. Ukupne kratkoročne obveze na dan 30.9.2009. godine iznosile su 646,6 mil. kn, od čega se 488,2 mil. kn odnosi na obveze prema dobavljačima a 52,1 mil. kn čine obveze za primljene predujmove. Računovodstvene politike su ostale nepromijenjene u odnosu na prethodno obračunsko razdoblje."
——————–

Gledam nekoliko postova iznad……koje se tu gluposti pišu, a koji likovi ?!!!!

marcello

ja s ene bojim stečaja,bilo j ei gorih,puno gorih godina .
mene je jedino strah istiskivanja malih dioničara iz firme.
u tome ide u prilog ovih 57.735 dionica od Škegre (bez g. na početku)

Good artists copy. Great artists steal.

Kamo pobjegoše ovi sa prodaje??

a inače čini mi se da je bvps = 340,00 kn

http://www.kucilooro.webs.com/


ja s ene bojim stečaja,bilo j ei gorih,puno gorih godina .
mene je jedino strah istiskivanja malih dioničara iz firme.
u tome ide u prilog ovih 57.735 dionica od Škegre (bez g. na početku)

Nikakvog preuzimanja neće biti od uprave niti to uprava mora po zakonu Qvestus fond je morao izići iz dioniaca jer je to prije svega nekretinski fond pa je imo naredbu od Hanfe da iziđe

Mali pogled na dionicu koja je 2007.g donijela iznadprosječne zarade. A i opet će, naročito onima koji sad kupe i budu strpljivi pa ne prodaju za kikiriki.

http://www.kucilooro.webs.com/




Viadukt ode u Libiju ,pitanje je kamo hidra ide ?

VDKT ode u Libiju,
INGR u Alžir,
THNK u Njemačku,
DLKV u Norvešku,
Konstruktor u Crnu Goru…a HDEL ih sve zajebe i ostane doma, bez konkurencije. [thumbsup]
[/quote]

Mislim da su građevinari trenutno nalošija opcija na ZSE.
O tome pišem već mjesecima, i stanje na burzi je pokazalo da sam u pravu.

A od tih građevinara, najgora opcija je Hidroelektra.
Loše izvješće i besperspektivnost. Ako ostaju doma, a ostaju, što će raditi, posla u HR nema, jer vlada reže već ugovorene investicije, a kamoli da ugovara nešto novo.

Evo ne tako davnog članka iz srpnja ove godine:

http://www.ezadar.hr/clanak/vlada-obustavlja-gradevinske-radove-%5Bb%5Dhidroelektra-na-prisilnom-godisnjem
[/b]

[/quote]

i baš zato što je najgora (trenutno) opcija ima perspektivu… i dokupljivat ću do zadnje lipe !!!
svatko odrađuje svoje ciljeve, u meni je proradio inat, preživio sam i gore dane s HDEL, i vjerujte mi da ovo nisu ti dani…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Plavi, ti bi barem trebao znati da se ne kupuju dionice koje su trenutno popularne nego one koje tek budu. Jer sad im je cijena prava sitnica. Ali razumijem te, želiš kupiti pa pokušavaš rušiti cijenu. Pozdrav!


Plavi, ti bi barem trebao znati da se ne kupuju dionice koje su trenutno popularne nego one koje tek budu. Jer sad im je cijena prava sitnica. Ali razumijem te, želiš kupiti pa pokušavaš rušiti cijenu. Pozdrav!

Odakle bi on to mogao znati? Kolega pretežno kupuje ili na inside info ili neke nelikviduše koje sindikat može napucati…….
Znači ili insajd ili frontrunning

http://www.kucilooro.webs.com/

Postoji ljubav nekih fond managera prema ovoj dionici, a i neki pojedinci je imaju u svome portfelju u količinama kao omanji fond.


Postoji ljubav nekih fond managera prema ovoj dionici, a i neki pojedinci je imaju u svome portfelju u količinama kao omanji fond.

Kolega da vas ispravim: nema tu ljubavi prema dionici, nego prema profitu koja ona moze donijeti [wink]

meni je bila dobra …ušao oko 300 i za par dana prodao po 360…PO KUPNJI

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



meni je bila dobra …ušao oko 300 i za par dana prodao po 360…PO KUPNJI

svaka čast na hrabrosti. ja ovo ne bi kupio ni imam tuđe pare ko Dinko Novoselac.
[/quote]
kupio sam trejderski, tehnički….i opet cu isto ucinit, javit cu vam na koliko…naravno ako dodje na tu cijenu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.





meni je bila dobra …ušao oko 300 i za par dana prodao po 360…PO KUPNJI

svaka čast na hrabrosti. ja ovo ne bi kupio ni imam tuđe pare ko Dinko Novoselac.
[/quote]
kupio sam trejderski, tehnički….i opet cu isto ucinit, javit cu vam na koliko…naravno ako dodje na tu cijenu
[/quote]
Nećet valjda ulazati dok ne padne na 200.
[/quote]

OKO 250 bih usao trejderski…pišem s tehničkog gledišta..
Ne znam dali ce tamo past, ali prije te cijene me ne zanima
Fundamentalno me uopce ne zanima

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Kolega nemojte moj prijateljski savjet ide ovo bez problema ispod 200 kuna.

U principu, evo ja ću se nakrcati iznad 250 a što propadne ode vama. Jel pošteno kolega Sampras? Meni će ona biti dobra i od recimo 280. Samo nešto nema baš voljnih ovog trena na prodaji. To me doduše malo brine. No ima vremena. Nema žurbe, zar ne?

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close