EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koji postotak ima prvih deset u eig[shocked]

EIG D.D./REDOVNA DIONCA EIG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 38.739 2,52 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 19.183 1,25 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 6.212 0,40 Skrb. račun
8. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
9. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.839 0,31 Osnovni račun
10. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 4.534 0,30 Skrb. račun
Ukupno: 82,02

trčanje je zakon :)

Netko je danas kupio samo 1 dionicu EIG-a od mene po 69,88 (trgujem jer moram napravit 30K prometa na 1G da mi proradi web monitor). Pa stvarno mi je muka od takvih budaletina, nabio mi je 50 kuna provizije i sad ne smijem mijenjat nalog da mi ne propadne tih 50 kn. Nek izvoli kupit i ostalih 72 komada, ako ne kupi dabogda bankrotirao u roku mjesec dana!
[angry] [angry] [angry]

e kolega nemoj se ljutiti, ali tako ti i treba, em što prodaješ za tako malo para, a kad već moraš mogao si i lupiti po bidu…[proud]


Netko je danas kupio samo 1 dionicu EIG-a od mene po 69,88 (trgujem jer moram napravit 30K prometa na 1G da mi proradi web monitor). Pa stvarno mi je muka od takvih budaletina, nabio mi je 50 kuna provizije i sad ne smijem mijenjat nalog da mi ne propadne tih 50 kn. Nek izvoli kupit i ostalih 72 komada, ako ne kupi dabogda bankrotirao u roku mjesec dana!
[angry] [angry] [angry]

Evo, ja sam kupio a proviziju plaćam 100 kn. Kako sam mogao kupiti 100 kom po 160 kn, tako mogu i sad još jednu po istoj cijeni. I danas ću.


Black Lord: ” Netko je danas kupio samo 1 dionicu EIG-a od mene po 69,88 (trgujem jer moram napravit 30K prometa na 1G da mi proradi web monitor). Pa stvarno mi je muka od takvih budaletina, nabio mi je 50 kuna provizije i sad ne smijem mijenjat nalog da mi ne propadne tih 50 kn. Nek izvoli kupit i ostalih 72 komada, ako ne kupi dabogda bankrotirao u roku mjesec dana! [angry] [angry] [angry] ” Evo, ja sam kupio a proviziju plaćam 100 kn. Kako sam mogao kupiti 100 kom po 160 kn, tako mogu i sad još jednu po istoj cijeni. I danas ću.

dobar….
[smiley][smiley]

trčanje je zakon :)

Ne mogu lupat po bidu jer se nadam prodat malo skuplje i kupit malo jeftinije da nemam gubitke, cilj mi je samo napravit promet da mi proradi taj nesretni webmon.

Tenkista, stvarno si izgubio živce kad na takve gluposti trošiš pare.

svi smo ovdje na kraju živaca…[smiley]

skoro svi

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


svi smo ovdje na kraju živaca…[smiley] skoro svi

Nemoj mi ništa govorit. Jutros ATPL i JDPL zaronili 6%, to su dionice kojima je P/E 13 i 10, a JDPL ima P/B 0,6 – radi se o firmama kod kojih se očekuje daljnji rast prihoda i dobiti. EIG pao na nivo iz 2003., KORF na 20% NAV. Ali, bitno je da imamo LEDO na P/B 6, P/E 40, zatim HDEL i VDKT na P/B 4 i P/E 60 i 118, itd. Užas!
Muka mi je od ZSE, samo iz tog razloga, što nitko ne vodi računa o fundamentalnoj analizi. Ljudi, daj amo se raspisat po forumu o tome koje su dionice fundamentalno precijenjene a koje su podcijenjene, očito to ne kuži 80% ljudi koji trguju na burzi, a koji su nedavno ušli. Kao što reče jedan mudrac, burza je puna ljudi koji znaju cijenu svega, a vrijednost ničega.

ta mi je misao često prolazila kroz glavu u zadnje vrijeme.. došlo je do toga da se dionice neće htjet kupovat s 20% dividend yield

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

inače da odam malu tajnu o zelenim ulaganjima EIG-a.. svih 6 elektrana ima BV od 9 miliona kuna..[sealed]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Izgleda da su nas dobro naguzili. Jel se zna gdje je ostala lova?


inače da odam malu tajnu o zelenim ulaganjima EIG-a.. svih 6 elektrana ima BV od 9 miliona kuna..[sealed]

Znači to cca iznosi 10 % sadašnje cijene…

Bitniji su po meni ugovori o novim projektima…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

nevjerovatno je da ima ljudi koji prodaju na ovim razinama…i to sve po par komada!ono prodas 50 kom i taman imas za cipele i hlace!zar su na ovoj burzi takvi ulagaci?bolje da idu na rulet ili u kladionicu….

OBAMA................SPASITELJ


inače da odam malu tajnu o zelenim ulaganjima EIG-a.. svih 6 elektrana ima BV od 9 miliona kuna..[sealed]

Pa kolega ako imate neke info i voljmi ste ih podijeliti, dajte onda kompletnu priču, realno šta znači da 6 elektrana ima BV 9 miliona kuna???
Znači li to da je svaka elektrana kao projekt izdvojena u zasebno društvo pa je zbroj svih BV 9 miliona kuna?
Nadalje znači li to da ta društva posluju sa gubitcima, ili posluju sa dobiti ali je temeljni kapital bio mali?
Ako je vjerovati zadnjoj obavijesti društva samo je ulaganje u društvo u Nizozemskoj bili vrijedno oko 14 milijuna Eur u imovini??
Sva ta imovina se mora nekako financirati,ako je BV tako mali a u konsolidiranoj bilanci Eig-a skoro pa i nema obveza odnosno nekih zaduženja, to baš onda i ne drži vodu.
Neka ovo nitko ne shvati kao napad, samo da pokušamo shvatiti.

pozdrav

Naravno!

Koliko EIG zarađuje godišnje od tih 6 elektrana!?

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close