DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidjeti ćemo izjavu od agencije -tokom dana ,gdje je zapelo pismo-morati će dati informaciju.

ja ne izlazim , ovdje slijedi val,

šta ti još uvijek vjeruješ u nekakva pisma? Jel vjeruješ i u djeda mraza?

Milsim ti si zbilja lik i pol… ak mi nekog nije žao, onda si to ti.


Fabio iz Dine cak kaze da sve ide dalje…naci ce se sa strateskim partnerom i vidjet kako nastavit suradnju. :)))…a radnici ostaju bez svojih potrazivanja i zovu policiju..dorhi uskok u pogone na krku…Kakav je to tek noj…
Kome se da nek poslusa danas aktualno u 15:00 na radio rijeci…strasno

Zna se tko je gazda u državi pa se zna i kako će završiti eventualne istrage uskoka i dorha. nažalost.

Do sutra će sve biti ok? To je taktika noja i glave u pijesku…

Ovo će vrlo brzo do dna, nećeš tu imati puno prostora za raniji izlazak i eventualni ponovni ulazak zbog smanjenja gubitka. Ja sam se pomirio s gubitkom na duži rok, a ostaje vidjeti može li od Dioki priče išta opstati ili će doslovno nestati.

Kako nam je potvrdio predstojnik DUDDI-ja Mladen Pejnović, želja države da kupi zemljište nije u nikakvoj vezi s predstečajnom nagodbom.

– Poslali smo pismo Diokiju da utvrdimo vrijednost zemljišta, a koje država može kupiti i u stečaju, kaže Pejnović.

——————————————————
tko ima tekst iz večernjeg???

sutra preokret, tako je već x puta bilo


Nije na temelju novinskog natpisa kolega sava…u rjesenju pise da je izdavatelj dostavio burzi obavijest o ne prihvacanju psn-a.
Sad treba stavljat i skidat naloge na dioki-u da pola sata ostane u blokadi..inace ce bit krvi do koljena…nek bar prespavamo ovaj dan
Pozdrav

niti ću ih stavljati, niti skidati, ali dajte objasnite malo kako se može takvo stanje održati pola sata, možda zatreba još negdje

Žao mi je što i ovaj nekadašnji div ide u dim. Još malo i samo će nam turizam ostati[emo_naivan]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

GERAUHEN



Vidjeti ćemo izjavu od agencije -tokom dana ,gdje je zapelo pismo-morati će dati informaciju.

ja ne izlazim , ovdje slijedi val,

šta ti još uvijek vjeruješ u nekakva pisma? Jel vjeruješ i u djeda mraza?

Milsim ti si zbilja lik i pol… ak mi nekog nije žao, onda si to ti.
[/quote]

Nije vrijeme…ali svaka cast na komentaru[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

svi smo mi Crobex

Rgalna situacija isti scenarij kao i kod magme.
Printeri jednako magla
Cermak jednako magla
Ciljana cijena 3-5 kn


sutra preokret, tako je već x puta bilo

Ozbiljno? Nakon -50%?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

…eto ti ga na…te Turci,te Sultan,te Hurem…te Čemermak…[emo_vrtimise]…poslije svega osta samo mrak…[emo_zloban]

Kao što rekoh: u prvom koraku odmah na 16 kuna (promet od 2000 dionica) i odmah zatim na 11 kuna nova blokada. Nema tu prostora za iskrcaj. A nalozi na kupnji smiješni: 3355 na 1 lipu, 5000 na 10 lipa, 1700 na 1.01 kunu, 1000 na 1.02 kune … stvarnih naloga niti za 2000 dionica.

Mislim da se možemo jedino pomiriti da ovdje nešto možemo povratiti isključivo dugoročno, ako Dioki nakon stečaja opstane i nastavi neku proizvodnju (po planu predloženom u PSN-u za to postoje nekakve šanse).

Stvara se potpora na 1 kunu…strasno koliko je kolicine na prodaji…pa kome bi prodavali da je psn prosla..?

svi smo mi Crobex


Stvara se potpora na 1 kunu…strasno koliko je kolicine na prodaji…pa kome bi prodavali da je psn prosla..?

Pitanje je kamo će sad špekulatorski novac, pa, ono što je ostalo od njega?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close