DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jeli tko citao intervju s Milicicem u novom Nacionalu…. Koliko sam ja procitao (izmedju redova [lol] ), njemu bas i nije u cilju da dionica ide na 2k…. [undecid]
Sve se nadam da je to bila mala obmana sirokih masa….

Kolega, ja vas ništa nisam razumio.
Dajte još jedanput, ali jasnije

[/quote]

Neost u stilu ovoga.. Kao, dok je dionica bila 69 kuna radnici su se borili da raste vrijednost firme, te su samim time i cuvali svoje dionice. Sada, kada vide da cijene dionice lako moze doci do 2000 kuna, mnogi od njih bi prodali vlastite dionice. Kuzis sad? Ako ne, onda kupio Nacional! [lol] Sala! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....



Jeli tko citao intervju s Milicicem u novom Nacionalu…. Koliko sam ja procitao (izmedju redova [lol] ), njemu bas i nije u cilju da dionica ide na 2k…. [undecid]
Sve se nadam da je to bila mala obmana sirokih masa….

Kolega, ja vas ništa nisam razumio.
Dajte još jedanput, ali jasnije

[/quote]
da moram priznati da ni ja nisam nista razumio
pofuk



U odnosu na jučer PBZ skrbnički je prodao oko 500 komada.
Ja njih stvarno ne razumijem.
Jedan dan kupe 100, drugi dan prodaju 40, treči dan kupe 300, četvrti dan prodaju 500,i tako u krug

Kako ne razumiješ, vjerojatno se radi o zbirnom skrbničkom računu. Neki kupuju neki prodaju.
Što se tiče Dalekovoda, puno toga je bilo u očekivanjima što se krije iza njihovog konsolidiranog izvješća , koje je nedavno prvi puta izašlo ( … ).
[/quote]
plavi imam zaista pouzdanu informaciju da je doslo do trzavica izmedju njih.mislim na KLT iBMK.to ti .bje u stvari isto.osnovano je da stiti firmu od preuzimanja.prilikom zaposljavanja neke zenske koja je dosla iz neke banke doslo je do neke prepirke jer je dobila nekoliko tisuca dionica.onda je opet neko nekome dao dionice…uglavnom dogovor je bio da se dionice ne prodaju,a sad neki hoce prodat svoje tj.izaci iz KLT ili BMK.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

sad sam malo gledao promjene u TOP10 u povijest. nije nista neobicno da ekipa prodaje.
prodavali su oni isto tako krajem 2007 i u maju 2007.treba vracat kredite i placat kamate [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


sad sam malo gledao promjene u TOP10 u povijest. nije nista neobicno da ekipa prodaje.
prodavali su oni isto tako krajem 2007 i u maju 2007.treba vracat kredite i placat kamate [wink]

kak su SLUČAJNO pogodili najbolje vrijeme za platit kamate.
uvijek mi je zabrinjavajuće kad većinski vlasnici prodaju.

http://www.dalekovod.hr/u-medijima/nacional-03062008.pdf

Švedska, Finska, Poljska, BiH, HEP, HAC, željeznice…
Puno lijepih planova, nadajmo se najboljem.

Hvala kolegi sashi na ovom scanu.
Inače broj 1 nam i dalje prodaje.
U odnosu na jučer prodao 500 komada

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ovaj od 155 komada koji je dosad bio na 1050 se pomaknuo na 1055…ak se opet pomakne sve će bit jasno…ukrcaj pa lansiranje.

Mene i dalje brine transparentnost ove firme. Zar oni prodaju preko tih svojih firmi ne moraju javno objavljivati. I dalje me muči TIM Topusko (preuzimanje bez javne ponude).

Glavna skupština će se održati 05.srpnja 2008.g, a ovo je dio dnevnog reda:
Točka 7.
Dividenda po jednoj redovnoj dionici nominalne vrijednosti 100 kuna iznosi 12,65 kuna.
Točka 8.
Pravo na dividendu imaju pravne i fizičke osobe koje su upisane u registar dionica kod SDA na dan nastanka tražbine za isplatu dividende.
Točka 9.
Datum nastanka tražbine je 30-i dan od Odluke skupštine o rasporedu dobiti i isplati dividende, a ista dospijeva istekom roka od 30 dana.

[color=black][/color]


Glavna skupština će se održati 05.srpnja 2008.g, a ovo je dio dnevnog reda:
Točka 7.
Dividenda po jednoj redovnoj dionici nominalne vrijednosti 100 kuna iznosi 12,65 kuna.
Točka 8.
Pravo na dividendu imaju pravne i fizičke osobe koje su upisane u registar dionica kod SDA na dan nastanka tražbine za isplatu dividende.
Točka 9.
Datum nastanka tražbine je 30-i dan od Odluke skupštine o rasporedu dobiti i isplati dividende, a ista dospijeva istekom roka od 30 dana.

pitanje dali dividenda bude sjedala automatski na tekuci racun ili ce trebati neki zahtijev podnesti
moze odgovoriti bilo tko da zna
unaprijed hvala [thumbsup]

pepe7

U, kako se samo igraju s nama na DLKV-u, morati cemo mi to potegnuti,
malo da se igramo:)

And God says let there be light and be light, and it was good...

Samo da kazem da sam se danas ukljucio na 1460,01…nije mi prosao cijeli nalog al…ja sretan…
pa sad …vrijeme ce pokazat dal je to bio potez il ne….ja znam da je…na dulje staze naravno
Pozdrav

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Samo da kazem da sam se danas ukljucio na 1460,01…nije mi prosao cijeli nalog al…ja sretan…
pa sad …vrijeme ce pokazat dal je to bio potez il ne….ja znam da je…na dulje staze naravno
Pozdrav

pa kaj nisi rekao da hoces po toj cijeni. to bi ti ja prodao odmah. jos bi ti dao i 10% popusta [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
ok….typo
1046,01….

@sasko

znam da bi

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close