FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dostava mailom od M.J.P. kolega. Fondovi koji su u prvih 10 dioničara uvijek imaju izvješća. Samo treba pitati.

kolega, možete li molim vas ovo objasniti…..znači fondovi imaju izvješča prije svih nas.?
zar nebi svi istovremeno morali dobit uvid u izvješča……a tko je m.j.p…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Možete to gledati ovako kolega. Prvo izvješće zna fin. direktor,pa revizorske kuće, pa direktor i njegova tajnica, zatim svi iz knjigovodstva, pa onda iz FINE, pa ljudi iz Porezne Uprave,…………

A znate li koliko oni imaju “prijatelja” ???

Jaaaaaaaaaaako puno !!![smiley2]


Možete to gledati ovako kolega. Prvo izvješće zna fin. direktor,pa revizorske kuće, pa direktor i njegova tajnica, zatim svi iz knjigovodstva, pa onda iz FINE, pa ljudi iz Porezne Uprave,…………

A znate li koliko oni imaju “prijatelja” ???

Jaaaaaaaaaaako puno !!![smiley2]

pa koji je onda smisao investiranja ako npr. vi imate info. prije mene…pa ja u startu pušim……

…inače , ove koje ste naveli..dir. itd.to je ok. naravno da oni znaju koliko vrijede te kako posluju ali nesviđa mi se to da drugi investitori znaju prije mene…npr. Vi..(ništa protiv vas)ali da je izvješče bilo boom…vjerovatno bi ste drugačije ponijeli,..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

da ali samo neki od tih znaju za koga je izvješće napravljeno,, za dioničare ili za menađere, a tu je velika razlika,,makar su iste brojke u pitanju

Znači izvješće postojii i neki ga znaju ali na burzi nije objavljeno. Krasno…I fondovi ga čak znaju..još bolje..Koja smo mi banana republika pa to nema nigdje…A ja sam isto baš naivan što se uopće čudim…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ne morate se čuditi. Pa tako je skoro sa svim dionicama. Uvijek netko prije Vas i mene zna izvješće.
Tako je uvijek bilo i tako će biti.

Još jednom ponavljam izvješće koje nije uopće tako loše, čak vrlo očekivano.

Book je na cca 780 kuna i dionica je još uvijek potcijenjena.

Mislim da bi u petak mogli biti rezultati za bespovratne poticaje, što bi moglo podići ovu dionicu bar do booka.

Evo još jednom ponavljam izvješće u slučaju da ga svi još nisu vidjeli.

kolega znanac a jel možete vi i do par drugih izvještaja…hmmm…..mene nešto svrbi hmam-r-a ali bez brojki ne usudim se ući….maleni kohones…pa ajde…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


kolega znanac a jel možete vi i do par drugih izvještaja…hmmm…..mene nešto svrbi hmam-r-a ali bez brojki ne usudim se ući….maleni kohones…pa ajde…

Imam ti ja HMAM za 2006, ali nema ništa zanimljivo novoga u odnosu na 2005.

Kolika se ocekuje vrijednost (bespovratnih poticaja/dionica)?

ANASTASIA JE OTISLA!

Ukupna vrijednost je cca 2.000.000.000 KN kredita uz 2% kamata i 200.000.000 KN bespovratnih poticaja.
Ne dijeli se sve odmah već do 2009 godine. Rezultati poticaja i kredita za ovu godinu trebali bi brzo izići u javnost jer je rok za dodjelu bio 18.05.2007 a rezultati bi trebali biti za 14 dana. Dakle vrlo brzo.

Iz neslužbenih informacija poticaje će dobiti sve veće tvrtke u drvnom biznisu ( sukladno svojoj veličini ).
Naravno da je Bog prvo sebi stvorio bradu pa će predsjednik drvnog klastera tj. drvnog dijela M.Filipović sebi očekivano povući najviše. Ima on i helikopter ako ne bude stigao sve ponijeti.[smiley2]

Evo dragi moji FNVC-ovci obavještavam Vas da se priprema po prvi put konsolidirani izvještaj FNVC-a.

Napominjem, da ne bi bilo nejasnoća da FNVC Drvar koji je u većinskom vlasništvu FNVC-a NIJE U GODIŠNJEM IZVJEŠTAJU FNVC-a kao i neke druge manje tvrtke u vlasništvu FNVC-a . To možete vrlo lako provjeriti.

Kako znam da volite excluzivne informacije, nadam se da ću danas putem svojih “izvjestitelja” dobiti godišnji financijski izvještaj FNVC-a Drvar koji ću proslijediti na forum.

Tako ćete moći približno točno odrediti BV dionice FNVC-a. ( bez nekih manjih tvrtki u vlasništvu FNVC-a )
Također Vas podjsećam da su Hoteli Njivice u ovom izvještaju za 1Q ( naravno nerevalorizirane )
Stručnjaci smatraju da je samo revalorizirana vrijednost Hotela Njivice okvirno oko 520 kn po dionici FNVC-a.

No strpimo se pa idemo korak po korak. Prvo FNVC Drvar pa da vidimo PRAVI BOOK FNVC-a. ( konsolidirani )

Pozdrav i g..c,g…c !!![smiley2]

Svaka čast prijatelju!

Samo kad bi ga mogli očekivati!?

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close