DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a o čemu mi pišemo???ptice već pjevaju i znaju da je dlkv,vrhunska firma!!!!!,al koje to veze ima s trenutnom cijenom dionice?!apsolutno nikakve!čuvajte živce!

ma da, xxx, ali ako nitko ne piše dobre stvari, nego ostanu samo maligni postovi…što onda? Koliko će novih malih investitora poviriti na forum samo da vide raspoloženje većine. I koliko njih bi se prestrašilo i krenulo prodavati?
A kraj ovakvog plitkog i nestabilnog tržišta sve je moguće (svi pratimo kupnje i prodaje, da ne nabrajam…)
Kao mali suvlasnici dlkva ( [smiley]) moramo njegovati dobar imidž firme..

U gospodarstvu je kao i u športu, bitno je odabrati pravi šport to jes pravu granu gospodarstva.
Ako si u gospodarstvu odabrao energetiku proizvodnju i transport iste i još k tomu je u pitanju svjetski energent br.1 električna energija ima tu brdo poslova i novaca za sve.
Tako je i u športu , ako odabereš br. 1 nogomet , pa i ako se prosječan uvijek nađeš angažman i dobiješ dobar ugovor.
S druge strane možeš biti svjetski prvak u stonom tenisu i još uvijek krpiš kraj s krajem, ostaje samo satisfakcija.


Ma ne sekiraj se. Čuvaj ih, dokupljuj kad se crvene i čekaj. Doći će i naših 5 minuta

Da, i ja sam tako nešto nedavno razmišljao kada sam ga kupovao na 1.850,00 HRK i mislio " ide to na 2.500,00 HRK i više…"
Možda nam DLKV uskoro bude 150-200 HRK a mozda za godinu-dvije dođe i na 2.000, !!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...


ma da, xxx, ali ako nitko ne piše dobre stvari, nego ostanu samo maligni postovi…što onda? Koliko će novih malih investitora poviriti na forum samo da vide raspoloženje većine. I koliko njih bi se prestrašilo i krenulo prodavati?
A kraj ovakvog plitkog i nestabilnog tržišta sve je moguće (svi pratimo kupnje i prodaje, da ne nabrajam…)
Kao mali suvlasnici dlkva ( [smiley]) moramo njegovati dobar imidž firme..


hahaha…o čemu ti prićaš?pa zar misliš da forumi i ulagaći koji imaju u portfeljima par tis kuna mogu držat burzu?,eeeeee,rijeći ti se pozlatile,al ti si još nadobudan!!!!ja sam ga kupovao na 1700,1000,700,250…..a sutra nažalost može bit na 150!!!!!!!zato pamet u glavu!!!

ti mali investitiori koji kupuju ili prodaju samo na osnovi foruma su osuđeni na propast
raspoloženje "većine" malih dioničara se mjenja iz dana tj. iz sata u sat; stado

ako već pratiš prodaju ili kupnju trebaš pogledati na dionicu iz drugog gledišta; npr. komentari koje je davao "istaknuti" analitičar banke (Hypo) preko sponzoriranog portala za kupnju, dok ista banka je izlazila iz iste dionice

o imidžu firme i podcjenjenosti ili precjenjenosti najbolje nam govore vlasnici Dalekovoda:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DLKV-R-A

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor


ti mali investitiori koji kupuju ili prodaju samo na osnovi foruma su osuđeni na propast
raspoloženje "većine" malih dioničara se mjenja iz dana tj. iz sata u sat; stado

ako već pratiš prodaju ili kupnju trebaš pogledati na dionicu iz drugog gledišta; npr. komentari koje je davao "istaknuti" analitičar banke (Hypo) preko sponzoriranog portala za kupnju, dok ista banka je izlazila iz iste dionice

o imidžu firme i podcjenjenosti ili precjenjenosti najbolje nam govore vlasnici Dalekovoda:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DLKV-R-A


BRAVO,BAŠ TAKO!

