DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo 100kn prešli, šta još da vam obećam?


evo 100kn prešli, šta još da vam obećam?

Vukovar, Vukovar….

Korkyra



evo 100kn prešli, šta još da vam obećam?

Vukovar, Vukovar….
[/quote]
napokon netko da kuži foru.
bravo, kolega Korkyra.

Moram priznati da sam skratio poziciju za 150kom, al ne zato jer napuštam Dioki, već zato jer ipak 17% plus je dovoljno za val 1, a postoji i GAP na 83-84kn pa mislim povratiti svoje dionice uz nagradu za "oko sokolovo".
Pozdrav svim dioničarima DIOKIJA, također imam dionice Dioki-ja

26.11.2010 - Dan D




evo 100kn prešli, šta još da vam obećam?

Vukovar, Vukovar….
[/quote]
napokon netko da kuži foru.
bravo, kolega Korkyra.
[/quote]
Bilježim se sa štovanjem cijenjeni kolega,
a što ćeš kada su pojedinci u to doba slušali neke druge govore.

Korkyra


blokada!
ja ovih dana uletio s nekom sićom, a vidi danas…
ne daju više poštenu čovjeku ni čučat u miru na bidu.


http://www.bild.de/BILD/lifestyle/reise/2010/05/spring-break-europe-pool-party/nackte-busen-am-pool.html





evo 100kn prešli, šta još da vam obećam?

Vukovar, Vukovar….
[/quote]
napokon netko da kuži foru.
bravo, kolega Korkyra.
[/quote]
Bilježim se sa štovanjem cijenjeni kolega,
a što ćeš kada su pojedinci u to doba slušali neke druge govore.
[/quote]

Kolege, pa nitko vam ne brani da odete čitati na miru "Bespuća povijesne zbiljnosti", a ovu temu prepustite onima koji imaju nešto pametno za reći!

..opa danas bi ekipa kupovala po 86 kn ali treba netko i prodati,a takvih više baš i nema..

Malo o problemima Gazproma!

Gazprom Downgraded on Shale Threat

By Eduard Gismatullin and Stephen Kirkland

Bloomberg

MOSCOW — Gazprom was downgraded to “sell” from “hold” by ING Groep as the world’s biggest natural-gas producer may have to lower prices on increased competition from U.S. shale gas and liquefied natural gas.

Gazprom, which supplies about a quarter of Europe’s gas, is facing growing competition from increasing global LNG infrastructure and production from unconventional sources such as shale rock in the U.S. and coal-bed methane in Australia, Igor Kurinnyy, a London-based analyst at ING, said in a report.

http://www.sptimesrussia.com/index.php?action_id=2&story_id=31562


..opa danas bi ekipa kupovala po 86 kn ali treba netko i prodati,a takvih više baš i nema..

Pa i ja sam na 86kn, tlaka mi čekati GAP na 83kn pa nudim 3 kune više!

26.11.2010 - Dan D



..opa danas bi ekipa kupovala po 86 kn ali treba netko i prodati,a takvih više baš i nema..

Pa i ja sam na 86kn, tlaka mi čekati GAP na 83kn pa nudim 3 kune više!
[/quote]
splite, a što ćemo s onim GAP-om od 240 do 180 kuna. Ostala je provalija tamo.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




..opa danas bi ekipa kupovala po 86 kn ali treba netko i prodati,a takvih više baš i nema..

Pa i ja sam na 86kn, tlaka mi čekati GAP na 83kn pa nudim 3 kune više!
[/quote]
splite, a što ćemo s onim GAP-om od 240 do 180 kuna. Ostala je provalija tamo.
[/quote]
Pa moramo ga popuniti kolega K-PAX.
Ovaj rast koji slijedi je pametniji jer neće ostavljati GAP-ove, al tu je i moj dugoročni target negdje, oko 220-230kn.

26.11.2010 - Dan D




Cijena prirodnog plina 2,07 kn/m3, zauzvrat min. količina isporučenog etana 130 -150 t. dnevno, s tim da je izgledno i dodatno povečanje u slučaju promptnog plaćanja isporučenih količina. [thumbsup]

Do koje godine je potpisan ugovor 2012 ili….
[/quote]

Za prirodni plin ugovor vrijedi do kraja ove godine, jer po planu , država bi trebala preuzeti Prirodni plin d.o.o. početkom iduće godine .Što se tiče etana, ugovor je potpisa negdje 29.05.2007. i vrijedi do kraja 2011. Trenutno, cijena etana je niža od prirodnog plina, što je raritet.
[/quote]

Šta je s primarnim benzinom?
Je li još u igri Inin primarni benzin za HIP Petrohemiju u zamjenu za etIlen i HDPE, a sve preko Adriaoil SPA?
Prije godinu dana HIP i Dioki su potpomognuti ministrima gospodarstva u Pančevu razmatrali dugoročnu suradnju pa čak se pričalo i vlasničkom povezivanju – posebice etilenske tvornice.
Inače država Prirodni plin doo treba preuzeti najdalje do 1.12.2010.

Ajmo ljudi nek netko žrtvuje malo dionica da se popuni GAP na 82kn da možemo gore.

26.11.2010 - Dan D

zašto nebi ti splite??

New Report

Close