DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.vecernji.hr/biznis/americki-exxon-mobile-najavio-investicije-hrvatskoj-clanak-542847

Imali smo jako dobar sastanak u State Departmentu gdje smo se nastojali predstaviti kao regionalni hub za energetiku, kroz gradnju LNG-a te istraživanje i eksploataciju – zaključio je Vrdoljak.

I Dina na Krku je projekt State Departmenta!
A da je američki ključni interes LNG terminal zbog energetske sigurnosti ovog dijela Europe nije nikakva tajna.
Exxon će zasigurno biti taj koji će moći provesti dio te strategije.
[/quote]

To je i odgovor na Jandrokovićevo pitanje Milanoviću što je s LNG terminalom!
Odgovor je bio – ide se u USA slijedećih dana.

grgas 12
ne rasprodaje,vec prodaje.ne zna on nista vise od nas.pronadi moj zadnji post(preuzet clanak iz seebiza),pa ce ti biti jasno zasto “prodaje”.

Lijepo posloženo nema što,Mislim da se pripreme odrađuju u tišini u Opatiji ovaj vikend,Vidjeti ćemo što će biti sa JANAF-mislim da sa objavom ovog teksta sa Amerikancima ,dobiva na izuzetnoj važnosti..

I da možemo očekivati i na ovoj dionici ,partnere u vlasništvu.

vjerujem da bude proizvodnje, samo nisam siguran koje godine te u kojem obujmu,šta se bude proizvodilo, te tko če uopče proizvoditi.

Sretno danas radnicima DINE.

Zelim im dobre vijesti i skori povratak na radna mjesta, redovite place i isplatu svih dugovanja u ratama kao sto je po planu.


Od 09.04. na ovamo minus 13000…

Da nije prodavao, kako bi cijena bila tu gdje je? Vjerojatno bi bila viša, a o motivima, tu bi se već dalo raspravljati..Ja ne vjerujem da Filipović prodaje da bi “spasio” ulaganje..tj. ono što je od njega ostalo 🙂


vjerujem da bude proizvodnje, samo nisam siguran koje godine te u kojem obujmu,šta se bude proizvodilo, te tko če uopče proizvoditi.

E pa neće više sindikati odlučivati o tome – to je 100%.
Jer kada bi vi odlučivali na omišlju to bi bilo kao da odlučujete u USA, Qataru i sl.
A to je nedopustivo,

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285B2863285C2863285A28582859285B286328962897289E28632863285E285E28582859285F285B28632863286328592863X

Kune nisu problem, kuna nema



Od 09.04. na ovamo minus 13000…

Da nije prodavao, kako bi cijena bila tu gdje je? Vjerojatno bi bila viša, a o motivima, tu bi se već dalo raspravljati..Ja ne vjerujem da Filipović prodaje da bi "spasio" ulaganje..tj. ono što je od njega ostalo 🙂
[/quote]

Kad odgovoriš na pitanje kako i kada je Filipović stekao dionice imati ćeš i odgovor zašto “prodaje”!

U tom je clanku navedeno i da se rociste odrzava sutra a koliko vidim na fini nema nikakvih obavjesti o tome osim one da je rociste danas u 11:30….kad vec imaju toliko “nesluzbenih informacija” ti novinari bi se mogli malo bolje i sluzbeno informirat .

Pozdrav

svi smo mi Crobex




Od 09.04. na ovamo minus 13000…

Da nije prodavao, kako bi cijena bila tu gdje je? Vjerojatno bi bila viša, a o motivima, tu bi se već dalo raspravljati..Ja ne vjerujem da Filipović prodaje da bi "spasio" ulaganje..tj. ono što je od njega ostalo 🙂
[/quote]

Kad odgovoriš na pitanje kako i kada je Filipović stekao dionice imati ćeš i odgovor zašto "prodaje"!
[/quote]
Kolega, mislim da se razumijemo 🙂

Ročište za Dioki jutros trajalo do malo iza pola dvanaest, bilo oko 80 prisutnih: nagodbeno vijeće, Janiška, Inga, Mirjana, Leo, Sanja Kontuš, Giacometi, nekoliko radnika, odvjetnik Balenović i nešto vjerovnika. Nažalost ništa pametno na ročištu, objavit će na webu poimenično dugove prema radnicima, izmijenjeni plan nagodbe još nije predočen, pripremaju ga za iduće ročište koje će biti ne zna se još kad, surfajte po Fini…Bljak!

New Report

Close