DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ipak placa sjela?

NE, sjeo je samo dio za 10. mjesec za lokaciju Žitnjak.

Znači kratko i jasno PLAČA nije sjela nego samo jedan mizeran dio za 10. mjesec

Samo podsječam da je rok za isplatu plače za 10. mjesec bio 15.11.2011. a sad je 20.12.2011.

[/quote]

A ostalo – je li preko GPZ-a kupljen plin od E.ON-a s početkom 1.1.2012.

SAVO,
igraš se sa ljudima koji nemaju šta jest,ajde molim te lijepo NEMOJ VIŠE,MOLIM TE ,,NEMOJ!!!!!!!!!

Od sindikalca sam saznao za plaće – ako on laže lažem i ja:
A šta je s plinom – je li preko GPZ-a kupljen plin od E.ON-a s početkom 1.1.2012.?
Ako je lova od NL-a otišla za plaćanje duga Ini tj Prirodnom plinu doo onda to znači da je došlo do promjene u opskrbi.


Od sindikalca sam saznao za plaće – ako on laže lažem i ja:

Taj sindikalac koji ti je rekao da smo dobili plaču LAŽE, u najboljem slučaju ne govori istinu, što bi onda značilo isto i za tebe. Tako si sam napisao.

Creative, 21.12.2011. u 17:07
Vlasnik Diokija navodno je USKOK-u izjavio da je preko njegovih tvrtki u Švicarskoj Sanaderu isplaćena polovina iznosa mita. Sanaderovi odvjetnici smatraju da Ježić tereteći njihovog branjenika želi "kupiti" bolju poziciju u drugim postupcima pokrenutima protiv njega.

Tko će preuzeti kormilo za brodom koji tone? Tko će vratiti poduzeće na noge? Ima li smisla ulagati u dionice Diokija sada, u najtežim vremenima ove firme, kako bi se ostvario dobar kapital dobitak u budučnosti?

Pokušaji podmirivanja dugovanja su evidentni, no očito nedovoljni:

Creative, 21.12.2011. u 17:07
…e dana 25.11.2011. izvršena transakcija prodaje predmetnih dionica izvan uređenog tržišta", stoji u obavijesti Diokija. Predmetne dionice su prodane za 86,012.000 kuna koliko je kupac, tvrtka Andre’ iz Pule, ponudio tijekom oglašenog postupka namirenja…

Creative, 21.12.2011. u 17:07
"Premda su predmetne dionice prethodno od strane društva identificirane kao neoperativna imovina, koja je namijenjena prodaji i namirenju potraživanja vjerovnika društva, a sve u cilju provedbe restrukturiranja društva, naglašavamo da Dioki d.d. nije bio uključen u provedbu navedene transakcije", zaključuje su u obavijesti Diokija.

Je li ovo Vidonija na Josipovićevom božićnom prijemu?


Je li ovo Vidonija na Josipovićevom božićnom prijemu?

pa dali smo mu 300 hiljada za kampanju, valjda možemo sad malo mezit i pit.


Je li ovo Vidonija na Josipovićevom božićnom prijemu?

Dobro si primjetio.
Mislim da bi Vidonija uskoro mogla promjeniti poziciju – npr AUDIO ili slično.
Za Dioki – osim što se ekipa iz Rijeke javno očitovala o svojim planovima – i ovo će biti dobro.

Eh da je malo RJ preispitati o osnosima s MOL-om.
Zašto su nas tako šarafili skupa s Vladom.

A Bajić odugovlači s svjedočenjem – kao da se nešto isčekuje.

Na stranu što uopće nisu podigli optužnicu za JANAF i HEP – NITI NAKON16 mjeseci istrage.
Čini mi se da su vještaci to oborili a onda bi se mogla ukazati i mogućnost naplate štete.



