DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lopina
za koji dan netko ce davat i 20kn po dionici

22 do 25


22 do 25

2,2-2,5 kn…to je realna cijena obzirom na 2 milijarde dugova [emo_palacd]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

VLADA “RIJEŠAVA” PROBLEM DIOKI GRUPE VEĆ GOTOVO dvije godine !! MOŽDA DIOKI JE PRIVATNA FIRMA , ALI HRVATSKA DRŽAVA IMA SVOJE ZAKONE (koji su na žalost IZGLEDA SAMO “mrtvo slovo na papiru” )!. Ako smo mi PRAVNA DRŽAVA , zašto Državne institucije nisu I NE RADE svoj posao , i ZAŠTO NISU (zaštitile radnike i dioničare). Zašto su dozvolili da DUGOVI TOLIKO PORASTU , kome je to u interesu , JESU LI TO PRIVATNI INTERESI ??!! Ako je to istina , MOŽEMO LI SE ZVATI PRAVNOM DRŽAVOM ???

pitam se da li će u ponedjeljak(ili već kad) u ponudi ugovora ili već čega, uopće spomenuti radnike,nekako sumnjam,nadam se da sam u krivu


Kaze g. Mihaljevic na radio Rijeci da je plan takav koji ukljucuje ulazk HEP-a u vlasnicku strukturu ali ne rjesava pitanje zaostalih placa i najavljuje prosvjede u cetvrtak na markovom trgu…opet…
Pozdrav

A šta ti predlažeš da se junačimo na forumu?

LeoNT
“Covjek 2-3 mjeseca pregovara sa vjerovnicima, Linic najavio da ce ga maksimalno podrzati otpisom dugovanja drzave i drzavnih firmi, te u pregovorima s bankama.”
Najblaže rečeno, zanimljiva tvrdnja.
Svi znamo, da se on spominje puno ranije, i to seže, i do prethodne vlade.
Zanimljivo je, i indikativno, kako ta prethodna vlada šuti o tome, u predizborno vrijeme, kad je ta situacija, takoreći, point.
Bi li to sve bilo moguće, da nisu umočeni, jedni i drugi?
Nadam se, da će dionica skočiti, pa budi pametan, i izvuci se.
Tada će nestati tvoja fascinacija dobrim rješenjima.
Btw. I ja sam dioničar.

sokolić
rizicno je onima koji nisu unutra…

vidim pojavilo se na ovoj temi puno robin udova, zastitnika dioničara…
Jeli to dobar znak?

idući tjedan će bit bolje...



Kaze g. Mihaljevic na radio Rijeci da je plan takav koji ukljucuje ulazk HEP-a u vlasnicku strukturu ali ne rjesava pitanje zaostalih placa i najavljuje prosvjede u cetvrtak na markovom trgu…opet…
Pozdrav

A šta ti predlažeš da se junačimo na forumu?
[/quote]

Novac sigurno necete dobit tako da se pocijenjujete i molite one koji sjede u onim uredima na markovom trgu. Zar jos niste shvatili da je taj vas nacin protestiranja neucinkovit..da vas javnost dozivljava kao radnike privatne tvrtke koju se ne treba spasavat novcima iz proracuna…a pogotovo ne dok se vlasnik iste slobodno sece i jos uvijek za nista ne odgovara.
Jeste li mislili o podizanju krivicne prijave protiv njega..NO..uprave…Vlade jer nije ispostovala ugovor sa Caliskanom i ostetila svih nas za 5mil eura?..Koliko vam je RJ duzan..?..sve ukupno oko 40mil kuna..Banke i vjerovnici ne zele (navodno) prebijat dug za dionice..Jeste li vi o tome razmisljali?..Po danasnjoj vrijednosti sve one pod vlasnistvom Dioki Holdinga (RJ) njih oko 3mil su vrijedne koliko i njegov dug prema vama. Jeste li igdje ista prijavili..angazirali odvjetnika..nekim drugim putem pokusali doci do vlasnistva nad firmom pa sami dosli do mogucnosti odlucivanja i njenog napretka. Dozvoljavate da vas se tretira kao “janka”..oprostite ali tako to izgleda. A vi cete i dalje ic ulicama Zagreba i transparentima trazit svoj novac…nikad ga tako necete dobit…nisu vam gradani ove zemlje duzni novce nego vas vlasnik…od njega se naplatite.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan
Simpatičan text, moram priznati.
Znate li, kolike su odvjetničke tarife u Hrvatskoj?
Znate li, da su veće nego u Njemačkoj npr. ?
Znate li, da radnici nemaju novaca i, što je još važnije, nikog svog?
Borimo se, onime što nam je dostupno. I toga je sve manje.
Naravno da prozivamo vladu, jer je to dopustila.
Nama je kriva vlada, jer je rekla da radnici moraju biti plaćeni. Uvela je to u zakonodavsvo, a ne primjenjuje to.
Nismo mi dali Ježiću firmu.




