DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lacoste10
Moram priznati, baš me zabavljaju.[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

@tute
Bit će vam zabavno kad “spržite” sve novce!!!!!!
I ,samo da vas podsjetim,drukeri su oni koji pokušavaju neistinito prikazati stvarno stanje radi ostvarenja nekih svojih sebičnih interesa.
Oni imaju,koliko je meni poznato,mrtavčke lubanje iznad svojih nickova!
Pozdrav

@bisakovi
Samo sam čekao kada ćeš se Ti javiti[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]



o kakvom je stečaju riječ-ako imaš izjavu od Janiška -da slijede 3-4 ponude od strateških partnera???
daj pojasni ???

o ovom:


….a za Dioki, čiji su vjerovnici odbili nagodbu, čeka se odluka o stečaju nadležnoga suda, možda u utorak.

znači čim se pokrene stečaj, imamo 4 zainteresirana koja bi mogla otkupiti zemljište i ostalu stečajnu imovinu DIOKI-a…super za radnike i vjerovnike, loše za dioničare koji bi u kratko vrijeme mogli postati "bivši"
ako je otvaranje stečaja u utorak, možda se još sutra uspije prodati iznad 3 kn neinformiranima [emo_ooooo]
[/quote]

Evo kada ti tako nešto napišeš ispada da će se iz bilance Diokija izbrisati Dina Petrokemija koja je prošla PSN, da će se otrti Piros,Kijac, Ćuf i Žitnjak koji skupa imaju u vlasništvu 1,9 milijuna m2 zemljišta koji su zalog vjerovnicima!
Ako se dakle realno sagleda taj kapital s jedne strane i dug s druge strane te uzme u obzir da Čermak nuti 27m eura za pokretanje proizvodnje, a DUUDI pokušava realizirati Odluku Vlade o otkupu zemljišta za LNG terminal teško ili nikako ne možeš naći uporište za svoje stavove!
S druge strane kompanije iz Dioki Grupe su najveći vjerovnici Diokija ŠTO TAKOĐER direktno utječe na budući status komapnije, dakle one odlučuju što će i kako će se riješavati odnos s vjerovnicima!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gazprom-potvrdio-u-prosincu-pocinje-gradnja-juznog-toka-kroz-srbiju-vrijednost-investicije-17-milijardi-eura/708494.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


… uzme u obzir da Čermak nuti 27m eura za pokretanje proizvodnje, a DUUDI pokušava realizirati Odluku Vlade o otkupu zemljišta za LNG terminal teško ili nikako ne možeš naći uporište za svoje stavove!

o čemu ti pričaš??? Čermak je nekad nudio 27 milijuna (i za to trebao dobiti velik vlasnički udio!), no sad je to propala priča, isto kao i turci, azeri, holanđani i ne znam tko sve ne…
PSN je sada obustavljena rješenjem i po sili zakona treba biti pokrenut stečaj koji bi po medijima mogao biti otvoren već sutra!

Prodaja je malo jaca.

Po meni je DIOKi igra jaako visokog rizika. Nije da se neda zaraditi za kutiju cigareta, ali nikad neznaš dal će fljasnuti 15% ili 55%.
I još kad bi vredila ona “sve kaj jako padne, jako bu i raslo” još bi se čo’ek i ozbiljnije pozabavil, ali ovak….hm hm.

[emo_vrtimise]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kosor
ako on druka za rast al bome vi za pad
stvarno vas ne razumijem
nitko nije mutav da ne zna kakav je ovdje rizik

Naravno, ako uskoro ne dođe kakav svježi članak o potencijalnim investitorima ode ovo prema 4 opet a ako još i dođe da je pokrenut stečaj ode na kunu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

eto svjedoci smo protrgovane su stotine tisuča dionica a nikakkvih hvale vrijednih promjena u top 10 , s obzirom da je to tako,čini mi se da nema to više volje netko skupljati dugoročno ,ovo je sve jogurt trgovanje bilo,kupi prodaj po sto puta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo vidim netko je marljivo skupio dionice i prodaje se cijeni 8627 komada na 7 ,10 7,09 ako mu uspije utržiti 63000 kuna i kusur
hoće li mu uspijeti naći kupca i nagraditi njegov trud ,znanje i strpljivost što ih je vjerno skupljati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo ja drukam da raste,pa stoga jel ima tko kakvu vijest dobru neka mi pm pošalje jer u zaradi sam još (4 kupnja) pa neznam jel da još čekam ili šta,hoće veliki još jednom gore dionicu pokrenuti ili?mislim da hoće radi banaka…

kosor
dionica vrijedi onoliko koliko je netko spreman platit za dionicu


eto svjedoci smo protrgovane su stotine tisuča dionica a nikakkvih hvale vrijednih promjena u top 10 , s obzirom da je to tako,čini mi se da nema to više volje netko skupljati dugoročno ,ovo je sve jogurt trgovanje bilo,kupi prodaj po sto puta

a skrbnički računi.

New Report

Close