DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da pozdravim sve svoje sudioničare naše Diokice!

Oh, kakvih sam sve lijepih trenutaka imao koji me vežu uz Dioki u ove tri godine [wink] :

– od nježnih pogleda s Baracudom,uz koktel, iz Opatije, na bijele spremnike na Krku (hvala ti za svaki treptaj![proud]) ;

– killer od smjeha kada sam prošlo ljeto čitao nebuloze od veleumnih profesora ekonomije iz Splita koji su Dioki prozvali lošom investicijom uz tzv Business Exellence Index – drek od indexa kao i njihovi zaključci [lol] ;

– prekrasno poznastvo sa nekoliko djelatnika Diokija koji su me uveli u tajne poslovnog procesa (jer mi energetika nije struka) [thumbsup]

– preispitivanje povjerenja u vlastitie investitorske stavove, i naravno

– prekrasni trenutci provedeni sa svima vama na našem forumu…..

Za mene je Dioki već puno napravio, a kako izgleda smješe nam se novi lijepi dani.
Živili mi svi !

[thumbsup]

La vita e bella!

…….naprosto moram s vama podijeliti radost što je došao i taj dan………..pretpostavljam da sad nema više "….će uskoro"…….. [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Sutra, već vidim tugu u očima onih par kolega na Žitnjaku koji su prodali po sramotno niskoj cijeni. Što sve panika ne napravi od ljudi.

poštovani kolege, mogla bi biti stabilizacija cijene dionice vrlo uskoro. govorim o ovoj godini, dugoročno će vrijeme pokazati da li je opskrba plinom bio jedini problem DIOKIja?

Tko čeka, taj popizdi čekajući

u svakom slučaju…umjesto INA-e, Dioki je taj koji će probudit našu burzu…čestitam svim Diokičarima, ja je osobno nemam jer sam zakasnio, ali dobro nam došla ovakva vijest…. [kiss]

DOKUP!

Evo, svaka čast. Potpuno iznenađenje što se tiče vremena objave. Očekivao sam objavu krajem 11. mjeseca. Očigledno, bio sam u krivu.
Da ne ostane sve na piskaralima evo službene potvrde svim nevjernim Tomama uključujući mene, link na vladu RH:
http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/priopcenja_za_javnost/2008/rujan/sastanak_o_energetskoj_strategiji_hrvatske

Obratite pažnju da se izravno spominje:
prostornog uređenje i graditeljstva, temeljem zadanih kriterija predložilo je radnoj skupini Vlade lokaciju DINA na otoku Krku, kao potencijalno najbolju.

I malo zanimljivosti.
Opera Adria LNG u tri čina:
1.čin registriracija konzorcija u sudski registar-Temeljni akt: Društveni ugovor od 02.10.2007. godine.
2.čin – Dana 06.11.2007. godine osnivači društva su u cijelosti uplatili preostale iznose njihovih preuzetih temeljnih uloga
i
3. čin danas 02.09.2008.
Predstava se prikazuje isključivo prvi utorak u mjesecu.

p.s. ipak postoje i ludje situacije od moje. Noćas mirno spavam.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Poseban pozdrav bogu mora,veselim se sa svima vama koji imate dionice Diokija bez obzira što ih nemam.

SAM PROTIV SVIH


Poseban pozdrav bogu mora,veselim se sa svima vama koji imate dionice Diokija bez obzira što ih nemam.

ovo je očekivano i bilo je pitanje dana. Ono što je interesantno neki kažu da postoji strahovita povezanost Petrokemije i Diokija ne samo po pitanju plinskih skladišta. Neka samo bude tako i svima će biti dobro.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Lijepa vijest napokon.
Cestitam svima.
Vlasnik sam malo DIOK-ia, ne mislim ga prodavati jos ove godine…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

…nemam riječi osim…čestitke svim diokičarima…ma gdje bili… [thumbsup]
…neka nebo bude granica…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Ode.. [cry]
Sretno svima [thumbsup]

Predobro. Prejako.
Napokon.

Eh, kolege, da vam je samo znati koliko ja razloga imam za slavlje…

Ovo je najbolja vijest za neku moju dionicu već jako dugo vremena, a ako vam kažem da mi se Dioki šepuri sa 55% u portfelju, onda ćete možda shvatiti koliko mi je večeras drago.

Priznajem, 30tak% toga je špekulativne naravi, ali sad se malo nećkam dal to iskrcati ili ne… No, mislim da ću se ipak u datom trenutku malo ikrcati da ulovim neke druge valoe koji nam tek predstoje ovaj mjesec… Ima puno slasnih kolačića trenutno.

Time mi je još draže jer ću možda do petka uspjeti se prekrcati po lijepim cijenama u neke alternativne pravce sa špekulativnim dijelom.

U svakom slučaju, nazdravljam svima oji se kreću ovuda. I imaocima i nemaocima. Prvima čestitam na strpljenju ili pravodobnosti, drugima želim brzi prst sutra ili više sreće drugi put. Imat će Diokica još puno lijepih vijesti za nas, ne sumnjam u to nimalo.

Što reći? DIoki je jedina dionica ove godine na kojoj nisam popušio (štoviše, lijepo omastio brk na trejdanju) i dionica s najvećim prinosom u mom portfelju prošle godine.
Pa kad je već večer želja i čestitki:
pozdrav svim mojim diokijevcima, a posebno Posjedonu, Oportunistu, Savi, Janku, The profi, Španciru… Sori ak sam koga izgubio iz vida…
http://www.youtube.com/watch?v=d5uKHa9Gmks

hate red


Da pozdravim sve svoje sudioničare naše Diokice!

Oh, kakvih sam sve lijepih trenutaka imao koji me vežu uz Dioki u ove tri godine [wink] :

– od nježnih pogleda s Baracudom,uz koktel, iz Opatije, na bijele spremnike na Krku (hvala ti za svaki treptaj![proud]) ;

– killer od smjeha kada sam prošlo ljeto čitao nebuloze od veleumnih profesora ekonomije iz Splita koji su Dioki prozvali lošom investicijom uz tzv Business Exellence Index – drek od indexa kao i njihovi zaključci [lol] ;

– prekrasno poznastvo sa nekoliko djelatnika Diokija koji su me uveli u tajne poslovnog procesa (jer mi energetika nije struka) [thumbsup]

– preispitivanje povjerenja u vlastitie investitorske stavove, i naravno

– prekrasni trenutci provedeni sa svima vama na našem forumu…..

Za mene je Dioki već puno napravio, a kako izgleda smješe nam se novi lijepi dani.
Živili mi svi !

[thumbsup]

A dragi moj Posejdon!!!
Samo neka on krene ovako lijepo i dalje… [cool]
Diokica naša!
A lijep je sa te terase, jel’ tako?

P.S. Drek od indexa?!!! He-he-he-he

P.S. A gdje nam je Janko 66?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Super, samo da ovaj mali "ali"(izrada studije za okoliš i tralala)nebude još jedan bonus za špekulante da ruše cijenu prije stvarnog rasta.
Nadam se da više nećemo doživljavati takve traume.
Šteta što inaši nisu dobili povoljniju ponudu pa da odma utrće u ponajbolju dionicu.
Svaka čast kolegama koji su na forumu čitavo vrijeme držali pozitivnu atmosveru i nas laike uvjerili da imamo dobru stvar.

New Report

Close