DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


delboy: ” coyote.sk: ” …SRAMOTA… …netko se opet istresao do 500… …kao da ne želi prodati skuplje… …nemam riječi… ” pa čuj, ako je ulazio po 90 kuna i dokupio po 200 poput mene, to mu je solidan prinos….ne treba osuđivati nekoga samo zato što je blesav….to vam je prilika za dokup. ja više love nemam da vam pomognem, a ove priče da je već odlučeno za LNG su neozbiljne i ne dajte se navući. Saznat će se sve na vrijeme…Inače, ako Ina uđe u cijeli posao, tek da znate, to je jako loše za Dioki , jer Ina isto tako ima zemljište u Omišlju i ako se bude gradilo na tom zemljištu, Dioki više nije potreban sa svojom zemljom i jedino će profitirati od jeftinijeg plina. Dakle, ne iznosite gluposti jer sami sebe potkopavate. Mi ovdje se nadamo da će cijeli projekt proći bez INA-e… ” Delboy, provjeri linkove u mom prethodnom postu… da, ina ima šanse za prodaju jednog dijela zemljišta i onda DIOKI prodaje samo jedan dio koji su već eonovci stavili pod kontrolu, ali opet prodaje… 7mil ojra…

Šta se svađate.
Evo vam satelitske snimke, pa odredite o čijem se zemljištu radi!
Vaš link


Šta se svađate. Evo vam satelitske snimke, pa odredite o čijem se zemljištu radi! Vaš link

ma nema svađe… obje opcije su u igri ali doo ćuf uvijek ostaje tamo gdje je
[thumbsup]

i to je to...


više sam na ovoj temi zabrinut zbog višednevne odsutnosti kolege Posejdona nego zbog pada cijene…[proud] bože morskih dubina, jaaaviii seeeee[cry] nije vrag da si i ti out….[embarass]

Baš tako ali ne samo Posejdon, ni Caymana nam nema tjednima. Undercover ukrcavanje ili ste se iskrcali?

Nadam se ovo prvo !
[thumbsup]


sava: ” Šta se svađate. Evo vam satelitske snimke, pa odredite o čijem se zemljištu radi! Vaš link ” ma nema svađe… obje opcije su u igri ali doo ćuf uvijek ostaje tamo gdje je [thumbsup]

Rt Ćuf ti je malo južnije, ispod Njivica, sliči na riblji rep!


” Rt Ćuf ti je malo južnije, ispod Njivica, sliči na riblji rep!

ali i još neke poluindustrijske tvorevine su tamo…[wink]

i to je to...


sava: ” ” Rt Ćuf ti je malo južnije, ispod Njivica, sliči na riblji rep! ” ali i još neke poluindustrijske tvorevine su tamo…[wink]

Mislim da je to naselje Kijac!
Dolje kod Malinske ti je Haludovo.
Ne znam je li ovo sve između Njivica i Malinske Kijac.

samo mene nemojte podučavati o dionici u kojoj sam još od vremena kad se većina forumaša na raznim forumima sprdala na moj račun…znam ja o dioki-u više nego 99% vas, a jedini koji još nešto zna je radnikdioki. ostali samo nagađate i nasjedate na pričice i onda, ako slučajno ne bude LNG-a, a i ta opcija postoji, onda ćete mi rušiti cijenu na 300 kuna…Zato ukalkulirajte sve rizike, da poslije ne bi bilo plakanja.[wink]

...povijest se ponavlja...


samo mene nemojte podučavati o dionici u kojoj sam još od vremena kad se većina forumaša na raznim forumima sprdala na moj račun…znam ja o dioki-u više nego 99% vas, a jedini koji još nešto zna je radnikdioki. ostali samo nagađate i nasjedate na pričice i onda, ako slučajno ne bude LNG-a, a i ta opcija postoji, onda ćete mi rušiti cijenu na 300 kuna…Zato ukalkulirajte sve rizike, da poslije ne bi bilo plakanja.[wink]

ma kako god bilo, po prepoznatljivom stilu pisanja, drago mi je da ste još tu, ……. delboy
[cool]

i to je to...

