DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi i dalje kupuju TIMT, prošli tjedan 670 kom po 100 kn, sad je vjerovatno njihov nalog od 500kom po 90kn, a o javnoj ponudi ni ne sanjaju. One njihove troslovne firme kupuju i prodaju dionice DLKV i nikom ništa. Ili oni rade po nekim drugim zakonima ili sam ja nešto gadno propustio.


Ovi i dalje kupuju TIMT, prošli tjedan 670 kom po 100 kn, sad je vjerovatno njihov nalog od 500kom po 90kn, a o javnoj ponudi ni ne sanjaju. One njihove troslovne firme kupuju i prodaju dionice DLKV i nikom ništa. Ili oni rade po nekim drugim zakonima ili sam ja nešto gadno propustio.

Kolega u pravu si !! A i izvješće TIMT-a nisam vidio,kriju ga kao zmija…

Jako loše. 1015! Kupio jučer po 994, ja sam zadovoljan, ovo je turnaround. Još dividenda, dobra dionica, likvidna, popularna, nema straha.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

koja dividenda ili ce je biti i koliko ? hvala

poziv na skupštinu:
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Jako loše. 1015! Kupio jučer po 994, ja sam zadovoljan, ovo je turnaround. Još dividenda, dobra dionica, likvidna, popularna, nema straha.

Ti to ozbiljno? Ma koja dividenda,nekih 16 kn,a dionica pala više od 30%…likvidna je, ali po ovoj cijeni..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Jeli počela prodaja radničkih dionica?

SAM PROTIV SVIH

Ja kupio jučer po 1015 …gledam danas tržište,tragično!!Pogledam crnu goru,zelenilo,raj na zemlji!!Barem mi tamo raste ..Ovaj dalekovod siluju

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/dalekovod-ocekuje-rast-prihoda-po-dvoznamenkastoj-stopi
Evo novosti koja bi trebala imati pozitivan utjecaj!!


Ja kupio jučer po 1015 …gledam danas tržište,tragično!!Pogledam crnu goru,zelenilo,raj na zemlji!!Barem mi tamo raste ..Ovaj dalekovod siluju

Ne kontam,crna gora,zelenilo..o cemu pricas,o prirodi u crnoj gori,ili burzi???

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

najavljen dvoznamenkasti rast [thumbsup]

NEMA PREDAJE

imam pitanje ako ce tko htijeti odgovoriti kakva je stver s dokapitalizacijom dali je tko ocekuje kad bi mogla biti i po kojoj cijeni bi to sadašnji vlasnici dionica mogli kupovati dionice
hvala

pepe7

Misliš na ovu crnu goru

Vrijednosti od 11:52:59 (12.06.2008)
MNSE ( valuta: EUR – euro ) – statistika dionica

Rast: 6 54.55% Pad: 2 18.18% Bez promjene: 3 27.27% Promet: 14.589,22 EUR


Misliš na ovu crnu goru

Vrijednosti od 11:52:59 (12.06.2008)
MNSE ( valuta: EUR – euro ) – statistika dionica

Rast: 6 54.55% Pad: 2 18.18% Bez promjene: 3 27.27% Promet: 14.589,22 EUR


Zakon [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

mislim na moste..ovo sto is posto,ne kontam,jako si to lose ukomponiro

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close