DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što kaže TA za kretanje cijene dionice?

Kune nisu problem, kuna nema

predragm, 20.09.2011. u 12:47
Glede plina za Omišalj – Plinacro je raspisao natječaj još prije 3 godine i onda ga stornirao – valjda iz razloga što su se pojavile nove opcije – IAP, Omišalj – Cassal Borgeti, 5GL opcija i sl tako da je Dina morala dograditi LPG spremnike.

@Savo, po mojim saznanjima problem je nastao kada je DIOKI trebao potpisati garanciju o preuzimanju određenih količina plina! Priznajem o tim novim opcijama nemam pojma.

predragm, 20.09.2011. u 12:47
Nije Uprava kriva što se kogeneracija KISELILA 4 godine – u EU za takav projekt sakupiš sve dozvole za manje od mjesec dana. Dakle BIROKRACIJA!

Nije Dioki kriv za cijene plina i struje koje su puno veće od onih u susjednim državama – za sada je riješena cijena plina.

@Savo,
slažem se i već sam pisao da politika (Vlada) dobrim dijelom suodgovorna sa sadašnje probleme DIOKI-a, ali pa valjda je i netko iz DIOKI-a (DINA) kriv što je dovršetak projekata terminski kasnio gotovo dvije godine, a drastično povećanje troškova rekonstrukcije postrojenja da i ne spominjem …

Tvrdim da se sve odradilo po planu da nebi ni došli u ovu situaciju, a krive su u prvom redu naše bitange.
p.s. molim te ne spominji mi arheologiju!

DIOKI će u bilo kojem obliku opstati, a žalosno je što je Vladi RH važnija politika i kriminalizacija vlasnika DIOKI-a, od ogromnih mogućnosti koje su zbog loše politike države i i poduzeća u njenom vlasništvu za sada gotovo potpuno neiskorištene.

Savo što ti misliš zašto je sada tako nizak dnevni, tjedni, mjesečni promet na ovoj dionici??
Lp

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Savo što ti misliš zašto je sada tako nizak dnevni, tjedni, mjesečni promet na ovoj dionici??
Lp

evo mogu ja…PUNO PRIČE…MALO DJELA

kad ce neka tv kuca organizirati mali okrugli stol s najvecim domoljubima i strucnjacima za ekonomiju u 21 stoljecu, recimo sanader, polancec, kosor i jezic. novinari mogu biti studenti i srednjoskolci s onako naivnim pitanjima: zasto ste usli u politiku? da li ste vi ivov prijatelj i zasto se bas vama obratio za pooc pri isplati tzv honorara? zasto je dioki platio ivi gledanje dinamo kiev inter u milanu? kako je vas brat u svicarskoj? damire, tko je veci ekonomist, ivo, jadranka ili nijedan od navedenih? itd.


kad ce neka tv kuca organizirati mali okrugli stol s najvecim domoljubima i strucnjacima za ekonomiju u 21 stoljecu, recimo sanader, polancec, kosor i jezic. novinari mogu biti studenti i srednjoskolci s onako naivnim pitanjima: zasto ste usli u politiku? da li ste vi ivov prijatelj i zasto se bas vama obratio za pooc pri isplati tzv honorara? zasto je dioki platio ivi gledanje dinamo kiev inter u milanu? kako je vas brat u svicarskoj? damire, tko je veci ekonomist, ivo, jadranka ili nijedan od navedenih? itd.

E moj cone na kakve ti fore padaš – ništa od toga jer i nije bilo ništa!
Ako je za tebe dokaz fotomontaža iz Jutarnjeg gdje Ivo nosi HNS-ov šal a Ježić sjedi na tribini Kantride…….Dvašta!

Neka Uprava i ostali zainteresirano OBAVEZNO sudjeluku na Hrvatsko-korejskom poslovnom forumu
Zagreb, 30.09.2011.
http://www.hgk.hr/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_PT?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/HGK+Web/Vijesti/Najave/Hrvatsko_korejski_poslovni_forum_41.73239049105784

Ima jakih firmi iz područja petrokemije, energetike LNG-a……..
Ta gospoda ne šeta okolo da im guzica svijeta vidi – očito su nanjušli konkretne stvari.
Samsung iz Austrije i Njemačke, Daewoo iz Italije, Korea Gas Corporation…
Ne propustiti!!!!



kad ce neka tv kuca organizirati mali okrugli stol s najvecim domoljubima i strucnjacima za ekonomiju u 21 stoljecu, recimo sanader, polancec, kosor i jezic. novinari mogu biti studenti i srednjoskolci s onako naivnim pitanjima: zasto ste usli u politiku? da li ste vi ivov prijatelj i zasto se bas vama obratio za pooc pri isplati tzv honorara? zasto je dioki platio ivi gledanje dinamo kiev inter u milanu? kako je vas brat u svicarskoj? damire, tko je veci ekonomist, ivo, jadranka ili nijedan od navedenih? itd.

