DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


više sam na ovoj temi zabrinut zbog višednevne odsutnosti kolege Posejdona nego zbog pada cijene…[proud] bože morskih dubina, jaaaviii seeeee[cry] nije vrag da si i ti out….[embarass]


kamenac: ” više sam na ovoj temi zabrinut zbog višednevne odsutnosti kolege Posejdona nego zbog pada cijene…[proud] bože morskih dubina, jaaaviii seeeee[cry] nije vrag da si i ti out….[embarass] ” Baš tako ali ne samo Posejdon, ni Caymana nam nema tjednima. Undercover ukrcavanje ili ste se iskrcali? Nadam se ovo prvo ! [thumbsup]

Kako je to lijepo kada nekome fališ.. [wink]

Tu sam, samo su me obaveze malo pritisnule.
Pratim vas što pišete.
Što se tiče Diokija, vrlo sam u njemu.[thumbsup]
Čuvam ga jer očekujem pozitivan razvoj događaja.
Vjerujem da ćemo već u prvoj polovici godine imati valjane informacije.
Pad cijene me ne veseli, ali se isto tako ne brinem previše.
Čuvam živce u ove turbulentne dane na burzi.
Držtie mi fige da napravim sve što moram u roku. [smiley]

La vita e bella!


MDLF podržava prodaju Riječkog lista Robertu Ježiću Media Development Loan Fund (MDLF) američki fond koji drži 30,32 posto dionica Novog lista, pozdravio je ponudu Roberta Ježića, vlasnika Diokija za kupnju Riječkog lista u čijem je vlasništvu 50 posto dionica toga riječkog dnevnika ……………………………….Evo sad ćemo imati više info.o DIOKI-u[lol]

Čudno, on vlasnik Diokija a u Ćuf doo sjedi dama iz E.ON Ruhrgasa, dr. Evelina Kukova!
Jedino čega sam siguran da je vlasnik je RJ Consulting GmbH in Liquidation.


MDLF podržava prodaju Riječkog lista Robertu Ježiću

Media Development Loan Fund (MDLF) američki fond koji drži 30,32 posto dionica Novog lista, pozdravio je ponudu Roberta Ježića, vlasnika Diokija za kupnju Riječkog lista u čijem je vlasništvu 50 posto dionica toga riječkog dnevnika ……………………………….Evo sad ćemo imati više info.o DIOKI-u[lol]

Pa crevni će spaliti sa živcima, ako se to dogodi !! He-he.
Znači… imati ćemo Novi List pun NK Rijeke, Diokija i HDZ-a.
Nice. [wink]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Pa crevni će spaliti sa živcima, ako se to dogodi !! He-he. Znači… imati ćemo pun NK Rijeke, Diokija i HDZ-a. Nice. [wink]

Da, da ……….. mogli bi imati Novi List in Liquidation, NK Rijeka in Liquidation, Dioki in Liquidation, HDZ in Liquidation…….

Pa šta nitko danas ne trguje sa Diokicom? (!!!!!)

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Pa šta nitko danas ne trguje sa Diokicom? (!!!!!)

Ne trguje se sa nijednom dionicom.Promet je koma![cry]

pixma


S.Baracuda: ” Pa šta nitko danas ne trguje sa Diokicom? (!!!!!) ” Ne trguje se sa nijednom dionicom.Promet je koma![cry]

Bolje tako. To znači da nitko ne želi prodat ispod 500.
Nek se malo situacija smiri koji tjedan dva.

kerefek76
korisnik od: 24.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 90

pixma:
” S.Baracuda: ” Pa šta nitko danas ne trguje sa Diokicom? (!!!!!) ” Ne trguje se sa nijednom dionicom.Promet je koma!cry

Bolje tako. To znači da nitko ne želi prodat ispod 500.
Nek se malo situacija smiri koji tjedan dva.

Pa tko daje i toliko nisko ?[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma danas je cijela burza “na pola koplja”.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

nije zato nego je objavljen članak u jutarnjem ili večernjem da će grad zagreb pokrenuti ovrhu na nekretninama nad dužnicima komunalija i naveden je između ostalih dioki. prijeti mile bandić nekakvim plombama u zemljišnim knjigama…zato su ljudi suzdržani . čekaju da vide što će to biti s našim miletom gulikožom.[cry]

...povijest se ponavlja...

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2008,2,16,,108888.jl

Mislim da je najveći problem trenutno Margin call,banke jednostavno ruše cijene dionica ,pošalju poziv da se namiri kredit i na kraju pokupe dionice dužnika.Imaju toliko gotovine da mogu raditi šta god hoće.Nadam se da će to ubrzo prestati jer je glupo vjerovati da svaka kriza u svijetu utječe na pad dionica u Hrvatskoj, a u cijelom svijetu burze su u zelenom![shocked][bye]

pixma

Dioki…broj naloga na kupnji 229 !
Pa šta se dešava pobogu?
Izgubili Omišalj ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

To ti je zbog neplaćenih režija.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Polako ljudi !!!!
Strpljen-BOGAT
samo znam da se lagano pocelo sa odbrojavanjem[cool]

New Report

Close