DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lucijan
bit ce rasprodaja skroz dok se LNG ne riješi…mada sam mislio da ce do kraja tjedna bit neka vijest al sam se prevario
tko kaže da neće………ima još dosta do kraja tjedna…….[emo_cool]

Božić je počeo i traje do 15.12.2012., a onda ću se valjda malo uspjeti ohladiti.

teško je čovjeku kada je napaljen, a već dugo nije imal petak.

Mislim znate na kaj mislim, ili bute opet krivo pomislili.

Moram ići nažalost, upalo nešto (i nije u oko).

lp[emo_smijesak][emo_cool]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

pomozite hasenfeferu da vam uvalja dijonice.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dUkAMNfpFdKll6AKCMQFxQ==.pdf
Nema toga još puno..

Nece i nece da krene preko 10 udarat bumo vidjeli vikend ja pred nama pa mozda u ponedjeljak bude laganini up ako lupe kakvu vijest poslije 4 danas kako to inace biva na nasoj lijepoj ZSE…ljudi vikend je ajmo se opustit malo i zaboravit na posao…lijep i ugodan vikend vam zelim[emo_cool]

zašto se sad Karlovačka banka ne istrese po 9kn i da završimo tu agoniju

a zašto nije po 20kn ,kad su bili milijunski proneti ?

Na upit gledatelja, djelatnika Dina Petrokemije, Linić je odgovorio da je Vlada ustrajala na početku proizvodnje i da sada očekuje hoće li to turski investitor i učiniti, a da će se, ako to ne učini, »ići na novog partnera
… citat iz današnjeg Novog lista…

vid'la žaba...

komifo

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Linic-Ako-se-ne-pokrene-proizvodnja-u-Dina-Petrokemiji-ici-cemo-na-novog-partnera


Na upit gledatelja, djelatnika Dina Petrokemije, Linić je odgovorio da je Vlada ustrajala na početku proizvodnje i da sada očekuje hoće li to turski investitor i učiniti, a da će se, ako to ne učini, »ići na novog partnera
… citat iz današnjeg Novog lista…

možeš si mislit… zašto jednostavno ne izvrše svoje obaveze po ugovoru, zašto se ne odblokiraju računi i ne krene se?


Na upit gledatelja, djelatnika Dina Petrokemije, Linić je odgovorio da je Vlada ustrajala na početku proizvodnje i da sada očekuje hoće li to turski investitor i učiniti, a da će se, ako to ne učini, »ići na novog partnera
… citat iz današnjeg Novog lista…

Ma kakvog novog partnera?!?! Valjda je svima jasno da ako ovo propadne DIOKI ide u stečaj! Nemojmo biti naivni, dosta su nas ti lažovi vukli za nos i radili nas bud_alama!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Postrojenja u Omišlju su pripremljena za proizvodnju potrebna je sirovina. Gdje je zapelo? Za što su ljudi radili ova dva mjesec!?? Dolazi zima i postrojenja opet mogu nebrigom nadležnih koji su sklopili ugovor, propasti!!!

Pipa
LNG se ceka bez toga nema ništa

Pokretanja proizvodnje neće ni biti dok su računi blokirani, a račune je moguće odblokirati samo pokretanjem predstečajne nagodbe.Slavko Linić priča nebuloze jer on omogućava Dolezilu da krši njegov zakon o predstečajnoj nagodbi po kojem je Dolezil već trebao pokrenuti nagodbu (pročitajte članak 18 tog zakona).Radnici nisu primili već pet plaća “njihovi”prestavnici se svestrano zalažu da poslodavac uzme sebi koliko hoće vremena a da pritom nitko ne reagira.Stožer za obranu Diokija se ne sastaje jer je njegov kordinator Matić sam sebi dao pravo da donosi odluke u ime stožera koje su do sada uglavnom bile u interesu poslodavca i na veliku štetu radnika.Zato poštovani moji kolege radnici i dalje šutimo dok oni odlučuju o našim sudbinama i izvlače za sebe korist , sa tvrtkom Copun se još uvijek dobro surađuje.

Neki od radnika, tj. jadnika Dioki-ja i Dine shvatili su u današnjem danu da su im zablokirani tekući računi… počeo je prosinac a kako već mjesecima nemaju redovitih primanja, ostali su bez još jedne egzistencijalne mogućnosti odnosno nekog klimavog i jadnog pojasa za spašavanje… sve je to ostavština našeg dragog mecene Roberta Ježića i njegovih poltrona koje čeka ista sudbina kao nas ostalih.

304 čovjeka u Zagrebu su na popisu, među njima ima i onih koji su godinama ubirali stimulacije, visoke koeficijente i čekali svaku priliku kako bi što više naših para prigrabili u svoje džepove… Sad kad su maske pale, pa se na papiru lijepo može lijepo vidjeti njihov stupanj obrazovanja, postaje vam jasno zašto su to radili.

Stara poslovica kaže: Čini čovječe što hoćeš ali nećeš dokle hoćeš! Za sada je posve izvjesno kako će se imenima 304 čovjeka pridružiti i imena ljudi iz PJ Polistiren DOKI. Nigdje slamke spasa nema!

Prije dvije godine počela je kriza u DIOKI-ju zaustavljanjem EPS pogona. Već dvije godine u Zagrebu trpimo ta s*anja i peru nam mozak! Zar vam nije dosta?
Za one koji misle da je proizvodnja u Dioki Grupi moguća, spomenimo samo kako zbog ovrha i blokada računa to neće ići tako skoro. Da pojasnimo, neće se dogoditi ikad. Dioki ide u stečaj, treba ga samo proglasiti, već je odavno mrtav. Sve je poznato odavno.

Da napomenem, samo dva-tri najveća vjerovnika, INA, Prirodni plin i HEP potražuju više od pola milijarde kuna. A to će Dioki vratiti kad na zemlju slete vanzemaljci. Dioki danas ne vrijedi ništa. To je omča oko vrata.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close