E moj cone na kakve ti fore padaš – ništa od toga jer i nije bilo ništa!
Ako je za tebe dokaz fotomontaža iz Jutarnjeg gdje Ivo nosi HNS-ov šal a Ježić sjedi na tribini Kantride…….Dvašta!

Neka Uprava i ostali zainteresirano OBAVEZNO sudjeluku na Hrvatsko-korejskom poslovnom forumu
Zagreb, 30.09.2011.
http://www.hgk.hr/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_PT?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/HGK+Web/Vijesti/Najave/Hrvatsko_korejski_poslovni_forum_41.73239049105784

Ima jakih firmi iz područja petrokemije, energetike LNG-a……..
Ta gospoda ne šeta okolo da im guzica svijeta vidi – očito su nanjušli konkretne stvari.
Samsung iz Austrije i Njemačke, Daewoo iz Italije, Korea Gas Corporation…
Ne propustiti!!!!
[/quote]

Je – ja sam to izmislio pa eto lupaj crvene ocjene.
Izmislio sam i da je VL dobio preinaku u cjevopolagač!
http://www.lenac.hr/Home.aspx?PageID=16&year=2011&yearActive=yes&month=9&newsId=37
Također sam izmislio i plinovod Omišalj – Casal Borgeti!
Također sam izmislio i etilenski produktovod između Venecijw i omišlja!
A možda je sve ovo slučajnost da završava u bari ispred Omišlja i nema nikakve veze s Diokijem.

http://www.nacional.hr/clanak/107188/postojeci-plinovodi-zjape-prazni-a-plinacro-trosi-milijune-na-planove-gradnje-novih

molim komentar. hvala.

Ježić pobjegao u Švicarsku!!!!!!!!

A gdje ćeš ti SAVO???


Ježić pobjegao u Švicarsku!!!!!!!!

A gdje ćeš ti SAVO???

Ajde neurotični brojaču brodova, ne laprdaj. Danas Ježić imao sastanak sa sindikalistima na Žitnjaku.

Ajde neurotični brojaču brodova, ne laprdaj. Danas Ježić imao sastanak sa sindikalistima na Žitnjaku.
[/quote]

…i pričao im lovačke priče, J.P. I Z.R. bore se za vlastite fotelje, kad Dioki ode u stečaj, neće imati više koga musti pa im gori pod petama

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

kakva je uloga R.J. obzirom da nije u upravi, nije ni u NO ako se ne varam?

Da li ima neko ovdje da radi u Dini ili Okiju,pa da zna šta se događa,sa pregovorima? Je li Ježić potpisao ili će se ići u stečaj? Kad će plaća? Nešto konkrektno?

zasto je dioki privatiziran? uvijek me cudi ta ideja da bi recimo neki danko koncar znao upravljati brodogradilistima a kao drzava ne moze? Ha ha ha. Pa drzava nek pokupi najbolje studente u svoje firme, ostalo nek da privatnim firmama pa da vidimo. drzava se kao i zaduzuje zar ne…pa nije li zalosno da to ide na otplatu kredita, tj kamata. Koliki je bio vanjski dug Libije zna li netko? Cujem da je bio 0 usd.


kakva je uloga R.J. obzirom da nije u upravi, nije ni u NO ako se ne varam?

Predsjednik Uprave Dioki Holding AG-a u Švicarskoj!
Da je Ježić nešto kriminalio zasigurno ne bi mogao obnašati takvu funkciju – glavni Švicarski proizvod su FINANCIJE i tu su vrlo opaki i temeljiti, ako mutiš brzo od njih dobiješ po piksi. Dakle Ježić zacjelo nije bio umješan ni u kakve poslove koji su u sukobu s Zakonima bilo u HR ili EU ili Švicarskoj.
Stavlja mu se na teret i Xenoplast – no Xenoplast je preuzet od strane Dioki Holding AG-a a u zakonskom roku DORH nije zatražio da se spriječi spajanje – naravno ako za to ima razloga – a očito ih NEMA!

Vrlo pametna je ekipa koja je preuzela Dioki – dva ključna subjekta Dioki Holding AG i Adriaoil SPA su registrirani u Švicarskoj i Italiji pa ako gospodo imate zamjerke na zakonitos poslovanja neka se to ispita u Švicarskoj i Italiji a ne da se po principu predomislili smo se – vratite nam Dioki ili po principu rekla – kazala sudi poduzećima i ljudima.

Netko će za to prije ili kasnije podnijeti konzekvence jer ogromna šteta je nanesena Diokiju!

I to stalno baratanje s stečajem – pa zar misle da će im oduzeti VLASNIŠTVO?
KAKVI SU TO NAKARADNI TIPOVI I IDEJE!
Bolje ih natjerati da ulože 100 milijuna eura na Žitnjak jer ogromnu premiju su dobili na Krku!

New Report

Close