DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO

jos nekih 2-3 mjeseca….slobodno trcakarat naokolo sa drugim dionicama do tada…..bit ce jos vremena za uletit……sjajno da na dnevniku spominju rast jucer od 15% ali nisu spomenuli nis o braniteljima i o ovom cirukusu na ovoj dionici…..nisu ni trebali…..zahvaljujuci tome netko je danas prodao visoko….[smiley9]

DOKUP!

Molim ne dirati TV Dnevnik.
Dnevnik je zakon !
Pitaj vlasnike DIOKI-ja i Đure.


i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

Nemoj me podsjećati, kupio prije tjedan i pol za 194, mogao danas dobro prodati [smiley10]


bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11]

Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam.
Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Postavio naloge tokom blokade na 284,99 i 292, nakon blokade otišla na 300 i nisu mi se proveli nalozi. Zvao ih cijelo jutro i govna se ne javljaju

Vi koji namjeravate držati DDJH 2-3 godine mirno spavajte,vi koji špekulirate puno sreće u ovim vratolomijama!
Branitelji imaju ogromnu zaradu a dobit će još novih ugovora,oprez zato!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Iz kojega je razloga burza danas radila do 14:00. Meni nigdje ne piše da je sutra ili u pon praznik? Ili ja imam krivi kalendar[smiley5]
ak netko zna nek napiše da ne tražim po zse-u.
hvala

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


fisherman: ” Izašao danas nakon cca. 3 mjeseca. S obzirom na moguće ishode zadovoljan sam. Svaka čast ekipi iz CL-a čak su prodali i po boljoj cijeni nego što sam postavio naloge – pravi ste! Vidimo se opet kad euforija prođe i cijena padne. [smiley11] ” tako ce i biti…..za kojih tjedan dana vracamo se gdje smo bili…

Učvrščuju se nove više točke odbijanca , a to više nije 200 kuna.


Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO

Vrlo jednostavno – do danas! Ugovor je potpisan dakle više nema “Ugovor – patria cijena gore” već ostaje samo “Branitelji – cijena dolje”.

Hogar vozi Volvo


Iz kojega je razloga burza danas radila do 14:00. Meni nigdje ne piše da je sutra ili u pon praznik? Ili ja imam krivi kalendar[smiley5] ak netko zna nek napiše da ne tražim po zse-u. hvala

ja mislim da je to zbog one konferencije na hvaru kaj imaju ovaj vikend, pa se trebaju malo pripremit


asdfgh123: ” Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO ” Vrlo jednostavno – do danas! Ugovor je potpisan dakle više nema “Ugovor – patria cijena gore” već ostaje samo “Branitelji – cijena dolje”.

A tenkići? Po meni to nije zanemarivo. Nije siguran posao ali mislim da su dobre šanse da ispadne nešto od toga. Vidjet ćemo. Meni se ne žuri.


kamenac: ” bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11] ” Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam. Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto.

Ne voliš 24 sata ONLINE brokere ? Meni izvrše unutar tri minute .

sad sam vidio sve transakcije ddjh za danas…..ono je stvarno bila neka greska, nije bilo transakcija po 300 nego najvise po 290 (samo 50 komada)……netko je kupio 989 komada po 270kn…..al je taj lud [smiley2]

DOKUP!


BUMBAR5: ” kamenac: ” bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11] ” Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam. Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto. ” Ne voliš 24 sata ONLINE brokere ? Meni izvrše unutar tri minute .

Ma imam ja investor s njim trgujem i odličan je samo što mi DDJH nisu na njemu nego sam to uzeo preko fime dok još nisam imao investor a nisam se registrirao na online trade kod fime ja to obično riješim telefonski.Danas to nije bilo moguće ,fimin telefon je rekao TU TU.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Kakva su predviđanja za ponedjeljak?

Kolko ja znam, dosta ljudi nije danas ni uspjelo zadati nalog za kupnju, pogotovo novopečeni dioničari koji su u Dnevniku valjda prvi put čuli da je Đuro na burzi. Osim toga, dosta njih je tek danas dobila pare.

Moje je mišljenje da će Đuro biti popularan i u ponedjeljak te da će cijena opet rasti, barem u prvih par sati. Ljudi vide da dionica raste i to je njima super, šta oni znaju da su se mnogi u zadnjih par mjeseci napatili na “valovima” Đure.

New Report

Close