DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

biti će tu još tobogana, ništa nije gotovo.

Predtrgovanje počinje u 15.15.Nagledati ćemo se makar nakratko kamikaza.[emo_namigusa]

Pa zar ne bi bilo normalno da se trgovanje nastavi ISKLJUČIVO po obavjesti od strane izdavatelja a ne temeljem novinski natpisa!!!

Izdavatelj je dao obavijest:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VU2rtxY0GLItAZdVfMddww==.pdf

Neki šaljivđija je stavio nalog na kupnji od 3355 komada na 0,01 kn.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Nije na temelju novinskog natpisa kolega sava…u rjesenju pise da je izdavatelj dostavio burzi obavijest o ne prihvacanju psn-a.
Sad treba stavljat i skidat naloge na dioki-u da pola sata ostane u blokadi..inace ce bit krvi do koljena…nek bar prespavamo ovaj dan
Pozdrav

svi smo mi Crobex

Neću ni pokušavati izlaziti danas, nema nikakvog smisla. Ovu smo školu dobro platili. Nadam se da oni koji su popušili lovu nisu izgubili ono što im je baš bilo nužno. Jebat’ ga, riskirali smo i pogrešno procijenili.

Bilo je nevjerojatno ohrabrujućih izjava u proteklih 45 dana, a na kraju od svega ćorak. Ova sramota s pismom namjere koje nije stiglo do Hypo banke … to je stvarno tragikomično.

Linic do otvaranja stecaja diokija moze jos 500 puta promjenit zakon on psn-u

ma ne znam nisam siguran da je debela zapjevala zadnju notu…. Dosta imovine, b ili trebalo ostati u stečajnoj masi za nas?
I kakav dinin plan za pokretanje proizvodnje spominju?
A onda opet nisam ni mislio da će stečaj izglasati 😀

Sad treba stavljat i skidat naloge na dioki-u da pola sata ostane u blokadi..inace ce bit krvi do koljena…nek bar prespavamo ovaj dan
Pozdrav

Do sutra će sve biti ok? To je taktika noja i glave u pijesku…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet



Raketa se zagrijava za uzlet…kao što rekoh,blago onima koji su ušli ispod 24..[emo_smijesak][emo_smijeh]

Da,da…bit će jako "blago" današnjim kupcima kad se deblokira trgovanje [emo_palacd]
[/quote]

iskreno uopće ne žalim ekipu koja spali 40-50 % u par dana..tko se igra sa vatrom mora se opeći, ovo će ko ingra

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@yeosol
Neću ni pokušavati izlaziti danas, nema nikakvog smisla. Ovu smo školu dobro platili. Nadam se da oni koji su popušili lovu nisu izgubili ono što im je baš bilo nužno. Jebat’ ga, riskirali smo i pogrešno procijenili.

Bilo je nevjerojatno ohrabrujućih izjava u proteklih 45 dana, a na kraju od svega ćorak. Ova sramota s pismom namjere koje nije stiglo do Hypo banke … to je stvarno tragikomično.
——————————————————
Vidjeti ćemo izjavu od agencije -tokom dana ,gdje je zapelo pismo-morati će dati informaciju.

ja ne izlazim , ovdje slijedi val,

bas me zanimaju komentaari linica i vrdoljaka

p2.sem

Fabio iz Dine cak kaze da sve ide dalje…naci ce se sa strateskim partnerom i vidjet kako nastavit suradnju. :)))…a radnici ostaju bez svojih potrazivanja i zovu policiju..dorhi uskok u pogone na krku…Kakav je to tek noj…
Kome se da nek poslusa danas aktualno u 15:00 na radio rijeci…strasno

svi smo mi Crobex

Dioki u stečaj!!!
Koma.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

New Report

Close