FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U kojem zakonskom roku moraju odgovoriti na zahtjev…



Pa jel može neko staviti ovdje da vidimo kakav je zahtjev poslao? I da li ima netko ko je kupio iza 1.1.2013. a da je poslao zahtjev?

Ima trojica su poslali zahtjev preko odvjetnika mog kolege. Pregovori su u tijeku.
Inače cijena za udjele je ponuđena.
[/quote]

Da li se može znati o kojoj cijeni se radi?
Jeli još netko ovdje dobio odgovor na dopis?

Dvije nagodbe postignute za cijelu dionicu, rok za udjele je 02.03.2013. rok za isplatu cijele dionice nije zakonski propisan. Do sada je prispjelo oko 20-tak zahtjeva za isplatu cijele dionice i oko 30-tak zahtjeva za isplatu udjela u d.o.o.-ima.
Nažalost mnogi su se zbunili pa tražili isplatu sa dvije pravne osnove pa da ponovim bolje Vam je tražiti isplatu za cijelu dionicu jer ako niste bili na skupštini manje je vjerovatno da će Vas isplatiti po udjelima akar je to u statutu drištva dozvoljeno ali samo iz dobiti ili ako većinski vlasnik kupi direktno od Vas.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Vaš link …

Fini zalogaj na proadji FNVC 100 komada na 110 kuna netko očito gubi strpljenje. Ne vjerujem da će taj nalog ostati na kraju dana ako nije mamac za druge. Jer ako netko dogovora isplatu za 350-400 kuna malo je smijeno prodavati po 110 kuna i to na 0.2 booka.

E pa Đuro ima tešku ruku.

vidim da je smanjena nominala, da li to ima veze s isplatom???

ma kakav cash-r-a, 100% in

Čudna zbivanja na FNVC-u prodaja vrlo stanjena samo 680 komada a netko polako skinuo naloge sa kupnje i kupuje po asku. Ne bi me iznenadilo da cijena dosta poskoči jer je na 114 samo 20 komada a onda do ravnotežene cijene samo 200 komada. No pričekajmo da vidmo kakva se igra odigrava.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kada bi ravnoteža bila na 500 kuna onda bi razmislio, ovo me sada uopće na zanima, da li je 100 ili 200 kuna, uopće mi nije interesantno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Naravno da nije obzirom da su neke nagodbe postignute na cijeni oko 350 kuna pa ova cijena nije zanimljiva ali ipak se nešto događa valjda su ljudi saznali koliko novaca mogu dobiti za dionicu pa kupuju.

E pa Đuro ima tešku ruku.

350 kn za cijelu dionicu ili samo za udjel….

Mislim da je 350 kn ipak malo…Jedino ako nisu bili vlasnici dionica prije skupštine društva te su kupili po bagateli kasnije…Onda je to dobra cijena…

Sada nakon “tromjesečnog” izvještaja NOVOG Finvesta dd i odvajanjem Hotela Njivica doo i Finvest Rijeka doo – bilo bi dobro procijeniti UKUPNU VRIJEDNOST firmi! Jednu po poznatim pokazateljima a drugu po javnim nastupima tj. izjavama najvećeg dioničara i udjelničara!!

1. FILIPOVIĆ MARIJAN 373.044 60,41%
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 155.000 25,10%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 31.000 5,02%
4. BAKIĆ NENAD 10.550 1,71%
5. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64%
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40%
7. BUJAS DEAN 1.501 0,24%
8. VUKOVIĆ ROBERT 1.500 0,24%
9. LOJIĆ ANTUN 1.308 0,21%
10. FINVEST CORP. D.D. (1/1) 1.271 0,21%
UKUPNO 581.588 94,18%
Ispali iz Top 10:
VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/FILIPOVIĆ MARIJAN

Marijan otplatio kredit i dionice vraćene Marijanu, lijepo je vidjeti trezor u prvih 10 jer su u izvješću rezerve za kupnju vlastitih dionica.
Kupnja je slaba ali prodaja je vrlo šuplja pa je moguće podizanje cijene nekog iz prvih 10 naročito trezora zbog tužbi za isplatu dionica i nagodbi koje se u tijeku.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Dobar dan svima

Novi sam na ovom forumu

Mali sam dionicar (36 dionica) i neznam bas kako bi taj dopis trebao izgledati.

Ako nekom ne bi bio problem, molio bih ga da mi detaljno opise sve sto trebam napraviti da posaljem dopis. Na pm ako moze.

Hvala

New Report

Close