DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako, polako… Sama činjenica da je danas mali promet, barem zasada, govori da je akumulacija na niskim granama gotova. Za novi skok potrebna je samo jedna vijest, zna se koja. A onda, po meni, slijedi postupni rast prema četveroznamenci! Onako, polako, polako…

Vijesti tipa: LNG u Omišlju me ne interesiraju toliko. Važnije mi je FY izvješće!
Možda se ugleda učin ulaganja u proteklom periodu.

Točno!

I to je vijest koja može popraviti krvnu sliku.

Očekujem od kolega da malčice pojasne stvar, kad već bude izvješće izašlo.

BUDIMPEŠTA – Mađarska do 2010. ili 2011. planira spojiti svoju plinovodnu mrežu s hrvatskom, s čime bi učinila dostupnim planirani hrvatski terminal za ukapljeni prirodni plin (LNG) kod Rijeke te tako smanjila mađarsku ovisnost o ruskom plinu, najavio je u utorak mađarski premijer Ferenc Gyurcsány, nakon razgovora s hrvatskim premijerom Sanaderom.
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/zajednicki-energetski-snovi-sanadera-i-gyurcs%c3%a1nya,12662.html%5Blol%5D [lol] [lol]

Obratite paznju “KOD RIJEKE”[thumbsup]

“Komentar Zlatka Turkoviča: Dobre dionice sada nisu na prodaju”

Odnosi li se ovo na DIOKI? Hoće li opet paničari davati budzašto?

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/zajednicki-energetski-snovi-sanadera-i-gyurcs%c3%a1nya,12662.html%5Blol%5D [lol] [lol] Obratite paznju “KOD RIJEKE”[thumbsup]

Svi manje-više OČEKUJU vijesti, ne samo o LNG terminalu nego i o swapu dionica INA – MOL, plinovodu Hrvatska – Mađarska i sl. a zaboravljaju da sve navedene informacije posjeduje jedan od vlasnika, a to je Vlada RH!
Meni se čini da je Vlada u svojevrsnom sukobu interesa, te da bi izbjegla bilo kakve sumnje na manipulacije informacijama povjerljive prirode iste bi HITNO trebala dostaviti UPRAVAMA i NADZORNIM ODBORIMA, a ovi iste sekunde izvjestiti ZSE o novim materijalnim činjenicama.
I nije tu kraj liste poduzeća s čijim se dionicama može manipulirati na temelju povjerljivih informacija.


… te da bi izbjegla bilo kakve sumnje na manipulacije informacijama povjerljive prirode iste bi HITNO trebala dostaviti UPRAVAMA i NADZORNIM ODBORIMA, a ovi iste sekunde izvjestiti ZSE o novim materijalnim činjenicama. I nije tu kraj liste poduzeća s čijim se dionicama može manipulirati na temelju povjerljivih informacija.

Sviđa mi se tvoj način argumentiranja! [thumbsup]
Slažem se da je došlo vrijeme da se krene u ozbiljni biznis sa našim LNG-jem. [wink]

La vita e bella!


sava: ” … te da bi izbjegla bilo kakve sumnje na manipulacije informacijama povjerljive prirode iste bi HITNO trebala dostaviti UPRAVAMA i NADZORNIM ODBORIMA, a ovi iste sekunde izvjestiti ZSE o novim materijalnim činjenicama. I nije tu kraj liste poduzeća s čijim se dionicama može manipulirati na temelju povjerljivih informacija. ” Sviđa mi se tvoj način argumentiranja! [thumbsup] Slažem se da je došlo vrijeme da se krene u ozbiljni biznis sa našim LNG-jem. [wink]

Čini mi se da se mnogima sudionicima dopada NETRANSPARENTNOST. Evo recimo INA je trebala dati svoje procjene o rezervama nafte u Iranu, a nije. Možda ni oni nisu sigurni, ali šta ako se radi o npr 100milijuna tona nafte! Ili zašto je to objavljeno prije no što je Sanader išao u Mađarsku! Zasigurno da se postigne što bolja cijena jer ONI barataju s procjenama rezervi nafte.

EVO VIJEST PRENOSI I BUSINESS.HR

Mađarska ulazi u Adriu LNG i u Hrvatskoj skladišti zalihe nafte

Business.hr
10.04.2008 09:35
Pročitaj komentare(0)

Na sastanku premijera Hrvatske i Mađarske Ive Sanadera i Ferenca Gyurcsányja najavljen je ulazak mađarske naftne kompanije u konzorcij Adria LNG, koji predstavlja mađarski strateški interes u cilju smanjivanja ovisnosti o ruskom plinu, piše Jutarnji list.
[lol] [lol] [lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ad00996f-b290-41b3-8c4c-ba7a15028d81%5Bthumbsup%5D

Čujem da je u današnjem Jutarnjem Sanaderova izjava da će se graditi LNG na Krku’
Ima li tko kakav scan toga???

La vita e bella!

Našao sam!

Vaš link

….Prema riječima mađarskog premijera Gyurcsanya, Mađarska je zainteresirana za gradnju zajedničkog hrvatsko-mađarskog plinovoda koji bi se protezao od Rijeke do mađarsko-ukrajinske granice. Taj bi plinovod bio završen 2011. godine, a Mađarska bi njime dobavljala plin iz LNG terminala koji će se najvjerojatnije sagraditi na Krku i biti pušten u pogon krajem 2011. ili početkom 2012. ……

[thumbsup]

La vita e bella!

eeeee!,kad smo nakon takve vijesti mi još i u minusu!!!!!!crno nam se piše!!!!!!!!!


Našao sam!

Vaš link

….Prema riječima mađarskog premijera Gyurcsanya, Mađarska je zainteresirana za gradnju zajedničkog hrvatsko-mađarskog plinovoda koji bi se protezao od Rijeke do mađarsko-ukrajinske granice. Taj bi plinovod bio završen 2011. godine, a Mađarska bi njime dobavljala plin iz LNG terminala koji će se najvjerojatnije sagraditi na Krku i biti pušten u pogon krajem 2011. ili početkom 2012. ……

[thumbsup]


Samo da ne bude da će se kao Luka Ploče najvjerojatnije dokapitalizirat, a onda odluče da je ipak bolje gradit LNG terminal u Istri

Opet na kupnji skriveni nalozi,da će svi proći,sumnjam.

New Report

Close