DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali vidim da će sa danas sa tom dionicom nešto desit burza tek počela sa radom neko već kupio 1000 komada

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

To bi značilo da bi HFP više od pola svog portfelja dao u bescjenje? Ukoliko je tome tako, onda je ovo najveća patka koju si prije izbora mogu dopustiti. Da ne kažem katastrofa. I dalje tvrdim da se ovo ne može desiti

Hell is Empty and all the Devils are Here


shooter: ” Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise. ” Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta.

Tenkista pusti ljude da govore svoje.Usput,taman možeš napraviti test,ako se priča o podjeli dionica a cijena na burzi ne pada to znači da se samo čeka neka dobra vijest da krenemo gore.
Evo moje prognoze:DDJH ustraja još jedno vrijeme na ovoj razini i mnogi izlaze iz DDJH(jer u međuvremenu vide bolju priliku drugdje) a fondovi to koriste za dokup.
Onda dolazi vijest o BOV i kuvajćanima i cijena naprosto eksplodira u 2 dana barem 50kn gore.Tu će mnogi ostati kratkih rukama jer se neće uspjeti prešalati u DDJH.Zato HOLD!

p.s.na početku godine je bila aktuelna tema s dionicama i braniteljima i cijena nije išla ispod 140kn nego se držala i poslije je krenula eksplozija prema gore

Novac je kisik burze!


To bi značilo da bi HFP više od pola svog portfelja dao u bescjenje? Ukoliko je tome tako, onda je ovo najveća patka koju si prije izbora mogu dopustiti. Da ne kažem katastrofa. I dalje tvrdim da se ovo ne može desiti

pa ja bi to mogao vidjeti kao kupovanje glasova.. no nisam pametan.. imam nesto ddjh i ako padne ili ostane tu gdje je jos koji tjedan ja cu i dokupiti.. argumenti su vec toliko stari da smo ih svi i zaboravili.. a cijena nije pratila, bar ne dovoljno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


tenkista: ” shooter: ” Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise. ” Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta. ” Tenkista pusti ljude da govore svoje.Usput,taman možeš napraviti test,ako se priča o podjeli dionica a cijena na burzi ne pada to znači da se samo čeka neka dobra vijest da krenemo gore. Evo moje prognoze:DDJH ustraja još jedno vrijeme na ovoj razini i mnogi izlaze iz DDJH(jer u međuvremenu vide bolju priliku drugdje) a fondovi to koriste za dokup. Onda dolazi vijest o BOV i kuvajćanima i cijena naprosto eksplodira u 2 dana barem 50kn gore.Tu će mnogi ostati kratkih rukama jer se neće uspjeti prešalati u DDJH.Zato HOLD! p.s.na početku godine je bila aktuelna tema s dionicama i braniteljima i cijena nije išla ispod 140kn nego se držala i poslije je krenula eksplozija prema gore

Legendo, potpuno se slažem s tobom !!
To je i moj plan.U ova dva dana sam laganini kupovao , pa bumo videli!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

upravo sam nazvao HFP, jednostavno nisam mogao odoljet. shooter je rekao istinu, na telefon se javila pristojna zena, neznam jel se zvala djurdja, i pristojno mi odgovorila. shooter je lagao jer ta ista zena nije potvrdila da ce branitelji dobit dionice. rekla je da su zaprimili masu zahtjeva, ali ti zahtjevi niti su odobreni, niti zna jel ce ikad bit odobreni.

Posejdon:

Žao mi je gledati ovakav ton rasprave. Činjenica je da imamo oprećne informacije. S jedne strane predstavnici Vlade donose zakone, zaključke i javna očitovanja (zadnje u Merlićevom Kontrapalnu) po kojima nema šanse da radnici (koji su bili branitelji) dobiju dionice Đure, a kao razlog se navodi to što je Đuro tijekom proteklih godina dobivao državnu pomoć. S druge strane HFP je pozitivno odgovorio na zahtjev jednog radnika za dodjelu dionica nakon čega su svoj interes iskazali i drugi (pitaj boga zašto). Trenutno stanje je da gotovo tisuću radnika očekuje pozitivni ishod za svoje zahtjeve. Bilo koja odluka da se donese, naravno imati će, bilo kratkoročni ili dugoročni, efekt na cijenu dionice. Za špekulante (u najpozitivnijem smislu te riječi) ovo je prilika za zaraditi koju kunu više, ali ostaje činjenica da se cijena umjetno drži na ovim razinama, da Đuro ima budućnost i dobre poslove pred sobom. Zato ne treba imati straha zbog ove dionice.

