DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NB je prodao po dobroj cijeni. Ako smijem pogađati otišlo je po nominali. Iz tog razloga Česi ne idu na preuzimanje preko burze. Ne žele nepotrebni trošak. Koja je formula dokapitalizacije koja zadovoljava da ne izgube već uloženo, ne preuzmu većinu obaveza prema bankama i steknu većinski udio?

Problem je u tom što bi država zadržala vlasništvo u hr rukama , a česi bi preuzeli u svoje ruke , pitanje je tko stoji iza čeha a taj će ako postoji odlučiti

bilo bi prenaivno misliti da si česi nisu pripremili teren za daljnje postupke. sigurno nisu ušli grlom u jagode. koji će modalitet dogovoriti sa RH…. i kako će mali proći!!?? ne znam niti jedan sličan slučaj gdje su mali prošli dobro.

kako će mali proći!!?? ne znam niti jedan sličan slučaj gdje su mali prošli dobro.

 

spašen dd isto znači da su mali prošli dobro jer nešto će izvući

 

u stečaju bi izvukli ravno 0

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Česi nisu ulupali miljune  u kupnju paketa dionica, da nemaju plana.

Oni su od Bakica kupili 18,88%,a njihov sunarodnjak Pavel Petrovič je od Ivanovica kupio 8,7%.

Znaci imaju vise od 25%.

Nažalost nitko ne zna taj češki plan, ponudu ili što već. Znamo samo da CSG grupacija nije formalno iza ponude. Što je u suprotnosti sa prezentacijom koju je Strnad senior predstavio predstavnicima lokalne politike.

Uspio je Krešica da spusti ispod 4 kn 🙂 samo nešto slabo, ni 100 hiljada nije prošlo 🙂 Danas treba pustiti novi tekst da je potvrđeno iz raznih izvora da ide stečaj 🙂

 

Bez panike. Đuro ce opstati to nije upitno.

Upitno je samo da li ce mali dionicari profitirati uskoro, ili cemo morati pricekati određeni period da se Česi stabiliziraju.

Samo ne zaboravite da je čovjek milijarder, u eurima da ne bi bilo zabune, a da je tu ubacio možda 3 mil eura za ove dionice. Svi znamo da je država itekako sposobna izigrati svoje dogovore i obećanja, a koja je ovdje očito dala kada su oni ušli na ovaj način. Sve što će biti mimo njihove volje po pitanju dokapa znači da ih više nećemo vidjeti tako da se ne treba unaprijed previše veseliti.

Vjerojatno će na kraju ući, država će vjerojatno napraviti što je trebala odavno napraviti čim su stisnuli ovu dvojicu da prodaju, jer im uz postojeće probleme ne treba još par tisuća nezaposlenih ako to završi u stečaju. Ali zaletavati se sad po ovim cijenama je suludo kada znamo koje su dvije opcije na stolu, osim ako ne kupuje na 20 godina, a takvih nema na forumu.

Svatko od nas je unatrag sudjelovao u nekom šišanju tako da ne treba baš svaki put biti naivan. 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Gornji post se može tumačiti i ovako …. ” držite me satrat ću ga “

DAJ PET !!!

Mali kreeešo nas lagano cima sa svojim “naučnofantastičnoproročkim” novinarskim uradkom o propasti čeha i đure đakovića na bazi rekla kazala

Krešo dragi ja svijih desetak tisuća dionica nedam , jer prah smo bili u prah ćemo se i pretvoriti

Potpisujem 🙂 👍🏻

apatero1, 20.04.2021. u 10:57

Mali kreeešo nas lagano cima sa svojim “naučnofantastičnoproročkim” novinarskim uradkom o propasti čeha i đure đakovića na bazi rekla kazala

Krešo dragi ja svijih desetak tisuća dionica nedam , jer prah smo bili u prah ćemo se i pretvoriti

 

Trebali bi se svi mali dioničari udružiti i dati ponudu Česima za nominalu kao Bakić (naravno pitanje je da li je dao za nominalu).

Pozdrav kolega radek

Kažu da bogatstvo nije materijalno , bogastvo je znanje kad znaš lako se obogatiti , ako si u dionicama đđ prodaš ih i kad im se sunovrati cjena kupiš ,kad im počmu rasti vrijednosti obogatiš se , vrlo jednostavno nema tu neke filozofije , zar ne !?

nubijevac, 23.04.2021. u 09:29

Trebali bi se svi mali dioničari udružiti i dati ponudu Česima za nominalu kao Bakić (naravno pitanje je da li je dao za nominalu).

 

Udružili bi nas oni odmah da stave nalog na 20 kuna. 😉

Nažalost mislim da računaju na značajnije nižu cijenu.

New Report

Close