DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U slijedećih par dana pokoja dionica, i to je sve.
Sumnjam da će se pojaviti prodaja s xxxx komada, naravno da pri tom mislim na razine do 500kn.

Ukoliko uzmemo u obzir, da je u travnju 2006. ATH bio na 320 kada nije bilo ni spomena o LNG-u, onda trenutna razina cijene djeluje nestvarno.

Može netko s dubinom pregleda tržišta staviti 10 najboljih k/p?
Hvala!


Može netko s dubinom pregleda tržišta staviti 10 najboljih k/p?
Hvala!

Ne znam kak se radi screen shot,sry


gvido: ” Može netko s dubinom pregleda tržišta staviti 10 najboljih k/p? Hvala! ” Ne znam kak se radi screen shot,sry

imaš besplatne alate na webu npr. screenhunter, a možeš i samo selektirat pa copy/paste. [bye]
Evo, kak sam pito tak se pomako prema gore …

Kupnje
Cijena Količina
440,01 19
428,00 80
427,15 50
427,10 300
426,53 22
426,52 36
426,50 29
426,00 100
425,50 30
422,00 1
Prodaje
Cijena Količina
459,50 11
459,97 16
459,98 7
459,99 56
484,98 91
492,50 12
495,00 40
500,00 28
509,99 31
510,00

Sanader je s mađarskim premijerom pokušao utvrditi TEMELJE energetske politike Hrvatske i Mađarske!
Ne vjerujem da mu nije šapnuo da je LNG terminal na Krku, Važno je znati da je Hrvatska ključni čimbenik u Mađarskoj energetskoj neovisnosti. Zato se razgovara o INI i MOLU, LNG terminalu, JANAF.-u i plinoviodu između Hrvatske i Mađarske! Važno je napomenuti da su ovo moji zaključci na temelju prethodnih izjava za javnost.

Vijesti Hrvatska
08. 04. 2008. | 14:20
Mađarska za ubrzanu ratifikaciju ulaska RH u NATO

Mađarska ne samo da će biti među prvim zemljama koje će ratificirati hrvatski ulazak u NATO, već će predložiti glavnom tajniku NATO-a da se ubrza procedura ratifikacije među svim zemljama članicama, rekao je u utorak u Budimpešti mađarski premijer Ferenc Gyurcsany nakon razgovora s hrvatskim premijerom Ivom Sanaderom, koji boravi u jednodnevnom službenom posjetu Mađarskoj.

“Mađarska će biti među prvim zemljama koje će ratificirati ulazak Hrvatske u NATO, ali učinit ćemo i više. Poduprijet ćemo naše hrvatske prijatelje da se proces ratifikacije ubrza kako bi Hrvatska bila primljena u NATO na summitu u Strasbourgu, kada se obilježava šezdeseta godišnjica vojnog saveza”, rekao je u Ferenc Gyurcsany.

Sanader je hrvatsko-mađarske odnose ocijenio izuzetno dobrim, a postoji niz projekata na gospodarskom planu koji će biti realizirani.

“Zainteresirani smo za što veću energetsku nezavisnost i u tom smislu ćemo realizirati i neke projekte s Mađarskom”, kazao je Sanader i najavio da će vrlo brzo biti donijeta odluka o lokaciji za terminal za ukapljani plin.

Sanader je najavio i povezivanje elektroenergetskog sistema dviju država, povezivanjem Pečuha i Ernestinova, te dovršenje autoceste koja će povezivati Budimpeštu s Rijekom.

“Dobili smo novi zamah i polet u nastavku pregovora s EU-om, a Mađarska daje jasnu potporu Hrvatskoj”, rekao je hrvatski premijer Sanader u Budimpešti.

(Hina)

“Zainteresirani smo za što veću energetsku nezavisnost i u tom smislu ćemo realizirati i neke projekte s Mađarskom”, kazao je Sanader i najavio da će vrlo brzo biti donijeta odluka o lokaciji za terminal za ukapljani plin.[thumbsup][thumbsup]


“Zainteresirani smo za što veću energetsku nezavisnost i u tom smislu ćemo realizirati i neke projekte s Mađarskom”, kazao je Sanader i najavio da će vrlo brzo biti donijeta odluka o lokaciji za terminal za ukapljani plin.[thumbsup][thumbsup]

07.04.2008. 16:37
sava

korisnik od: 01.05.2007.
lokacija:
broj poruka: 615
the profa:
” Koliko na ovoj temi ima plašljivaca….još neviđeno. Ne daj bože da LNG ne bude na Krku. Biti će takva bežanija da će se sve prašiti.

Pa u sadašnjoj cijeni nema ni L od LNG terminala!
A psihologija ulagača i negativan trend čuda rade na burzi!
Nego ima li tko kakve informacije zašto to Sanader tako hitno hita u Mađarsku!
Je li to u svezi prodaje udjela u INI a nakon što je ista postigla dogovor o udjelu u LNG terminalu?
Ma bez veze pitam. I da ima o tome nećemo čitati!

Ajde Sanaderu!

Razveseli nas sa javnom objavom lokacije LNG terminala u Omišlju. [wink]

La vita e bella!

Ovo mi se dopada! Nema komentara, nema drukanja………!
Mrtvilo. Ali……????


Ovo mi se dopada! Nema komentara, nema drukanja………!
Mrtvilo. Ali……????


Barem ima prometa,crobex u plusu,valjda će i optimizam malo pokrenuti kompletnu situaciju,još kad dođe lng gdje nam je kraj[lol] [lol] [lol]

pixma

Očekivao sam da će se ulagači više okrenuti Energetici i Kemiji, ali šta možeš…..
Čudni su putevi burzovnih ulagača.
Izgleda da je školica SKUPA, a USPJEH dvojben!

Polako, polako…

Sama činjenica da je danas mali promet, barem zasada, govori da
je akumulacija na niskim granama gotova. Za novi skok potrebna je samo jedna vijest,
zna se koja.

A onda, po meni, slijedi postupni rast prema četveroznamenci! Onako, polako, polako…

New Report

Close