HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nalazimo se duboko u korekciji jer nakon ove vijesti cijena nije mrdnula,a jedna od definicija korekcije je da i na najbolje vijesti cijene dionica nereagiraju[smiley3]

SAM PROTIV SVIH

Upravao na radio kao DOBRE VIJESTI objavljeno da je potpisan Ugovr s tvrtkom Konstruktor-Hidroelektra niskogradnja-Đuro Đaković montaža za GRADNJU PELJEŠKOG MOSTA

Sad bi moglo biti uzleta dionica[smiley2][smiley2][smiley2]

Pa normalno da pada, čak i s tim poslom, prema svim pokazateljima cijenu treba rušiti barem 50% kako bismo dobili koliku toliku fer vrijednost.
Ova vrijednost na kojoj je HDEL se stručno zove nerealna vrijednost uzrokovana vjerom pojedinaca da će nešto biti jednom u budućnosti, a neće. Jednostavno!!!

Nisam kupio jer sam znao da pojedinci navlače kao neki na PTKM, ali neće me zaribati opet. Kupio bih na 400 ili 500 kuna, i ni kune više nedam za ovu čađaru navlakušu.


Pa normalno da pada, čak i s tim poslom, prema svim pokazateljima cijenu treba rušiti barem 50% kako bismo dobili koliku toliku fer vrijednost. Ova vrijednost na kojoj je HDEL se stručno zove nerealna vrijednost uzrokovana vjerom pojedinaca da će nešto biti jednom u budućnosti, a neće. Jednostavno!!! Nisam kupio jer sam znao da pojedinci navlače kao neki na PTKM, ali neće me zaribati opet. Kupio bih na 400 ili 500 kuna, i ni kune više nedam za ovu čađaru navlakušu.

stvarno si simpatican…
daj reci koje ti dionice drzis… u koje vjerujes…
na koji nacin vjerujes ako ne na temelju planova koji se po “vremenu” nalaze u buducnosti
zahvalan na odgovorima pa da udjemo i u te dionice


Pa normalno da pada, čak i s tim poslom, prema svim pokazateljima cijenu treba rušiti barem 50% kako bismo dobili koliku toliku fer vrijednost.
Ova vrijednost na kojoj je HDEL se stručno zove nerealna vrijednost uzrokovana vjerom pojedinaca da će nešto biti jednom u budućnosti, a neće. Jednostavno!!!

Nisam kupio jer sam znao da pojedinci navlače kao neki na PTKM, ali neće me zaribati opet. Kupio bih na 400 ili 500 kuna, i ni kune više nedam za ovu čađaru navlakušu.


Nadam se da nisi u pravu.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Da potkrijepim albandyja….evo link

http://www.poslovni.hr/54088.aspx

[i][quote]Houston, we have a problem![/quote][/i]


Pa normalno da pada, čak i s tim poslom, prema svim pokazateljima cijenu treba rušiti barem 50% kako bismo dobili koliku toliku fer vrijednost. Ova vrijednost na kojoj je HDEL se stručno zove nerealna vrijednost uzrokovana vjerom pojedinaca da će nešto biti jednom u budućnosti, a neće. Jednostavno!!! Nisam kupio jer sam znao da pojedinci navlače kao neki na PTKM, ali neće me zaribati opet. Kupio bih na 400 ili 500 kuna, i ni kune više nedam za ovu čađaru navlakušu.

Tko vas gdje navlaci?

Da ste poslusali savjete bili danas debelo u plusu sa ovom dionicom. I oni koji su poslusali nas koji ovdje pisemo vec par mjeseci dobrano su zaradili.

Vi ne morate niti citati ovaj forum ako mislite da vas netko navlaci.

Primjetio sam da ste vec u nesuglasicama s g. Plavim, pa ne kanim se prepucavati ni dopisivati.
Svatko ima svoje misljenje.

Ali da ste mogli zaraditi ovdje da ste slusali, mogli ste.
Da jos uvijek mozete, mozete.

Ajmo citirati ovaj post za koji mjesec.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Lejzer uz tebe sam..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ako im od tog posla pripadne samo 1/3 to je skoro njihov godišnji promet

SAM PROTIV SVIH


Upravao na radio kao DOBRE VIJESTI objavljeno da je potpisan Ugovr s tvrtkom Konstruktor-Hidroelektra niskogradnja-Đuro Đaković montaža za GRADNJU PELJEŠKOG MOSTA

Sad bi moglo biti uzleta dionica[smiley2][smiley2][smiley2]

A IGH???????????

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Opa taman na kraju tjedna hidrica je potegnula. Mozda bude jedno lijepo iznenađenje u ponedjeljak. [smiley11] Pozdrav svima vidimo se na 2008


Pa normalno da pada, čak i s tim poslom, prema svim pokazateljima cijenu treba rušiti barem 50% kako bismo dobili koliku toliku fer vrijednost.
Ova vrijednost na kojoj je HDEL se stručno zove nerealna vrijednost uzrokovana vjerom pojedinaca da će nešto biti jednom u budućnosti, a neće. Jednostavno!!!

Nisam kupio jer sam znao da pojedinci navlače kao neki na PTKM, ali neće me zaribati opet. Kupio bih na 400 ili 500 kuna, i ni kune više nedam za ovu čađaru navlakušu.

Al se nekom grozdje kiseli.. Hehe, nema veze, navlaci ti kolko hoces, ali nakon ove vijesti vise nebudes hidricu nabavio ispod 1600 da se na glavu postavis, a i to samo u slucaju da neki mulac preko vikenda zaboravi maknuti nalog s prodaje. Moja procjena – u ponedeljak smo na 1700. Mozda sam i malo rekao, ali smo u korekciji pa necu pretjerivati.

Nije mi jasno zasto uz HIDRU i ostale ne pominju DDJM.

Jel zna netko kad istječe žaleni rok?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Mislim da će u ponedjeljak biti “VEŽITE SE UZLJEĆEMO”[smiley2]

New Report

Close