DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_palacg]VIH DANA SE OČEKUJE OBJAVA PSN ZA DIOKI!!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Kupovinom zemljišta i skidanjem hipoteke Hypo banke riješio bih se najveći problem za sklapanje predstečajne nagodbe za Dioki.


očekujemo objavu za PSN-DIOKI.
Dogovori su postignuti.

imate inside info ili samo drukate?


O[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_palacg]VIH DANA SE OČEKUJE OBJAVA PSN ZA DIOKI!!

ja ću provjeriti na Fini čim dešifriram koji je to “tekst sa slike”

btw. oni malo kasne s objavom na webu

To i cekamo kolega…netko spominje da su dogovori postignuti…Samo jos ne znamo koji i po koliko. Potvrdu da ce HEP i ZGB u suvlasnistvo kao zamjenu za dug po 100 kn za dionicu…Otkup zemljista od “nekoga” po 20..30..40 mil eura…Crodux kao netko tko ce dat obrtna sredstva za pokretanje proizvodnje..itd..itd..?!?!
Nadajmo se da je sve dogovoreno i da ce i ako bude napismeno bit i realizirno jer svi se dobro sjecamo kako je i koje odluke vlada vec i bila donijela…sam Milanovic ih potpisao pa od njih opet nije bilo nista…a vrijeme ide..ide.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



očekujemo objavu za PSN-DIOKI.
Dogovori su postignuti.

imate inside info ili samo drukate?
[/quote]

614 milijuna kuna Dinina duga potražuje Dioki!
Pa shodno visini duga je i važnost zaključenja sporazuma za Dinu!

bilo bi krajnje vrijeme da se privremeno obustavi trgovanje ovom dionicom i sačeka razriješenje situacije.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Vrdoljak je ispušio dovoljno love građana RH u Čačićevim bunarima bez dna. Umjesto da je dao za Diokija i pokretanje proizvodnje, on ih je dao lažnim prorocima.

@sportri
bilo bi krajnje vrijeme da se privremeno obustavi trgovanje ovom dionicom i sačeka razriješenje situacije.
——————————————-
Zbog čega???
1)zbog toga što je službeno najavljeno ročište na TS-DINA , za potvrdu dogovorene PSN??
2)zbog toga što se očekuje objava ročišta za PSN-DIOKI,gdje su se vjerovnici usuglasili???
3)ili zbog toga što se novost objavila na radiu u 13 sati??

Poslusajte danas aktualno na radio rijeci pa mozda nadjete razlog zasto. Po izjavi glasnogovornice duudi-ja trenutno se radi procijena zemljista…nakon tog ce tek vidjet dali se odlucit na kupnju (neznam cemu radit procjenu kad su toliko puta sve to vec radili)…postoji ideja i o izvlastenju od strane drzave ( navodno potekla od Vrdoljaka i HEPA-a)…Ocito opet predstoji borba izmedju Slavka i HNS-a. Predsjednik uprave Dine kaze da nema tehnickih zapreka za pokretanje proizvodnje ali ona nece pocet prije nego radnicima budu isplacene zaostale place…za to treba 20 mil kuna..koji ce se isplatiti iz prodaje zemljista..!?!…Spominju cak i prijedlog nove psn za Dinu..!!!..I eto ..opet smo na pocetku…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Država kupuje zemljište za LNG-terminal na Krku
DUUDI analizira koliko bi novaca dao za zemljište koji je ranije procjenjeno na 22 milijuna eura
Dioki-lng-20120314103713506
Objavljeno: 11.09.2013. – 14:41
Lokacija: Zagreb
Autor: N.D.
DUUDI Država bi preko Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom uskoro trebala predati ponudu za kupnju zemljišta za gradnju LNG-terminala na Krku, koje se nalazi u okviru Diokija, piše Poslovni. “Naša stručna služba već radi procjenu vrijednosti zemljišta. Na osnovi te procjene dalje ćemo razgovarati o kupnji”, potvrdio je prvi čovjek DUUDI-ja Mladen Pejnović. Na tom zemljištu aktivirana je hipoteka Hypo banke na 23,5 milijuna eura koja na zemljište ima založno pravo. Namjera države je domoći se zemljišta kojeg bi za godinu ili dvije prodala nekom investitoru koji će na njemu graditi LNG terminal. kada bi to zemljište postalo suhi dok ili nešto drugo tada bi otkup stajao znatno više. Proteklih godina izvršen je veći broj procjena tog zemljišta, od one od oko 45 milijuna eura, koja se temeljila na investicijskoj vrijednosti gradnje terminala od 15 milijardi m3 plina godišnje, sve do 22 milijuna eura, procjene koje su napravljene za potrebe HEP-ovog otkupa zemljišta. Ta procjene rađene su na osnovu nekretninske vrijednosti zemljišta.


Poslusajte danas aktualno na radio rijeci pa mozda nadjete razlog zasto. Po izjavi glasnogovornice duudi-ja trenutno se radi procijena zemljista…nakon tog ce tek vidjet dali se odlucit na kupnju (neznam cemu radit procjenu kad su toliko puta sve to vec radili)…postoji ideja i o izvlastenju od strane drzave ( navodno potekla od Vrdoljaka i HEPA-a)…Ocito opet predstoji borba izmedju Slavka i HNS-a. Predsjednik uprave Dine kaze da nema tehnickih zapreka za pokretanje proizvodnje ali ona nece pocet prije nego radnicima budu isplacene zaostale place…za to treba 20 mil kuna..koji ce se isplatiti iz prodaje zemljista..!?!…Spominju cak i prijedlog nove psn za Dinu..!!!..I eto ..opet smo na pocetku…

Pozdrav

Kako se čini, ove godine ništa od svega…

New Report

Close