EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To bi moglo biti vrlo dobro ili vrlo loše, ovisi kako se gleda…
S jedne strane dionica bi mogla naglo porasti ako dioničari steknu povjerenje u poslovanje ove tvrtke. Već dozanje na razinu nominale bio bi porast od preko 100%!!!!!
S druge strane, moguće je da je firma samo paravan za muljažu i pranje novca velikih riba…
Ja se osobno nadam da je ovo prvo…

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Uuuu…meni se ovo cini kao jako negativan clanak 🙁
Vama?

Nemojte biti tako kritični. Jest da bi firma bolje zarađivala da mene zaposli i dozvoli mi da raspalim po junk obveznicama i dionicama,umjesto što tu mulja s depozitima, proizvodnjom energije i ostalim glupostima s kojima se bavi. Pričekajmo izvješće pa ćemo vidjet, možda su kakve kamate od depozita ipak sjele na tekući.

“U prvih šest mjeseci ove godine EIG-ovo konsolidirano izvješće pokazuje dobit od 8,2 milijuna kuna, a u istom razdoblju 2006. zabilježen je gubitak od 7,5 milijuna kuna. No dobit je rezultat jedne transakcije- prodaje društva-kćeri Aridriatic Neta za 25 milijuna kuna Luksuznim vilama Istre, kompaniji u Proficijevu vlasništvu. Budući da to društvo nije bilo naznačeno u konsolidiranim izvještajima, neupućeni ulagači ponadali su se da je EIG od gubitaša postao dobitaš. ”

pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net…


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote]

Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost.

Pozdrav

BTW
Evo mene opet nutra.[smiley2]


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

kada bi to bila istina, onda bi to znacilo da bi u biti bez tih 25 mil kuna bio cak povecan gubitak, no ipak vidimo da clanak sluzi svrsi i da dodatno rusi cijenu.
btw. svidja mi se recenica gdje autorica pise kako slicne firme u svijetu imaju cijenu 500kn

“Please, God, Just One More Bubble.”


pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

nitko ne komentira stas naše direktorice. Samo zbog toga dionica vrijedi 160 kuna bez da trepnemo.
Ako nije Maja udana biće navala ovih dana.
[smiley2]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Dobro je Majo.
Nemoj vise davat interview-eve.
[smiley1]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

vorda:

pa nije li ovo netočno, odnosno 7 milja dobiti su prikazali već u prvom kvartalu, prije prodaje Adriatica net… /quote] Naravno, one tvrdnje iz članka da je dobit ostvarena prodajom Adriatica su čista glupost. Pozdrav BTW Evo mene opet nutra.[smiley2]

nitko ne komentira stas naše direktorice. Samo zbog toga dionica vrijedi 160 kuna bez da trepnemo.
Ako nije Maja udana biće navala ovih dana.
[smiley2]


gdja maja rakvin..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


gdja maja rakvin..

Što ne znači da je udana, ako se ja kužim u te stvari.[smiley2]

Meni ovaj članak izgleda više kao pokušaj da se EIG približi investitorima (vjerovatno je iniciran upravom), ali je izgledao izazvao totalno sauprotni efekat.

Pozdrav


gdja maja rakvin..

Nije udana! Povlastena informacija [smiley1]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Lijepa i simpatična lica prodaju i kozmetiku a kamoli da nebi solidnu dionicu. Ako Maja osvane na naslovnici
businessa odošmo mi do nominale. Od ovih novih ulagača i tako nitko više ne prati fundamente i FI.[smiley2]

New Report

Close