DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na zse su obijavili da posjeduju jos 4 mil i nesto na skdd taj je broj pak tri mil i nesto…sami brojevi manje su vazni ali pokazuju koliko su ti ljudi sto rade to sto rade neozbiljni i nesposobni.
Imam poprilican broj ovih papira ali nebi imao nista protiv da bojkotiramo trgovinu kad ih vec zse ne kaznjava nlokadom.

Pozdrav

gdje ste gledali taj podatak na skdd? da niste gledali podatak od top 10 gdje napisan samo broj dioničara u top 10 ??

idući tjedan će bit bolje...

Za tri dana se vidi pravi top 10


Za tri dana se vidi pravi top 10

ma znam da je za 3 dana nego bil vikend pa praznik.. znači današnji podaci bi trebali bit tek od četvrtka 27,12 ?

idući tjedan će bit bolje...

Ako netko moze nek pojasni jer meni nije ova njihova obavjest bas najjasnija…naime..pocetkom prosinca su na zse objavili da je broj dionica s pravom glasa na skupstini 3 969 140…nakon otpustanja 50 500 od odnda sad je 4 019 640…tj za toliko vise…odnosno 22 418 manje od ukupnog broja izdanih…Sta Dioki dd. ima s ukupnim brojem i od kuda mu saznanja o drugim osim o njegovih 3 mil i nesto..?
Malo su me s ovim objavama moram priznat zbunili..ili sam jos mamuran od raznih kemijskih sastojaka unesenih tokom zadnjih dana..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mislim da to znači da je diokiju dd ostalo još 22418 dionica,a to bi trebalo biti vidljivo u petak navečer T + 3,U ponedeljak navečer mislim da dioki dd više neće biti vidljiv u top10 radi današnjeg iskrcavanja.Požurili su sa iskrcajem tj. prodali su duplo više nego u prošlim otpuštanjima.Razlog tome je po mom mišljenju zato što je pokretanje predstečajne nagodbe turbo blizu,a onda se više ne mogu vršiti ovrhe nad dužnikom pa KABA ne može više prodavati založene dionice nego potraživanja mora prijaviti fini ili ostaje bez love.

U 12. mjesecu otpušteno je 50.494 dionice a na ZSE je protrgovano 403.866 komada a nema nikakvih vidljivih promjena što je vrlo čudno – nameće se zaključak da je sve to dogovorena trgovina a ako se netko upeca odlično.
Ako je jučer Dioki prodavao ispada da više nema što otpustiti.

Što se tiče nagodbe rečeno je da će Dioki pokrenuti postupak kada sklopi dogovor s strateškim partnerom za Žitnjak što je bio i uvjet za predstečajnu nagodbu.
A postupak je pokrenut pa ispada da su se sve dogovorili s Čermakom.

Naravno – ako se vratimo godinu dana unatrag – ispada da je varijanta koja je bila tada nuđena prošla u cjelosti.

Čermak i Turci( Kanađani? )!

S pokretanjem nagodbe pokreće se i proizvodnja od cca 300 milijuna eura.

RIJEKA » Radnici Dine prekinuli su jučer blokadu ulaza u tvrtku, započetu prije dva tjedna, kada su zabranili pristup članovima uprave petrokemije. Blokada je prekinuta odlukom vodstva Sindikata radnika Dine, čiji potpredjednik Predrag Mihaljević objašnjava da radnici više ne žele preuzimati odgovornost …http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285B286328592863285A28582859285B286328962897289E2863288F2891288E2863285E285C285D285A285F285A28632863286328592863F

Nisu se na taj cin odlucili zato jer je nesto pozitivno rijeseno vec jer ne zele da budu opravdanje za ne pokretanje proizvodnje…
Kako god…dok se ne odblokira racun i vlada ne odluci povuc konkretne poteze u vezi zemljista nema tu jos nista od boljitka

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Napokon ste shvatili da je sva trgovina dogovorena, a kad sam ja to već govorio.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Na današnjoj sjednici vlade donesena odluka da će za sve dužnike veće od 10 miliona kuna koji su podnijeli predstečajne nagodbe na čelu povjerenstva biti nadležni ministar koji će biti zadužen da sva potraživanja RH stavi u funkciju pokretanja proizvodnje i očuvanja radnih mjesta….

konačno su se istovarili


RIJEKA » Radnici Dine prekinuli su jučer blokadu ulaza u tvrtku, započetu prije dva tjedna, kada su zabranili pristup članovima uprave petrokemije. Blokada je prekinuta odlukom vodstva Sindikata radnika Dine, čiji potpredjednik Predrag Mihaljević objašnjava da radnici više ne žele preuzimati odgovornost …http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285B286328592863285A28582859285B286328962897289E2863288F2891288E2863285E285C285D285A285F285A28632863286328592863F

Došo befel iz Zagreba!

oće li više doći taj befel i za deblokadu računa.

vid'la žaba...

New Report

Close