DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trebaju se sve snage usredotočiti na rješavanje nastalog stanja, ali ipak mislim da nam samo Bog može pomoći.

Mislim da je i on digao ruke od nas….

Na jučerašnjoj sjednici Nadzornog odbora Diokija Vatroslav Sablić sporazumno je prestao obnašati funkciju predsjednika Uprave društva, a na istu funkciju imenovana je Vidonija Miletić Plukavec, priopćili su iz navedene tvrtke putem Zagrebačke burze.

Ode Sablić..

Evo, imenovana je nova Predsjednica uprave, S Dioki-em nikad dosadno…

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1SxPKG7DxtuyGV5Yy73F1Q==.pdf

pisi kuci propalo.
nemam nista protiv zena, dapace, danas je dan zena ali kad se mijenja uprava nakon 2 mjeseca onda znas o cemu je rijec.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


pisi kuci propalo.
nemam nista protiv zena, dapace, danas je dan zena ali kad se mijenja uprava nakon 2 mjeseca onda znas o cemu je rijec.


Nije 2 nego 6 (ili više), vrijeme leti…
Sve to nije ni čudno – što je Sablić do sada napravio?
Ništa, pa ni to…
pa trebali smo već vidjet neki zaokret ili dogovore s vjerovnicima…
Mali je ili lijen ili nezna ili neće…
Vrijeme je za brze i energične korake i ja to gledam u tom svjetlu (pa na kraju krajeva, kaj nije gđa predsjednica iz kuće te bi trebala poznavat situaciju)
Nadam se samo da će se ovo konačno pokrenut, već je krajnje vrijeme…
[thumbsup]

Iz Ježićeve kućice… [smiley]



pisi kuci propalo.
nemam nista protiv zena, dapace, danas je dan zena ali kad se mijenja uprava nakon 2 mjeseca onda znas o cemu je rijec.


Nije 2 nego 6 (ili više), vrijeme leti…
Sve to nije ni čudno – što je Sablić do sada napravio?
Ništa, pa ni to…
pa trebali smo već vidjet neki zaokret ili dogovore s vjerovnicima…
Mali je ili lijen ili nezna ili neće…
Vrijeme je za brze i energične korake i ja to gledam u tom svjetlu (pa na kraju krajeva, kaj nije gđa predsjednica iz kuće te bi trebala poznavat situaciju)
Nadam se samo da će se ovo konačno pokrenut, već je krajnje vrijeme…
[thumbsup]
[/quote]

gvido,
svaka čast na optimizmu.

Sa ostalim djelom posta se nikako ne slažem.

g. Sablić je bio prvi direktor u povijesti DIOKI-a koji je u poslovanju držao i do moralne kategorije. Ono što je važnije siguran sam da je firmu vodio u dobrom smjeru prema ozdravljenju koje zbog nagomilanih problema iz predhodnog razdoblja nije moglo biti rješeno preko noći.
Nije nevažno, imao je i podršku radnika!!!

Mislim da nikako ne zaslužuje kvalifikacije izrečene u prijašnjem postu.

Po mom uvjerenju smjena je napravljena u vrlo osjetljivom trenutku i do nje sada nikako nije smjelo doći iz razloga što može imati negativne konotacije kod vjerovnika.

Treba reći da se divim hrabrosti gđe. Vidonije Miletić Plukavec što preuzima tvrtku u ovom trenutku i želim joj sve najbolje jer joj povjerenje vlasnika u ovim uvijetima joj neće biti jednostvno opravdati.

Držimo joj fige …




pisi kuci propalo.
nemam nista protiv zena, dapace, danas je dan zena ali kad se mijenja uprava nakon 2 mjeseca onda znas o cemu je rijec.


Nije 2 nego 6 (ili više), vrijeme leti…
Sve to nije ni čudno – što je Sablić do sada napravio?
Ništa, pa ni to…
pa trebali smo već vidjet neki zaokret ili dogovore s vjerovnicima…
Mali je ili lijen ili nezna ili neće…
Vrijeme je za brze i energične korake i ja to gledam u tom svjetlu (pa na kraju krajeva, kaj nije gđa predsjednica iz kuće te bi trebala poznavat situaciju)
Nadam se samo da će se ovo konačno pokrenut, već je krajnje vrijeme…
[thumbsup]
[/quote]

gvido,
svaka čast na optimizmu.

Sa ostalim djelom posta se nikako ne slažem.

g. Sablić je bio prvi direktor u povijesti DIOKI-a koji je u poslovanju držao i do moralne kategorije. Ono što je važnije siguran sam da je firmu vodio u dobrom smjeru prema ozdravljenju koje zbog nagomilanih problema iz predhodnog razdoblja nije moglo biti rješeno preko noći.
Nije nevažno, imao je i podršku radnika!!!

Mislim da nikako ne zaslužuje kvalifikacije izrečene u prijašnjem postu.

Po mom uvjerenju smjena je napravljena u vrlo osjetljivom trenutku i do nje sada nikako nije smjelo doći iz razloga što može imati negativne konotacije kod vjerovnika.

Treba reći da se divim hrabrosti gđe. Vidonije Miletić Plukavec što preuzima tvrtku u ovom trenutku i želim joj sve najbolje jer joj povjerenje vlasnika u ovim uvijetima joj neće biti jednostvno opravdati.

Držimo joj fige …

Kakva korist od držanja figa ,kad ,,netko,,vuče krive poteze.. [bye] [angry]

Držim ja fige već 20 g,ali nikako da te fige pokažu [thumbsup]uvijek je kontra…

Jel se to meni čini ili je nakon kratkog vremena optimizma ovdje opet nastupio pesimizam?

Zar ne mislite da bi u ovoj situaciji bilo najbolje da Ježić to proda, pošto on stoji iza Dioki Holding-a, interesenata bi bilo po meni, s obzirom da se svi slažemo da trenutno teško posluje, a ima potencijala

New Report

Close