Generalno dijelim tvoje mišljenje glede pozitivne perspektive za DDJH.
Utoliko više, u cilju informiranosti svih forumaša, mislim da se treba suzdržati od prosipanja žuči i floskula, te se fokusirati na konkretne informacije, pa bio to i novinski članak sadržaj kojeg nam možda trenutno i nije po volji, ali je njegovo objavljivanje činjenica, pa ga stoga treba registrirati i adekvatno valorizirati.

Slažem se s Emom.Malo mi smeta to nadmudrivanje na forumu.Treba raspravljati u duhu suradnje i iznijeti mišljenja i informacije.Bez obzira na nivo iskustva.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

ljudi, panika……raspordajte hitno sve…dolaze branitelji…… [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]
ja sam si potpuno nenormalan dokupio 180 komada. nije puno, ali čovjek veseli.

O bože naivaca!
Neka gospođa (možda Đurđa, a možda i ne) će preko telefona reći odluku HFP-a o tome hoće li ili ne branitelji/radnici dobiti dionice po povlaštenim uvjetima.

Dugo se nisam ovako nasmijao….

La vita e bella!


tenkista: ” shooter: ” Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise. ” Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta. ” Tenkista pusti ljude da govore svoje.Usput,taman možeš napraviti test,ako se priča o podjeli dionica a cijena na burzi ne pada to znači da se samo čeka neka dobra vijest da krenemo gore. Evo moje prognoze:DDJH ustraja još jedno vrijeme na ovoj razini i mnogi izlaze iz DDJH(jer u međuvremenu vide bolju priliku drugdje) a fondovi to koriste za dokup. Onda dolazi vijest o BOV i kuvajćanima i cijena naprosto eksplodira u 2 dana barem 50kn gore.Tu će mnogi ostati kratkih rukama jer se neće uspjeti prešalati u DDJH.Zato HOLD! p.s.na početku godine je bila aktuelna tema s dionicama i braniteljima i cijena nije išla ispod 140kn nego se držala i poslije je krenula eksplozija prema gore

u pravilu, kad god su se pojavljivale “opasne vijesti” o DDJH, cijena bi uskoro ne porasla, nego skocila…
cini mi se da ce tako biti i sada… ako bi netko trebao znati ili ocekivati pat cijene, onda bi to bili je…ci iz FIME, i ne bi sa svojim novim fondom vrtili tisuce dionica po cijenama iznad 240kn

isto tako, nemojmo zaboraviti da je prije mjesec dana cijena dosegnula 260kn, a u zadnjih vise od pola godine ima stabilan rast

graf pokazuje suzavanje bollingera, i RSI koji je relativno nizak

pozdrav i samo hrabro

“Please, God, Just One More Bubble.”

TA je za daytradere [smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nazovite moju strinu u INU da vam ona kaže kad će ić dionice INE radnicima[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nazovite moju strinu u INU da vam ona kaže kad će ić dionice INE radnicima[smiley1]

pa sta ih nisu vec dobili pocetkom svibnja?[smiley2]

nego, 200ti post i 3 zvjezdice su bas dobra prigoda za skinut covjeka sa moderiranja[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

za sada je nebitna priča oko Đurđe i branitelja (mada nije da ne treba uzimati u obzir) već jednostavno Luciduss prodaje narodu a ostali fondovi čekaju (valjda raasplet oko branitelja) i to je to…

simplicity

nema mi druge nego se zae..ti

Do 15.5.2007. se trebaju predati ponude Amerikanaca i Finaca za BOV-e. No pošto se malo kasnilo sa prethodnom fazom, možda je prolongirano na 22.5. Zna li netko točno? nek samo ovi filozofiraju koji sad hoće kupit, nakon predaja ponuda će morati jače ruku zarinuti u džep ako će opće i imati od koga kupiti.[smiley1]

New Report

Close