DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

StatusQuo, pa i jučer je bio visok promet , pa se nije desila korekcija . Mario izdrži !

izgleda da će sada ipak malo hlađenje…

Ignore: KressoM, delux


StatusQuo, pa i jučer je bio visok promet , pa se nije desila korekcija . Mario izdrži !

Vama je bio, ja tek danas ovo racunan pod visok promet pa sad.

Ignore : renči


ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.
he he proslo i 3x vise 🙂 a ti idalje mudrijaš


Do cijene 20-22kn sam razumio rast, ali pri ovim cijenama ne vidim nikakvih opravdanja po fundamentima .
to volim kad su boookeri izbezumljeni 🙂

opet je krenulo skidanje s prodaje, izgleda da je hlađenje završilo prije nego je i počelo?

Ignore: KressoM, delux

Hm, nešto je ovdje čudno, bar u trgovanju. Stalno je otprilike isti omjer dionica na bidu i asku, a prošlo 117000 komada, većinom po asku. Jel ima netko podatak koliko je prošlo po bidu, koliko po asku?



Do cijene 20-22kn sam razumio rast, ali pri ovim cijenama ne vidim nikakvih opravdanja po fundamentima .
to volim kad su boookeri izbezumljeni 🙂
[/quote]
Prije bi rekao da si ti izbezumljen kad vidis ono sta nepise, nigdje ne pise da je rast cijene do 27kn van svake pameti, ovdje je komentar smao s fundamentalne strane, a ne s tehnicke.

Ignore : renči


Hm, nešto je ovdje čudno, bar u trgovanju. Stalno je otprilike isti omjer dionica na bidu i asku, a prošlo 117000 komada, većinom po asku. Jel ima netko podatak koliko je prošlo po bidu, koliko po asku?

to je nemoguće znati, možda jedino ako netko ima profi gledalicu s takvim podacima…
ovako od oka, oko 85-90% skinuto je s prodaje

Ignore: KressoM, delux

Hehe lijepo gledati profit preko 100% i još ima ogroman potencijal za rast.
Neki čekaju vječno i ne znaju prepoznati priliku ni kad im dođe.

Nema više down trenda na ZSE – to kome nije jasno nikad ni neće biti. kako je prije padalo tako sada raste.


1.velika je razlika između “profita” i prinosa a osobno ih znam podosta koji su od prinosa 300% kapitalizirali gubitak i 80%
2. trend je ipak samo trend tj. pojava promatrana u vremenu koja pokazuje određeno kretanje ili dinamiku

do kada će cro. meker(i) održavati predmetnu dinamiku i koliki su potencijali rasta na trenutnu vrijednost 27,5kn, dionice sa ovako velikim FF koja vrijednosno nema uporište u fundamentima(3,5XBv , veliki preneseni gubici ), to neka procjenjuje svak za sebe…

također, indikativno da u top 10., u kojemu zadnji ima 115K kom, nema promjena, iako su volumeni zadnjih dana višestruko premašili tu količinu a i vidim da u zadnje vrijeme ima dosta “piletine” i u redu je da se plati članarina… 😉

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

@ 100000
ne mudrijam nego sam ispao najveći đilkoš što da kažem pogledajte moje poruke još od prije dvije godine gdje sam ju analizirao, ali eto valjda u strahu su …. ne znam ni sam što reći neću sad više iz principa kupovati jer ni sam više ništa ne shvaćam


Hm, nešto je ovdje čudno, bar u trgovanju. Stalno je otprilike isti omjer dionica na bidu i asku, a prošlo 117000 komada, većinom po asku. Jel ima netko podatak koliko je prošlo po bidu, koliko po asku?

Ne znam uopće odakle izvuć podatak koliko je po bidu koliko po asku. Mislim da to uopće nije važno i relevantno .



Hm, nešto je ovdje čudno, bar u trgovanju. Stalno je otprilike isti omjer dionica na bidu i asku, a prošlo 117000 komada, većinom po asku. Jel ima netko podatak koliko je prošlo po bidu, koliko po asku?

to je nemoguće znati, možda jedino ako netko ima profi gledalicu s takvim podacima…
ovako od oka, oko 85-90% skinuto je s prodaje
[/quote]pa to je jedan od najvažnijih alata koji pokazuje sentiment, a kod nas to vjerojatno ima par brokera

Za nevjerne Tome mogu reći samo ovo: DLKV ima prihod po dionici u iznosu 46,41 kn.

Istovremeno, RIVP ima 11,54 kn; HUPZ ima 731,79 kn; HT ima 85,11 kn i ATPL ima 218,21 kn prihoda po dionici.

Pa vi pogledajte gdje je cijena dionice na burzi u odnosu na ovo kod DLKV i kod ostalih dionica.

🙂

La vita e bella!

kupnja veća od prodaje !

New Report

Close