DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je Linic ostavio dojam pobjednika u borbi protiv svog protivnika ministra Vrdoljaka glede diokija.
Kako tece proizvodnja Novog Plana za dioki? Je Dolezil potpisao i pecatirao. Ako su karte dobro poslozene, upravo dolezil ima vecinu od onih 53% koji su za izradu Novog Plana. Koliko postotnih poena nosi Novi Plan u rastu dionice?

Plinacro izlazi iz projekta LNG, preuzima ga HEP

uuuuuu ovo je gadno dobra vijest
cijena danas leti
ja uljećem
pozdrav

daj se ne blamiraj, DIOKI je i dalje pred stečajem…ne znam samo da li ti to ne možeš razumjeti ili se samo praviš da ne razumiješ? [emo_palacd]

joka14


http://www.poslovni.hr/hrvatska/plinacro-izlazi-iz-projekta-lng-preuzima-ga-hep-245542 [poslovni.hr]

….Stoga ne smije imati udjele u proizvođaču ili trgovcu energentima…..

LNG terminal nije niti jedno niti drugo – to je jedan infrastrukturni objek u kojemu Plinacro bez ikakvih problema može participirati a da ne krši propise!

No HEP-u više ne treba Plinacro – HEP po PSN za Dinu ima 30% udjela u Dini i logično je da operater na LNG terminalu bude Dina petrokemija – ima koncesiju na luku, vlasnik je dijela zemljišta, ima know-how glede kriogenih plinova ( etilen)……
Ostaje za vidjeti je li svoj dio prepušta Ini koja se uključila u PSN za Dioki!
___________________________________________________________________________
Ovo iznad ne stoji jedino u slučaju ukoliko HEP svoj udio u Dini – cca 30% – prebaci na LNG Hrvatska!!!!!!
Dakle ako je info točan onda slijedi – po mojoj procjeni – nešto tako, a u tom slučaju Plinacro je u sukobu interesa!
U sukobu interesa je i u slučaju preregistracije u smislu Predmeta poslovanja, a u tom slučaju imamo neke nove elemente!
1.HEP će se baviti trgovinom plinom, već je i registriran za tu djelatnost i ima kompaniju!!!
2. LNG terminal i tko će ga graditi je gotova stvar, dogovorena, i LNG Hrvatska u ovakvom obliku i s ovakvim predmetom poslovanja je suvišna!


joka14


http://www.poslovni.hr/hrvatska/plinacro-izlazi-iz-projekta-lng-preuzima-ga-hep-245542 [poslovni.hr]

….Stoga ne smije imati udjele u proizvođaču ili trgovcu energentima…..

LNG terminal nije niti jedno niti drugo – to je jedan infrastrukturni objek u kojemu Plinacro bez ikakvih problema može participirati a da ne krši propise!

No HEP-u više ne treba Plinacro – HEP po PSN za Dinu ima 30% udjela u Dini i logično je da operater na LNG terminalu bude Dina petrokemija – ima koncesiju na luku, vlasnik je dijela zemljišta, ima know-how glede kriogenih plinova ( etilen)……
Ostaje za vidjeti je li svoj dio prepušta Ini koja se uključila u PSN za Dioki!
___________________________________________________________________________
Ovo iznad ne stoji jedino u slučaju ukoliko HEP svoj udio u Dini – cca 30% – prebaci na LNG Hrvatska!!!!!!
Dakle ako je info točan onda slijedi – po mojoj procjeni – nešto tako, a u tom slučaju Plinacro je u sukobu interesa!
U sukobu interesa je i u slučaju preregistracije u smislu Predmeta poslovanja, a u tom slučaju imamo neke nove elemente!
1.HEP će se baviti trgovinom plinom, već je i registriran za tu djelatnost i ima kompaniju!!!
2. LNG terminal i tko će ga graditi je gotova stvar, dogovorena, i LNG Hrvatska u ovakvom obliku i s ovakvim predmetom poslovanja je suvišna!

PlinCro je u sukobu interesa, Hep je u sukobu interesa.

INA nije, čak bi štela biti nutra.[emo_namigusa]

Psi laju, karavane prolaze.

Mali ptić, veeeeeeeeliki Grič.[emo_plazi]

lp, u sukobu sa samim sobom

pitajte dežurnu psihijatricu kak se to stanje ZOVE.

[b]do zadnjeg novčića[/b] [b]Lijep kao BOG AC[/b]

Najvažnije je sačekati novi plan, šta piše u njemu, tek onda isčekivati prolaz na PSN. Tu je neizvjesno do 11.07.oko 13.30h. Otvorene su obje opcije. Živa kockarnica.

Vjerojatno je HEP-u ovo bio i uvjet da podrži PSN plan.

[emo_palacd][emo_palacd]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ne znam kako vi,ali ja sam još podebljao poziciju dok je ovako jeftino

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


[emo_palacd][emo_palacd]

Koliko 15 kuna?

jučer na Dodiga, danas na Dioki [emo_smijeh]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Najvažnije je sačekati novi plan, šta piše u njemu, tek onda isčekivati prolaz na PSN. Tu je neizvjesno do 11.07.oko 13.30h. Otvorene su obje opcije. Živa kockarnica.

Pa PSN za Dinu je ad acta – prošlo svršeno vrijeme – prošla glatko!
Reprodukcijska vrijednos Dine cca 2,5 – 3 milijarde kuna, a tome dodajmo i LNG potencijal!

U kockarnici skoro pa uvjek dobiva kuća tj. dealer, a to je sada Dioki!
ostalo je još malo žetona za igrače u puno ih se očitovalo – žele se priključiti igri!

Sve u svemu kokcaj se kako hoćeš nitko ti ne brani.
No to što pokušavaš prodati drugima – klasični blef – to ne prolazi!
I u stečaju Dioki vrijedi MINIMALNO 100 kuna po dionici.
Na taj način su i postavili nominalu, a ja sam siguran da do stečaja neće doći, obzirom na velike ribe koje su se pozitivno očitovale iz njima znanih interesa – mi možemo nagađati koji su dominantni, puno ih ima!

Ukoliko prođe PSN, što je vrlo neizvjesno, radije kupim na 30-tak pa sam siguran, nego sad na 22 pa sve izgubim ili skoro sve.

@Oportunist

I 30 kn će ti ubrzo, pitanje je trenutka kada se budu povukli ovi H nalozi na prodaji,strpi se malo da se počiste.

Mislis da bu ti prodal netko po 30 ako prode PSN? Bojim se da ne.



interesantno
bez ikakvih vjesti minus 10 posto
što mislite zašto

Zato da se protrguje sa nekih 5000 komada ispod 22kn i vrati nazad na 24kn. A to je nekome 10% zarade 🙂
[/quote]

To je zbog grafa od morskog cucka.[emo_namigusa]


@koc
– Da zna čitati grafove bi BILO -25 %

Kaj bura piči na moru?

Bar je sunčano.

Lp, jel se to sprema nevera ili je samo burin[emo_palacd]

[b]do zadnjeg novčića[/b] [b]Lijep kao BOG AC[/b]

New Report

Close