Po meni, iskreno govoreći, DLKV u ovim vremenima nestabilnosti i neizvijesnosti, naj više vrijedi oko 150-180 HRK.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Raikkonen; napisao si da si kupovao Dalekovod oko ATH, a sad opet ideš u drugu krajnost; jel te pad nije ničemu naučio? nemislim ništa zlonamjerno
pretpostavka je majka svih zajeba

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=5497

Luka Milićić u intervjuu "NACIONALU"

Nacional: "Koji je vaš veliki slijedeći posao u Hrvatskoj"

-… " Ozbiljno se pripramamo za veliki projekt izgradnje, modernizacije i elektrifikacije Hravatskih
željeznica, posebno izgradnje nizinske željezničke pruge. To je posao jednak izgradnji autocesta."…



ma da, xxx, ali ako nitko ne piše dobre stvari, nego ostanu samo maligni postovi…što onda? Koliko će novih malih investitora poviriti na forum samo da vide raspoloženje većine. I koliko njih bi se prestrašilo i krenulo prodavati?
A kraj ovakvog plitkog i nestabilnog tržišta sve je moguće (svi pratimo kupnje i prodaje, da ne nabrajam…)
Kao mali suvlasnici dlkva ( [smiley]) moramo njegovati dobar imidž firme..


hahaha…o čemu ti prićaš?pa zar misliš da forumi i ulagaći koji imaju u portfeljima par tis kuna mogu držat burzu?,eeeeee,rijeći ti se pozlatile,al ti si još nadobudan!!!!ja sam ga kupovao na 1700,1000,700,250…..a sutra nažalost može bit na 150!!!!!!!zato pamet u glavu!!!
[/quote]

nisam nadobudan,nego nadobudna…
i vjerojatno se nisam dobro izrazila. Želim naglasiti da mora postojati ravnoteža između dobrih i loših vijesti, jer ni jedna krajnost nije dobra.
Po mojoj procjeni tržište je plitko (u prvih 10 na kupnji ima samo oko 500 dionica). Znači da dlkv mogu čak i ja, ekstra-mini-mali investitor potjerati u negativnu blokadu kad se sjetim, a to mi se i ne sviđa baš pretjerano…
Dobro mi je poznat i profil ljudi koji imaju ESOP dionice, a oni će biti u plusu i na 150 kn, ako nekome prigusti da mora prodati.
otprilike. pozdrav.




ma da, xxx, ali ako nitko ne piše dobre stvari, nego ostanu samo maligni postovi…što onda? Koliko će novih malih investitora poviriti na forum samo da vide raspoloženje većine. I koliko njih bi se prestrašilo i krenulo prodavati?
A kraj ovakvog plitkog i nestabilnog tržišta sve je moguće (svi pratimo kupnje i prodaje, da ne nabrajam…)
Kao mali suvlasnici dlkva ( [smiley]) moramo njegovati dobar imidž firme..


hahaha…o čemu ti prićaš?pa zar misliš da forumi i ulagaći koji imaju u portfeljima par tis kuna mogu držat burzu?,eeeeee,rijeći ti se pozlatile,al ti si još nadobudan!!!!ja sam ga kupovao na 1700,1000,700,250…..a sutra nažalost može bit na 150!!!!!!!zato pamet u glavu!!!
[/quote]

nisam nadobudan,nego nadobudna…
i vjerojatno se nisam dobro izrazila. Želim naglasiti da mora postojati ravnoteža između dobrih i loših vijesti, jer ni jedna krajnost nije dobra.
Po mojoj procjeni tržište je plitko (u prvih 10 na kupnji ima samo oko 500 dionica). Znači da dlkv mogu čak i ja, ekstra-mini-mali investitor potjerati u negativnu blokadu kad se sjetim, a to mi se i ne sviđa baš pretjerano…
Dobro mi je poznat i profil ljudi koji imaju ESOP dionice, a oni će biti u plusu i na 150 kn, ako nekome prigusti da mora prodati.
otprilike. pozdrav.

DUŠO DRAGA,DA POĆNEŠ KUPOVAT,IL PRODAVAT,ODMAH BI SE STVORILI NOVI NALOZI!!!PROBAVAO SAM TO PUNO PUTA,PROVJERENO!!!!SA SVOJIH PAR STOTINA TISUĆA KUNA,MI SMO MALE BEBE S KOJIMA SE MACANI IGRAJU I RADE BUDALE!!!!!!


[/quote]

New Report

Close