Da ste vi nešto radili umjesto što ste visili na forumu možda firma i ne bi propala.

trole, odlepršaj odavde, pogledaj malo unatrag 1550 stranica, radnika nije bilo ovdje sve dok su pogoni radili. Što je velika greška zapravo; da su se sve gluposti, nemari i praonice novaca onda, na vrijeme i odmah, javno i što glasnije iskazivali, možda danas nebi bili tu di jesmo.
[/quote]

Kad bi vi ovdje što visite po spekulantskom forumu bili stvarno radnici, onda bi vas nominirali za budale desetljeća. U krivu ste se crkvu došli molit. "radnici" my ass.

….Konkretno, od njemačke će kompanije kupiti otprilike 15 posto prirodnog plina koji će GPZ-Opskrba isporučiti svojim kupcima. Budući da ta zagrebačka tvrtka, najveći distributer u Hrvatskoj, godišnje kupcima proda oko 400 milijuna prostornih metara plina, sljedeće će godine od njemačke kompanije kupiti oko 50 milijuna prostornih metara, doznajemo u GPZ-Opskrbi.

O cijeni plina koji će nabaviti od E.ON Ruhrgasa nisu htjeli govoriti jer je riječ o poslovnoj tajni, ali smo od neslužbenih izvora doznali da je dosta niža u usporedbi s onom po kojoj taj energent, prema postojećoj formuli, kupuju od Inine tvrtke Prirodni plin. Konkurentska cijena jedan je od glavnih uvjeta koji novi opskrbljivač mora ponuditi kupcima ako želi prodrijeti na novo tržište, objašnjavaju energetski stručnjaci……
http://www.vjesnik.com/Article.aspx?ID=BEBDD551-536B-4520-9D2F-D6CB503081EE

Taman koliko treba Diokiju – 50 milijuna m3 a cijena je dosta niža!

Ukoliko je niža trebala bi biti i referentna cijena i za INU i Prirodni plin doo!!!!!

koliko sam ja (kao laik radnik) shvatio GPZ će od E.ON-a kupiti samo jedan dio od svojih potreba (15%) po vjerojatno znantno nižim cijenama, kad se to ubroji u ostatak do 100% koji će nabavljati od dosadašnjeg dobavljača po višim cijenama sumnjam da će u konačnici cijena biti znatno niža za krajnjeg korisnika


Ukoliko je niža trebala bi biti i referentna cijena i za INU i Prirodni plin doo!!!!!

Bojim se da su to samo puste želje i snovi ako se nova vlada ne uključi aktivno u ovu problematiku.

novi bilten uprave


novi bilten uprave

to je znanost o tome kako napisati A4 stranicu a ništa ne reći ;(

čemu to služi? nije mi jasno.


novi bilten uprave

Čekala se dakle nova Vlada!
E sada po kojoj cijeni će se izvršiti pretvorba duga u dionice…..Sada je puno ljepše zaviriti u bilance nego prije mjeseca – i konsolidirane i nekonsolidirane.


@virtuoz

Gas master agreement i formula iz njega su jasne – cijena domaćeg plina ovisi o cijeni uvoznog plina po prihvaćenoj formuli a ako je cijena uvoznog plina ispod 240 US$/1000m3 onda je to referentna cijena.
Ako je dakle E.ON ponudio puno nižu cijenu GPZ-u od Pirodnog plina doo obveza je tu cijenu uzeti kao referentnu uvoznu cijenu!
A onda se po toj cijeni mora obračunavati tj prema energetskom preračunavanju obračunati i cijena Etana!

A to bi moglo uvelike smanjiti troškove Žitnjaka i učiniti ga profitabilnim!



novi bilten uprave

to je znanost o tome kako napisati A4 stranicu a ništa ne reći ;(

čemu to služi? nije mi jasno.
[/quote]

A najbolje da će napisati u decimalu, koliko će u budućem vlasništvu participirati HEP, INA i banke, te cijenu plina, struje i vode kad se detalji još dogovaraju, a s novom vladom konačno sve razriješiti.

New Report

Close