DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je ekipa na ovoj temi najsimpatičnija, iz vaših postova se mogu pročitati i vaše namjere! Baš je fino trejdati paralelno s vašim postovima i najavama političara!
Živjeli! I poseban pozdrav Baracudi! [wink]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Evo malo službenih tarifa iz Zeebruggea..

Upravo na RTL vijestima rečeno da je udruga energetičara u Omišlju predložila LNG terminal,a neslužbeno se kaže da je Sanader prisustvovao i potvrdio Omišalj kao budući terminal.Naravno odmah su se javile i eko udruge i bla bla … [wink]

pixma

imate potvrdu toga i na hini…http://websrv2.hina.hr/hina/web/index.action…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

evo kolega/ice dragi i link na business…http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=05ca95df-1b9f-4207-ac30-fa82412e67eb&ref=lastadd…pa budite tako ljubazni i udjelite jedinicu za informaciju. Ocito vas nisu naucili da ne pljujete po postaru ako vas ono sto se u koverti nalazi ne veseli
Cestitke imaocima Dioki vrijednosnica jer vise nema spomena o dvije lokacije vec samo o jednoj.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Povjerenstvo: Dina na Krku najbolja lokacija za LNG terminal

Business.hr/Hina
02.09.2008 18:51
Pročitaj komentare(0)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.

Povjerenstvo za ocjenu studije izbora lokacije terminala za ukapljeni prirodni plin predložilo je radnoj skupini Vlade lokaciju DINA na otoku Krku kao potencijalno najbolju, navodi se u priopćenju iz Vlade o današnjem sastanku na kojem se raspravljalo o budućim aktivnostima na osiguranju dovoljnih količina energije za sljedeće razdoblje.
"Međutim, prije pokretanja investicije, do donošenja konačne odluke o odabiru konkretne lokacije bit će potrebno izraditi idejno rješenje terminala, obaviti potrebna istraživanja te provesti procjenu utjecaja na okoliš za konkretnu lokaciju", stoji u priopćenju Vlade.

Današnjem sastanku nazočili su predsjednik Vlade Ivo Sanader, predsjednik RH Stjepan Mesić, predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić, te potpredsjednici Sabora, kao i potpredsjednici i ministri u Vladi RH.

Kako se navodi u priopćenju, na sastanku je izvješteno o aktivnostima na izradi energetske strategije RH u sljedećem razdoblju, te u sklopu toga o planovima za osiguranje novih dobavnih pravaca, kao i o aktivnostima na odabiru lokacije za terminal ukapljenog prirodnog plina.

Dosadašnje aktivnosti na odabiru lokacije UPP (LNG) terminala predstavio je potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva, rada i poduzetništva Damir Polančec.

"Sudionici sastanka podržali su do sada provedene aktivnosti na odabiru lokacije za terminal ukapljenog prirodnog plina", navodi se u priopćenju.

Temeljem studije izrađene u veljači ove godine, navodi se u priopćenju, stručna radna skupina sastavljena od predstavnika zainteresiranih strana po Vladinoj je odluci analizirala osam mogućih lokacija, da bi nakon primjene "trinaest usporedbenih i osam eliminacijskih kriterija, predložila dvije moguće lokacije", a Povjerenstvo sastavljeno od energetskih i stručnjaka zaštite okoliša "predložilo je je radnoj skupini Vlade lokaciju DINA na otoku Krku kao potencijalno najbolju".

Povjerenstvo je osnovalo Ministarstvo zaštite okoliša, prostornog uređenje i graditeljstva, navodi se u priopćenju.

[thumbsup]

POKRET OTPORA

sutra blokada na startu? [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

čestitke svima koji vjeruju u dioki,a meni neobično drago zbog RADNIH KOLEGA na koje sam imao pozitivan utjecaj glede DIOKI-ja,da ga zadrže što duže i neka ga ne prodaju za bagatelu.. [thumbsup]

… [cool] [cool] [cool]…………………. [smiley]

Dosli smo na svoje… isplatilo se…

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

sad je i dnevniku spomenuta vijest za prijedlog povjerenstva

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

U Dnevniku, Šprajc veli: "dobra vijest za one koji su se kladili na lokaciju LNG-a u Omišlju". Mora da je i on uletio u Dioki ovih dana.


A ja sam za Republikance.
Oni su odlučniji, a i potpredsjednica je "anjc a" komad.
Inače sjećam se starog Busha kada je došao na vlast kako je na brzaka odradio S&L krizu u USA.
A Bush mlađi se također dobro držao za ove financijske krize.
Nego pade mi na pamet jedna ideja.
U S&L krizi najcviše je popušio Texas; trećina banaka i trećina gubitka je pala na pleća Teksašanima.
Na toj krizi su najbolje prošle banke i investicijske kuće koje su sada došle na red "da popuše".
Radi li se o svojevrsnoj "otplati duga iz prošlosti"?

Kad kažeš da se dobro držao hoćeš reći da mu nije falilo ni kruha ni mlijeka, inflacija ga nije dotaknula???

Pa čovjek je barem napola kriv za cijelu krizu ako ne i u potpunosti (druga polovina su sekundarni hipotekarni krediti)!!! Svojim je djelovanjem doveo do divljanja cijena nafte što su njegovi drugari iz Teksasa i Saudijske Arabije lijepo iskoristili.

Gledam ga cijeli Dnevnik i osmjeh je zamjetan; kao kod Jure nakon otvaranja ponuda za Zagrepčanku.
Samo što ne kaže i ja sam se kladio!

Čestitam kolege! Poseban pozdrav Caymanu, Posejdonu i Kamencu, kolegama koji su svojim optimizmom najviše utjecali na moju odluku o strategiji prikupljanja kad god se pruži prilika. Ulazio sam i po 550, ali i po 440, 420 i ono najslađe, dan prije godišnjeg po 390. Prosjek je solidan, ali mislim da će tek sada neki ozbiljniji igrači shvatiti potencijal Diokija te ulascima s značajnijim iznosima, dugoročno dizati cijenu, sve tamo do 9xx, pa na valu euforije, možda i preko 1xxx. Čestitam još jednom svim kolegama imaocima Diokija!

New Report

Close