DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dugo nam se diokica drzao, ali i njega je lavina na kraju pokupila… [cry]

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

ali je promet velik, znači čvrste ruke kupuju. to je dobar znak.

...povijest se ponavlja...

iako mi je prijatelj savjetovao da radim poslove koje sam naumio nije mi vrag dao mira i gledao sam ovu rasprodaju moje omiljene dionice pri kraju radnog vremena burze[cry]

pa jel moguće da je ova beskrajno duga korekcija(rasprodaja) razlog što i dioki toliko “pada”?

nedavno je netko pitao dali će biti dokupa po 550, danas smo dobili odgovor

iako sam do sada jedva čekao objavu lokacije sada se nadam da neće biti objavljena dok ova korekcija traje i traje

ljudi da vas podsjetim: dioki je jedna od najperspektivnijih tvrtki u Hrvatskoj, 5 izvoznik u državi, ulaganja na dini preko 69mil eura do 2009, direktno vezan uz LNG terminal koji će se vjerojatno graditi u Omišlju[pray], uskoro će vjerojatno proizvoditi el. struju itd

Jesus, šta se ovdje dogodilo u zadnjih par minuta?
Zar je povrh sveopće katastrofe na burzi propao i LNG u Omišlju?

Swiftly and with style

Eh, moja Diokica….

I tebe su okljaštrili.

Dok niste prodali, niste izgubili.
Ja na diokiju u ovoj rundi nisam izgubio ništa.
A namjeravam dobiti puno. [thumbsup]

La vita e bella!

Ruše se i najjače utvrde, nema se milosti!
Slijedeće godine svima noge polomiti na skijanju.
Pa se neće otvarati šampanjac kao ovih dana i nazdravljati riječima…” još jedan portfelj je “pao”….”

šifra 1: bear market
šifra 2: nova cijena plina
šifra 3: neizvjesnost oko LNG-a

treba li još? ako treba, samo recite….[sad]

hate red


šifra 1: bear market
šifra 2: nova cijena plina
šifra 3: neizvjesnost oko LNG-a

treba li još? ako treba, samo recite….[sad]


Ne hvala,i ovo je dovoljno.Jedino me tješi moj paket i vjera u bolje sutra pa makar malo čekali.Ipak to nije firma bez ičega,ovo je malo panika novih ulagača,a i neki su ušli na 400 kn pa sad prodaju dok su u sigurnom plusu.[yawn]

pixma

kamenac
korisnik od: 26.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 778

šifra 1: bear market
šifra 2: nova cijena plina
šifra 3: neizvjesnost oko LNG-a

treba li još? ako treba, samo recite….sad

Treba rast cijene Diokija.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

cini mi se da vise nigog ne brine nastavak izgradnje plinovoda, vec zaustavljanje pada i dohvat gotovo nemogucih 700 kn??????[pray]

Ovakve krize su poželjne budući da se u krizama da najbolje zaraditi.
Samo pitanje je tko zarađuje. Odgovor je jasan: onaj tko upravlja kriznom situacijom!
Velika većina malih koji su spušili lovu ovih zadnjih 20-30 dana mogla je reducirati gubitke da su djelovali zajednički preko nekog tjela koje bi upravljalo portfeljom u kriznoj situaciji!
Kako i na koji način. Mislim da je to vrlo jednostavno. Evo npr ja sam mogao nekoga zaštititi na Marginu posudbom dionica za pokriće gubitaka, naravno uz neki sitni probitak. Postoje i drugi načini npr upravljanje cijenom određenih dionica, naravno za to trebaju biti spremna financijska sredstva, a to košta cca 8-10% godišnje. Stoga pozivam preživjele malene na udruživanje u djelovanju.

Dečki moji, ja još prije izašao iz Diokija i kažem sam sebi kako je dobar feeling imati casha, ali nisam dugo izdržao i “iskebo” sve na jednu drugu dionicu…[undecid] i svi smo u pušioni…
Šteta da nisam vjerovao onom lijepom osjećaju kad bijah na tren vani…[cry]

Sve se bojim situacije sutra. Evo na bidu ostala šaka kuna. Kad ode do kuda ćemo zaroniti?
Ujedno i izvrsna prilika za one u cashu, nažalost ja nisam.


Sve se bojim situacije sutra. Evo na bidu ostala šaka kuna. Kad ode do kuda ćemo zaroniti? Ujedno i izvrsna prilika za one u cashu, nažalost ja nisam.

Laku noć i mirno spavaj!

Malo manje patetike,a malo više vjere u Dioki poželjno je u ovom trenutku.Samo da podsjetim zaboravne da se radi o firmi sa ogromnom imovinom od 3 milijuna m3 zemljišta, koje samo po se sebi vrijede u grubo govoreći 1000 kuna po dionici.[thumbsup]

New Report

Close