HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Reko dr. Sanader danas na otvorenju novoizgrađenog djela Dalmatine da će mosta za Pelješac BITI bez obzira na……..Uz ostale poslove, zna se šta to znači i za Hidru!

marcello


Reko dr. Sanader danas na otvorenju novoizgrađenog djela Dalmatine da će mosta za Pelješac BITI bez obzira na……..Uz ostale poslove, zna se šta to znači i za Hidru!

a dr. Sanader je čovjek od riječi.



Reko dr. Sanader danas na otvorenju novoizgrađenog djela Dalmatine da će mosta za Pelješac BITI bez obzira na……..Uz ostale poslove, zna se šta to znači i za Hidru!

a dr. Sanader je čovjek od riječi.
[/quote]

[bye]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Ne, to su TNPL, VDKT, ATPL i INA. Ali to nije tema ovdje. Ako imaš što pametno za Hidru napisati slobodno izvoli.

Dragi kolega, s obzirom da ne vjerujete u Hidroelektru, zanimljivo mi je da vjerujete u Viadukt. Zbog čega je Viadukt po vašem mišljenju trenutno bolje prilika?
[/quote]

FI drugi i treći kvartal 2008. Usporedite ih.

Tko je šljunčar na prodaji, zna li se??

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ




Ne, to su TNPL, VDKT, ATPL i INA. Ali to nije tema ovdje. Ako imaš što pametno za Hidru napisati slobodno izvoli.

Dragi kolega, s obzirom da ne vjerujete u Hidroelektru, zanimljivo mi je da vjerujete u Viadukt. Zbog čega je Viadukt po vašem mišljenju trenutno bolje prilika?
[/quote]

FI drugi i treći kvartal 2008. Usporedite ih.

[/quote]
U pravu ste kolega, Viadukt ima zadnja 2 kvartala odlična izvješća, no kolko sam vidio znaju im se dogoditi i kvartali i sa gubitkom od preko 30 mil. kn, dok Hidroelektra kontinuirano ostvaruje 3-5 mil. kn dobiti po kvartalu. Najbolja stvar koja se Viaduktu dogodila je dokapitalizacija, pa je značajno popravio bilancu, mislim da bi bez toga sve zajedno puno lošije izgledalo.

Svejedno, ostajem pri mišljenju da je Hidroelektra po 200 kn bolja prilika nego Viadukt po 300 kn. Ali definitivno obje su mi na vrhu prioriteta za kupnju.

I kolko ja vidim, Hidroelektra ima 5,5 mil. kn više dobiti prije oporezivanja u 2008. nego Viadukt, lako je odabrati kvartale koji vama odgovaraju pa donosit zaključke.


I kolko ja vidim, Hidroelektra ima 5,5 mil. kn više dobiti prije oporezivanja u 2008. nego Viadukt, lako je odabrati kvartale koji vama odgovaraju pa donosit zaključke.

hvala Vam na info ali Vas molim da se svi zajedno smirimo jer se nemogu skoncentrirati
unaprijed hvala
pofuk



I kolko ja vidim, Hidroelektra ima 5,5 mil. kn više dobiti prije oporezivanja u 2008. nego Viadukt, lako je odabrati kvartale koji vama odgovaraju pa donosit zaključke.

hvala Vam na info ali Vas molim da se svi zajedno smirimo jer se nemogu skoncentrirati
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]
A na šta se želiš skoncentrirati kolega?




I kolko ja vidim, Hidroelektra ima 5,5 mil. kn više dobiti prije oporezivanja u 2008. nego Viadukt, lako je odabrati kvartale koji vama odgovaraju pa donosit zaključke.

hvala Vam na info ali Vas molim da se svi zajedno smirimo jer se nemogu skoncentrirati
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]
A na šta se želiš skoncentrirati kolega?
[/quote]
pa iskreno toliko sam dekoncentriran u zadnje vreme da bih se htel na bilo kaj skoncentrirati
izmedju ostalog i na hdel
pofuk

I šta ti onda smetaju komentari na forumu? Pa odi u prirodu i tamo se koncentriraj do mile volje…
Baš me zanima šta vi kolega Pofuk, makar ste totalno dekoncentrirani, mislite o kretanju cijene Hidroelektre?


