DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1360,ookn leglo na račun i to je očigledno sve za ovu jebenu godinu,ne ponovila se…

Vidiš kako je to – da nisam napisao ne bi se ni sjetio!
Ostalo je puuuuno od prodaje NL-a.


Vidiš kako je to – da nisam napisao ne bi se ni sjetio!
Ostalo je puuuuno od prodaje NL-a.

Ako je i ostalo onda je to u nečijem privatnom džepu, radnici očigledno od te silne love neće vidjeti niti lipe. To što janko piše su vjerojatno zaostaci još za 09.mjesec ili u najboljem slučaju dio za 10. mjesec. A di je još ostatak za 10 i 11 a evo bliži se i rok za plaču za 12. mjesec.

Savo već su ti neki preporučili gdje da se javiš, slažem se Vrapče te željno iščekuje. Pomozi nekome da doktorira na tvom slučaju.


Vidiš kako je to – da nisam napisao ne bi se ni sjetio!
Ostalo je puuuuno od prodaje NL-a.

Koliko arogancije u tvojim riječima(Vidiš kako je to)bravo majstore [thumbsup],jadno da nemože biti jadnije…



Vidiš kako je to – da nisam napisao ne bi se ni sjetio!
Ostalo je puuuuno od prodaje NL-a.

Koliko arogancije u tvojim riječima(Vidiš kako je to)bravo majstore [thumbsup],jadno da nemože biti jadnije…
[/quote]

Nema tu arogancije – samo činjenice!




Vidiš kako je to – da nisam napisao ne bi se ni sjetio!
Ostalo je puuuuno od prodaje NL-a.

Koliko arogancije u tvojim riječima(Vidiš kako je to)bravo majstore [thumbsup],jadno da nemože biti jadnije…
[/quote]

Nema tu arogancije – samo činjenice!
[/quote]
Previše je arogancije u tome sava,ali me zanima kome je sjela i ta sića jer to nije plaća jer meni mije ništa na računu?

pixma

predviđam da će dionica diokija nadrasti svoju maticu, negdje u petom mjesecu dionica DIOK-
A na 4300kn. Samo još LNG i da se Merkel dogovori sa Milanovićem energetsku strategiju.


predviđam da će dionica diokija nadrasti svoju maticu, negdje u petom mjesecu dionica DIOK-
A na 4300kn. Samo još LNG i da se Merkel dogovori sa Milanovićem energetsku strategiju.


Ajde nam otkrij tajnu i reci na čemu si da i mi uživamo malo!

pixma

Počeo je i predposlednji tjedan ove godine a u Diokiju ništa novo . U krugu tvornice sablasna tišina dosta zaposlenika što legalno što ilegalno ne dolazi na radno mjesto , a oni koji dalaze nitko a ni oni sami neznaj zašto i pošto dolaze.Uprava je obećala da će izaći sa priopćenjem o tobožnjim pregovorima sa vjerovnicima i o plaćama u Petak a danas je Ponedeljak a od obećanja opet ništa.Radnički zastupnici već odavno(dvadesetak godina)brinu samo svoju brigu ma tko šljivi radnike bitno da je njima i gazdi dobro jer se drže one narodne "veži konja gdje gazda kaže makar do jutra crko".

Cetvrta adventska svjeca upaljena je ove nedjelje.Trebala je to biti svjeca veselja i srece.MI zaposlenic DOKIJA i DINE to neosjecamo.Kako sa veseljem iscekivati nadolazece blagdane.Objasniti djeci da ih je nakon Svetog Nikole zaboravi djed Bozicnjak.Dolazi vrjeme darivanja,sto mi da darujemo svojima najmilijima.Hrpu opomena,neplacenih rezija i ovrha.Suosjecam sa svima koji djele moju-nasu sudbinu.Nase velike vodje tvornice sute.Odmaraju se jer su se umorili od silnih pregovora za obstojnost i boljitak nas patnika-zaposlenika.Rezultati se vide i osjete.Tolika obecanja i neistine izrecene sve ovo vrjeme iscrpljena su.Vise neznaju sto bi nam lagali.Nesumljam da ce obilje i raskos njihovog Bozicnog stola biti upitno.Tako su do sada gledali samo sebe i samo sebi.Ako nase velike vodje imaju imalo srama (a nemaju) netrebaju nam slati nikakve cestitke za nadolazece blagdane.Od njih nam to nije potrebno.Sve Vas koji pisete na ovom forumu molim nemojte pisati nagadjanja i neistine.Nemojte se nasladjivati na nasoj muci.Mi zaposlenici najbolje znamo kakvo je stanje i raspolozenje u nasoj tvrtci.Ne uvjeravajte nas u nesto sto je puka suprotnost od onoga sto mi znamo,dozivljavamo i prolazimo.Plamen nase baklje svakim danom je sve manji i manji a nase radne knjizice nama su sve blize i blize.Pozdrav svim zaposlenicima na obadvije lokacije.

Da ste vi nešto radili umjesto što ste visili na forumu možda firma i ne bi propala.

Tko nema reći ništa pametno onda govori otrcane fraze.


Da ste vi nešto radili umjesto što ste visili na forumu možda firma i ne bi propala.

trole, odlepršaj odavde, pogledaj malo unatrag 1550 stranica, radnika nije bilo ovdje sve dok su pogoni radili. Što je velika greška zapravo; da su se sve gluposti, nemari i praonice novaca onda, na vrijeme i odmah, javno i što glasnije iskazivali, možda danas nebi bili tu di jesmo.

Ipak placa sjela?

Ima li kakve veze ovo ispod s Diokijem?
GPZ-O i E.ON Ruhrgas sklopili ugovor o isporuci plina
http://www.zgh.hr/default.aspx?id=1105


Ipak placa sjela?

NE, sjeo je samo dio za 10. mjesec za lokaciju Žitnjak.

Znači kratko i jasno PLAČA nije sjela nego samo jedan mizeran dio za 10. mjesec

Samo podsječam da je rok za isplatu plače za 10. mjesec bio 15.11.2011. a sad je 20.12.2011.

New Report

Close