Kaze g. Mihaljevic na radio Rijeci da je plan takav koji ukljucuje ulazk HEP-a u vlasnicku strukturu ali ne rjesava pitanje zaostalih placa i najavljuje prosvjede u cetvrtak na markovom trgu…opet…
Pozdrav

A šta ti predlažeš da se junačimo na forumu?
[/quote]

Novac sigurno necete dobit tako da se pocijenjujete i molite one koji sjede u onim uredima na markovom trgu. Zar jos niste shvatili da je taj vas nacin protestiranja neucinkovit..da vas javnost dozivljava kao radnike privatne tvrtke koju se ne treba spasavat novcima iz proracuna…a pogotovo ne dok se vlasnik iste slobodno sece i jos uvijek za nista ne odgovara.
Jeste li mislili o podizanju krivicne prijave protiv njega..NO..uprave…Vlade jer nije ispostovala ugovor sa Caliskanom i ostetila svih nas za 5mil eura?..Koliko vam je RJ duzan..?..sve ukupno oko 40mil kuna..Banke i vjerovnici ne zele (navodno) prebijat dug za dionice..Jeste li vi o tome razmisljali?..Po danasnjoj vrijednosti sve one pod vlasnistvom Dioki Holdinga (RJ) njih oko 3mil su vrijedne koliko i njegov dug prema vama. Jeste li igdje ista prijavili..angazirali odvjetnika..nekim drugim putem pokusali doci do vlasnistva nad firmom pa sami dosli do mogucnosti odlucivanja i njenog napretka. Dozvoljavate da vas se tretira kao "janka"..oprostite ali tako to izgleda. A vi cete i dalje ic ulicama Zagreba i transparentima trazit svoj novac…nikad ga tako necete dobit…nisu vam gradani ove zemlje duzni novce nego vas vlasnik…od njega se naplatite.

Pozdrav
[/quote]

NA ŽALOST TO JE JEDINI NAČIN ! KAKO TUŽITI JEŽIĆA ILI DRŽAVU BEZ NOVACA ? A to je ono šta DIOKIJEVI I DININI radnici u ovom trenu nemaju. TIM VIŠE ŠTO SADAŠNJA VLADA KAO I PROŠLA ŠTITI LIKOVE KAO ŠTO SU ROBERT JEŽIĆ .[emo_palacd][emo_ljut][emo_palacd]

Po kojoj bi to logici postojeći dioničari trebali dopustiti da HEP uđe u vlasničku strukturu?
Nanijeli su ogromnu štetu kompaniji a ni odluku Vlade nisu ispoštivali pa je jedini odgovor NE!
Bilo kakvo rješenje koje se ne dotiče riješenja nersčišćenih problema iz prošlosti može završiti na DORH-u!


Po kojoj bi to logici postojeći dioničari trebali dopustiti da HEP uđe u vlasničku strukturu?
Nanijeli su ogromnu štetu kompaniji a ni odluku Vlade nisu ispoštivali pa je jedini odgovor NE!
Bilo kakvo rješenje koje se ne dotiče riješenja nersčišćenih problema iz prošlosti može završiti na DORH-u!

postojeći dioničari_RJ 75%,kažu da je dao punomoć Vladi,oni odlučuju a ne ostali dioničari
po predstečajnoj nagodbi,ako prođe,HEP i država izajedno imaju 31% tj preko
11 mil. dionica od ukupno 35 mil.A ako to ne prođe biti će i gore jer u stečaju će
sadašnjim vlasnicima ostati ništa.Nadam se da neće doći do stečaja i da će
Dioki opstati,a dioničarima će i u tom dobrom scenariju deset kuna po dionici
biti premija.

daj bože da bude 10 kuna, onda ovi friški dioničari neće biti na gubitku , meni više pari scenarij od kune , al bolje da sam ja u krivu nego u pravu,mene brine ovaj bv-15 kuna i ptaj boga na koliko je narastao za ovaj 1q ,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close