I šta ti onda smetaju komentari na forumu? Pa odi u prirodu i tamo se koncentriraj do mile volje…
Baš me zanima šta vi kolega Pofuk, makar ste totalno dekoncentrirani, mislite o kretanju cijene Hidroelektre?

cujte iskreno Vam nemogu nis pametno reci samo znam da sam razgovaro sa tipom koji je u top 10 kad je cijena bila na vrhu i reko mi je da mu nis nije jasno jer da tolko ne vredi……….momentalno mislim da je podcijenjena ali nemojte moje misljenje uzimati ni pod ono sto se zove ostalo sto niko nece
pofuk

Nisam išla u dokapitalizaciju HDELA- zbog propasti istog na VDKT-u…..
Kako danas stoje stvari na HDELu…i da li je nekako moguće ovu cijenu podići../ zar nemaju angažiranog brokera da im u tome pomogne??? /
Ruka .ruku mije…ove dvije dionice…moj trenutno najveći promašaj u portfelju…
Imaju li ugovorenih poslova i kojih? Da li su skupili pare za nastavak izvršenja ugovora /obrtna sredtsva
jer im je valjda država dužna za sve one radove na cestama ? I općeniko …KAKO JE ???
Zađto ne daju nikakva izvješća o svom radu u medije???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Šaljem popis ugovorenih polova, koji sam obečao:

Glavne aktivnosti društva na gradnji objekata tijekom 2008. i 2009. godine odvijati će se na sljedećim gradilištima:

– Autocesta Zagreb – Dubrovnik , dionica Račva-Ploče u iznosu od 949 mil. kn
– Tunel Sveti Ilija – Biokovo u iznosu od 155 mil. kn
– Autocesta Zagreb – Sisak, dionica Jakuševac – Velika Gorica u iznosu od 218 mil. kn
– Autocesta Zagreb – Macelj, dionica Krapina – Macelj u iznosu od 57 mil. kn
– Izgradnja južnog kolnika zaobilaznice grada Rijeke, dionica čvor Orehovica – čvor Diračje u iznosu od 364 mil. kn
– Cesta D25, dionica Brušane – Baška Oštarije u iznosu od 13 mil. kn
– Cesta D2, dionica Našice – Bizovac u iznosu od 37 mil. kn
– Most kopno – Pelješac u iznosu od 603 mil. kn
– Cesta D6, dionica Topusko – Glina u iznosu od 39 mil. kn

Dakle, ukupno za 2008. i 2009. godinu 2.435 mil. kn, dok je za 2007. bilo ugovoreno radova u vrijednosti od 608 mil. kn.

Osvrnuti ću se još i na sudske sporove koji se tiču društva:
– Ukupne tužbe protiv društva: 16.854.918, 85 kn
– Ukupne tužbe u korist društva: 43.391.498,83 kn

Izvor svih navedenih podataka je Uprava društva, sa potpisom g. Rade Pilipovića, tako da ukoliko oni lažu, lažem i ja 🙂


Kad krene rast Crobexa iznad 1800 ovih dana (sto je vec sasvim izvjesno da ce se dogoditi), na HDEL-u ce biti najmanji otpor, pa nece biti problem itekako dići cijenu ( a ima mnogih kojima je to u interesu…..npr. nalog od 523 komada na 188kn u petak popodne koji je izlozen u 15:59…..).

baš me zanima kad će taj rast "ovih dana"……imam hdel…..ali na ovaj forum od sada dolazim
otprilike 1 put u 60 dana …znači opet u veljači i tada ćemo vidjeti kako će stajati crobex ….i hdel u njemu…vidim da je več 30 dana ista cijena pa nemam što provjeravati….a promet je vidim sve slabiji….evo jučer ……9 mil kuna …jel to neka greška …..pa to naprave 3 frajera ako se zainate i to ujutro u 10 i 15
što ako će cijena u veljači biti ista kao i danas ….stoga…ima li smisla sada kupovati nešto što je tako jeftino…s obzirom da će vjerojatno biti još dugo po takvoj cijeni ako ne i nižoj….
zar ne bi bilo sada pametnije novac uložiti u nešto drugo….ne na burzu …
otkako više ne gledam dnevnik..burzovna izvješća i poslovne vijkesti…otvoreno…
puno se bolje osjećam…a prestao sam i pušiti otkako ne sjedim satima za kompjutorom

sretan Božić svima

New Report

Close