DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ovo sam naso na forumu.hr od jednog korisnika pa sam samo copy paste -Danas mi je potvrđeno – u proljeće iduće godine ide dokapitalizacija Dalekovoda. Otprilike četvrtina od sadašnjeg ukupnog broja izdanih dionica. Cca 550.000 komada, info iz 8. mj. 2007. Sad pitanje je da li je to istina ili laz?

??? što to znači četvrtina dionica ?

Zagreb dobiva svoje „Twinse“
Business.hr
11.01.2008 11:12

Šibenski poduzetnik Vlado Čović, vlasnik Zagreb-Montaža grupe i zagrebački Dalekovod, na čijem je čelu Luka Miličić, počeli su gradnju dvaju poslovnih tornjeva blizanaca u Zagrebu, prenosi Slobodna Dalmacija.

Na križanju Zagrebačke avenije i Zagrebačke ulice trebali bi niknuti „sky uredi“ koji bi uz četiri podzemna kata trebali imati 22 nadzemna, a nije isključeno da će, ako nabave potrebnu dokumentaciju, „narasti“ na 30 nadzemnih katova.

Time bi to postala najviša zgrada u metropoli i svojevrsna nova atrakcija. …

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01105371-7feb-4155-9e25-3f8cd280733f&open=sec

ima prostaora za rast barem sljedećih 3-4 godine ..

zagreb dobova svoje twinse ..itd ..

Ovaj nalog na 1650 će netko pojesti od šale pošto u ponedjeljak više neće biti takve prilike. Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog. Pripravnik je susjed od bratića moga prijatelja a i ja se znam s njim iz viđenja, he he he. Samo da ga sad ne maknu dok ovo pročitaju.[cool]


Ovaj nalog na 1650 će netko pojesti od šale pošto u ponedjeljak više neće biti takve prilike. Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog. Pripravnik je susjed od bratića moga prijatelja a i ja se znam s njim iz viđenja, he he he. Samo da ga sad ne maknu dok ovo pročitaju.[cool]

[lol] [lol] [lol] [lol]

Nemoj krivo shvatiti, vjerujem ja tvojim info… ali zvuči k’o ona stara: Moja baba i tvoja baba su dvije babe![lol] [lol] [lol] [lol]


Ovaj nalog na 1650 će netko pojesti od šale pošto u ponedjeljak više neće biti takve prilike. Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog. Pripravnik je susjed od bratića moga prijatelja a i ja se znam s njim iz viđenja, he he he. Samo da ga sad ne maknu dok ovo pročitaju.[cool]

kakva permutacija!
ja imam frenda čija tete je super frendica sa jednom ženskom koja zna iz viđenja strica od jednog lika koji pak igra nogomet sa fond meneđerom, i upravo je javio da će oni pojest taj nalog!!!!!!!!
ljudi informacija je provjerena i ove je prilika za dokup![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Ovaj nalog na 1650 će netko pojesti od šale pošto u ponedjeljak više neće biti takve prilike. Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog. Pripravnik je susjed od bratića moga prijatelja a i ja se znam s njim iz viđenja, he he he. Samo da ga sad ne maknu dok ovo pročitaju.[cool]

i onda je svizac…bla bla..tko više spama pobjednik[thumbsup]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Nalog ce bit svejedno pociscen u pon, a sad ko ce to bit nije me previse briga.. Mislim da je sezona broker-skijanja kraju[rolleyes]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog…

Nalog ce bit svejedno pociscen u pon, a sad ko ce to bit nije me previse briga.. Mislim da je sezona broker-skijanja kraju

A zašto mislimo da svi brokeri skijaju ili da svi idu u planine u isto vrijeme?
Ili da od tamo ne mogu pratiti što se događa na Burzi kad njih “nema” u sjedištu njihovog fonda. [huh]
Pa ih željno očekujemo da se vrate…[pray]
Ne kužim??? Pa i mi furamo prijenosne PC sa sobom, a oni bar dva takva. I agregate.
Rekla mi to prijateljica supruge jednog šefa u … BV! [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Pouzdano znam da jedan pripravnik upravo dogovara mobitelom sa šefom koji je na skijanju da skine taj nalog…

Torrrente:
” Nalog ce bit svejedno pociscen u pon, a sad ko ce to bit nije me previse briga.. Mislim da je sezona broker-skijanja kraju”
[/i]

A zašto mislimo da svi brokeri skijaju ili da svi idu u planine u isto vrijeme?
Ili da od tamo ne mogu pratiti što se događa na Burzi kad njih “nema” u sjedištu njihovog fonda. [huh]
Pa ih željno očekujemo da se vrate…[pray]
Ne kužim??? Pa i mi furamo prijenosne PC sa sobom, a oni bar dva takva. I agregate.
Rekla mi to prijateljica supruge jednog šefa u … BV! [lol]

[/quote]
Nisu svi ali večina da ,a što se tiče prijenosni PC on se ipak pali u kasno popodnevnim satima pa ipak su se išli skijati [wink]


Evo ovo sam naso na forumu.hr od jednog korisnika pa sam samo copy paste -Danas mi je potvrđeno – u proljeće iduće godine ide dokapitalizacija Dalekovoda. Otprilike četvrtina od sadašnjeg ukupnog broja izdanih dionica. Cca 550.000 komada, info iz 8. mj. 2007.
Sad pitanje je da li je to istina ili laz?

Trenutno nije istina jer prijedlog za dokapital. je još na razmatranju,a to znam sa 100% sigurnošću.

New Report

Close