Čemu sva ta nervoza,proći će ovo potapanje.[thumbsup]

nemojte ljudi lupetati o Ćufu i nekakvim poluindustrijskim tvorevinama
Ćuf je rt između Malinske i Njivica i tamo nema nikakvih instalacija osim kanalizacije njivica (često tamo vozim bic pa se skoro onesvijestim)
naselje Kijac je sastavni dio Njivica i tamo isto nema nikakvih industrijskih instalacija (sagrađeno je 80 ih godina za zaposlenike DINE

Postanite Eu-robovi


delboy: ” samo mene nemojte podučavati o dionici u kojoj sam još od vremena kad se većina forumaša na raznim forumima sprdala na moj račun…znam ja o dioki-u više nego 99% vas, a jedini koji još nešto zna je radnikdioki. ostali samo nagađate i nasjedate na pričice i onda, ako slučajno ne bude LNG-a, a i ta opcija postoji, onda ćete mi rušiti cijenu na 300 kuna…Zato ukalkulirajte sve rizike, da poslije ne bi bilo plakanja.[wink] ” ma kako god bilo, po prepoznatljivom stilu pisanja, drago mi je da ste još tu, ……. delboy [cool]

[thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


samo mene nemojte podučavati o dionici u kojoj sam još od vremena kad se većina forumaša na raznim forumima sprdala na moj račun…znam ja o dioki-u više nego 99% vas, a jedini koji još nešto zna je radnikdioki. wink]

oh kako to lijepo zvuči, ali mislim da ima forumaša koji znaju puunoo više od mene, ja sam ipak samo radnik koji se tek nedavno uključio u ovaj zanimljivi svijet investiranja, uspona i padova…
o dionicama znam jakoooo malo ali o Diokiu znam poprilično toga i pri tom ne mislim na financijski dio već više na proizvodnju i sve ono što bi obični radnik(šljaker) eventualno mogao ili trebao znati, onaj tko je pročitao cijelu ovu temu može saznati puno toga.

bez obzira na cijelu ovu priču oko LNG-a Dioki je više nego dobra firma i trenutno je dosta podcijenjena, zaboravljaju se neke jako bitne činjenice(a ne naklapanja, sad mi se neda objašnjavati koje su to, ako vas zanima čitajte stranice ispred) da nisam opterećen razno raznim kreditima(kao i večina “malih” radnika) digao bih sada jedan veliki kredit i sve bih bubnuo u Dioki i poslije sa kešom napravio jedan široki portfelj i zaboravio na burzu jedno 10ak godina

svi vi koji ste u Diokiu isključivo zbog LNG-a možda bi trebali razmisliti o svom ulaganju[proud]

coyote.sk:

…SRAMOTA…

…netko se opet istresao do 500…
…kao da ne želi prodati skuplje…
…nemam riječi…

pa čuj, ako je ulazio po 90 kuna i dokupio po 200 poput mene, to mu je solidan prinos….ne treba osuđivati nekoga samo zato što je blesav….to vam je prilika za dokup. ja više love nemam da vam pomognem, a ove priče da je već odlučeno za LNG su neozbiljne i ne dajte se navući. Saznat će se sve na vrijeme…Inače, ako Ina uđe u cijeli posao, tek da znate, to je jako loše za Dioki , jer Ina isto tako ima zemljište u Omišlju i ako se bude gradilo na tom zemljištu, Dioki više nije potreban sa svojom zemljom i jedino će profitirati od jeftinijeg plina. Dakle, ne iznosite gluposti jer sami sebe potkopavate. Mi ovdje se nadamo da će cijeli projekt proći bez INA-e…


Dioki nikad nije niti mogao računati da će utjecati na LNG terminal jer je to od prevelike važnosti za državu,za DIOKI je jedino važan etan u plinu i sigurna opskrba tokom cijele godine.Za neupućene etilen na Krku bi trebao biti 4 puta većeg kapaciteta nego onaj u Zagrebu.Uz taj pogon etilena ide daljni razvoj polietilena epsika itd. Ako nema lng terminala nema ni izgradnje niti povećanja proizvodnje.Zemljište je u tom slučaju najmanje važno da li je dioki-evo ili Ini-no. [yawn]

pixma

MDLF podržava prodaju Riječkog lista Robertu Ježiću

Media Development Loan Fund (MDLF) američki fond koji drži 30,32 posto dionica Novog lista, pozdravio je ponudu Roberta Ježića, vlasnika Diokija za kupnju Riječkog lista u čijem je vlasništvu 50 posto dionica toga riječkog dnevnika ……………………………….Evo sad ćemo imati više info.o DIOKI-u[lol]


MDLF podržava prodaju Riječkog lista Robertu Ježiću
Media Development Loan Fund (MDLF) američki fond koji drži 30,32 posto
dionica Novog lista, pozdravio je ponudu Roberta Ježića, vlasnika
Diokija za kupnju Riječkog lista u čijem je vlasništvu 50 posto dionica
toga riječkog dnevnika ……………………………….Evo sad
ćemo imati više info.o DIOKI-u[lol]

Ili baš zato nećemo[lol]

...povijest se ponavlja...

New Report

Close