DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….. sabic i slični arapski proizvođači plastiku stvaraju, grubo rečeno, iz baklje koja gori u bakru. e sad, mi zagađujemo rijeku i okolinu i grijemo zrak a oni stvaraju novu vrijednost. koliko košta takav proizvod? koliko mogu ići u damping? kad odluče mogu razbiti svaki market u europi. kupili su nizozemce, kupili su GE, da li će još nekoga ne zna se. toliko o mom komentaru. nit navlačim nit mi se navlači jer DIOKI imam od stoljeća sedmog i niti jedan pad ne može pojesti zaradu… a extra profit će doći, samo nekome je predugo čekati. ………

Predlažem da za račun SABIC-a osmisliš i patentiraš projekt pod naslovom “Transport EPS ( stiropor ) iz Zaljeva u Riječku luku”!
I nije predugo čekati kada se na koncu dobije što se traži, ali određenog nestrpljenja postoji.
Ako netko druka slobodno ga citiraj, za promjenu, umjesto da sipaš neutemeljene kritike.


” Predlažem da za račun SABIC-a osmisliš i patentiraš projekt pod naslovom “Transport EPS ( stiropor ) iz Zaljeva u Riječku luku”! I nije predugo čekati kada se na koncu dobije što se traži, ali određenog nestrpljenja postoji. Ako netko druka slobodno ga citiraj, za promjenu, umjesto da sipaš neutemeljene kritike.

eh sava, sava…
rekao sam grubo rečeno… etan, etilen… stiren je nešto sasvim drugo, btw, kaj se tiče EPS-a, raspitaj se malo u DZS RH pa ćeš vidjeti odakle i koje količine se uvoze. i ako se uistinu izgradi postrojenje EPS-a na Krku onda je to bingo!!! naravno uz količinu stirena po korektnim uvjetima…

a vezano na citat, citirao sam lika “ovo sam ja” koji ima vrlo osebujan i demokratičan način diskusije, a između ostalog i podje…vrijeđanja…

i to je to...

i ovo ću reći [proud] koliko mi je poznato, SABIC nije baš jak u stirenskom dijelu polimera.

i to je to...


Svako ulaganje je ulaganje u budučnost, pitanje je samo haho će se to percipirati u sadašnjosti.

Ako nešto želiš OZBILJNO komentirati, evo ti prilika!


sava: ” Svako ulaganje je ulaganje u budučnost, pitanje je samo haho će se to percipirati u sadašnjosti. ” Ako nešto želiš OZBILJNO komentirati, evo ti prilika!

naravno, IMHO…

vraćamo na temu plina, a zaboravljamo DINU na Omišlju. ona kupuje etilen ako se ne varam a ne rabe nikakav plin. bar za sada.
ne znam sastav ruskog plina ali pretpostavljam da udio etana u njemu nije zadovoljavajući za DIOKI, odnosno ne znam da li oni mogu frakcionirati plin. I za što nam može poslužiti ovaj plinovod? za proizvodnju energije?
pa čini mi se da će do tada već DIOKI sam proizvoditi energiju
[thumbsup]

oftop… ali zato PETROKEMIJA ima puno za reći za ovaj plinovod [lol] [lol] [lol]

i to je to...

dioki koristi ruski plin, ali će u slučaju lng-a početi koristiti arapski. naravno, ako bude lng-a a nadamo se da će ga biti…ova dionica odlično se drži[proud]

...povijest se ponavlja...

delboy
korisnik od: 09.02.2006.
lokacija: opatija
broj poruka: 426

dioki koristi ruski plin, ali će u slučaju lng-a početi koristiti arapski. naravno, ako bude lng-a a nadamo se da će ga biti…ova dionica odlično se drži

Ma još će krenut i rast.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

hm,koliko nisko možemo pasti?Sad ni objava lokacije ne bi bila dobra jer uz ovakve padove nema niti rasta![sad][bye][cry]

pixma

odlično se držii jer nema fondova unutra

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

minimalni promet, skoro nebitan, dokazuje da dioki ima dobre temelje [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Imam potrebu pozdraviti svoje sudioničare Diokija.
Zbog današnjeg dana znam zašto sam dioničar baš ovdje.

Kupnja se povukla, ali čak i uz to prodaja se zapravo nije dala.
Uvijek će biti onih kojima hitno treba keš.
Promet od 200-tinjak dionica nije promet.

Zapravo, iako smo danas nominalno pali, ovo nije ništa!

Hvala vam, prijatelji moji! [thumbsup]

La vita e bella!

nema prodaje ,nema predaje[thumbsup]


Imam potrebu pozdraviti svoje sudioničare Diokija. Zbog današnjeg dana znam zašto sam dioničar baš ovdje. Kupnja se povukla, ali čak i uz to prodaja se zapravo nije dala. Uvijek će biti onih kojima hitno treba keš. Promet od 200-tinjak dionica nije promet. Zapravo, iako smo danas nominalno pali, ovo nije ništa! Hvala vam, prijatelji moji! [thumbsup]

A što ćemo onda s receptom za bogaćenje! [color=blue]Recept za bogaćenje: kad svi prodaju ti kupuj.[/color]
Moraš drukati za pad!

Posejdon:

Do 23.1.2008. Škojo nije prodavao niti jednu dionicu.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 309.330 7,65 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 264.418 6,54 Osnovni račun
4. HPB D.D. 75.642 1,87 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.522 0,26 Skrb. račun
6. VABA D.D. BANKA 7.941 0,20 Skrb. račun
7. ŠKOJO FRANJO 6.645 0,16 Osnovni račun -55 kom.
8. PBZ D.D. 5.516 0,14 Skrb. račun
9. PODRAVSKA BANKA D.D. 5.026 0,12 Skrb. račun
10. CENTAR BANKA D.D. 3.403 0,08 Skrb. račun
Ukupno: 92,95

Ipak je Škojo prodao 55 komada!

DIOKI D.D./REDOVNA DIONICA DIOK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 309.330 7,65 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 264.418 6,54 Osnovni račun
4. HPB D.D. 75.646 1,87 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.522 0,26 Skrb. račun
6. VABA D.D. BANKA 7.941 0,20 Skrb. račun
7. ŠKOJO FRANJO 6.457 0,16 Osnovni račun – 186 komada
8. PBZ D.D. 5.621 0,14 Skrb. račun
9. PODRAVSKA BANKA D.D. 4.932 0,12 Skrb. račun
10. CENTAR BANKA D.D. 3.403 0,08 Skrb. račun
Ukupno: 92,94

Opet Škojo prodaje, pitanje je zašto?

nes ti kolicine[cool]

New Report

Close