DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 14:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
25,00
475
19
25,00
27,40
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sitnariba, 16.04.2021. u 22:29

Ma trkeljaju bezveze kolega apatero, čim se malo pokrenuo Đuro na burzi ovih dana, evo ih hahahahaa..

Nikom ja ne vjerujem dok se ne oglasi uprava ili Čeh, ostalo je sve trla baba lan , da joj prođe dan 🙂  a u interesu je izgleda da cijena ostane na cca 4.kn do daljnjeg, a zašto i to čemo uskoro saznat 🙂

Ne kažem da je sve idilično ali ovo je u stilu onog dalmatinca kad je davao velike naloge a onda ih povlačio ,

Česi su u onoj  srbskoj falangi kupila u raspadu nekakav sličan pogon ali ni izbliza po kapacitetu đđ , ne vidim razlog zašto bi odustali od đđ , osim ako im to netko onemogući

 

 

 

Ma nije napisao članak Danijel, već Krešimir Žabec 🙂 isto je pisao , odn..slično za Dalekovod  da će u stečaj Dalekovod i takvim člankom srušio cijenu DLKV 🙂 pa dobio navodno tužbe..

Sve je to kolega apatero rekla kazala bez konkretnih dokaza, svatko danas piše što hoće, a ekipa se pali na takve članke 🙂

Nikad nisam nit ću vjerovat medijima, dok uprava ĐĐ se ne očituje ili Čeh ništa od tog 🙂

Ako ništa drugo u pon čemo još dokupit jer će paničari prodavat 😉

Naravno da nije idilično, znamo to svi koji pratimo ĐĐ i imamo dionice, ali članak je ono 🙂 kakve smo informacije i pouku dobili iz tog članka 🙂 prodajte jer će stečaj, a dokaza nigdje za ništa, pa rođo nismo vesla sisali 🙂

sitnariba, 16.04.2021. u 22:36

Ma nije napisao članak Danijel, već Krešimir Žabec 🙂 isto je pisao , odn..slično za Dalekovod  da će u stečaj Dalekovod i takvim člankom srušio cijenu DLKV 🙂 pa dobio navodno tužbe..

Sve je to kolega apatero rekla kazala bez konkretnih dokaza, svatko danas piše što hoće, a ekipa se pali na takve članke 🙂

Nikad nisam nit ću vjerovat medijima, dok uprava ĐĐ se ne očituje ili Čeh ništa od tog 🙂

Ako ništa drugo u pon čemo još dokupit jer će paničari prodavat 😉

Neka mi oprosti gospodin Soldo , to ime san pročitao poviše glavnog naslova pa me je zbunilo

Kolega sitnariba  moram priznati da me ovakvi tzv novinari  izbace iz takta jer nas ovakvim pisanjem na razini petogodišnjaka jednostavno vrijeđa ,kolega sitna riba ugodan vikend 👍👍

dd ili će biti privatiziran ili će ići stečaj. to je 100 posto i to svi znamo

 

država može odlučiti spasiti dd pretvarajući svoje pozajmice u tk i tim brišući gubitke ili može pustiti dd niz vodu i iste te pozajmice okačiti mačku o rep

 

dakle ili ni duro ni pozajmice ili duro spasen pozajmicama

 

ja mislim da ce dd biti spašen, ali mi unutra ćemo biti gadno ošišani. bolje biti ošišan pa imati zdravu tvrtku, nego imati dionice tvrtke u stečaju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Meni sve njuši na to da se Čehe dovede do gubitka interesa i da se domaći prijatelji koji su ranije odustali opet vrate u igru kao spasitelje. Sve na račun sadašnjih dioničara.

Radek

To je jedino logično objašnjenje

 

 

Doticni Kresimir Žabec sve sto napise vjerujte suprotno se ostvari. Ja ga osobno znam iz nekih krugova ljudi, ali necu putem foruma pisati o njemu jer ce mi poruka biti izbrisana.

Znaci znam ga ne previse dobro, ali dovoljno. I od tada pratim sto pise.

Srecom sam zaradio na njegovom tekstu dobre novce, kupnjom dionica Varteks, i saljem link

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zarada-u-ratu-s-islamistima-vlada-irackoj-vojsci-prodaje-oruzjei-opremu-vrijednu-700-milijuna-kn-697843&ved=2ahUKEwiJ7rbW4YTwAhWwgv0HHeXdAOEQFjAMegQIGxAC&usg=AOvVaw3VEx9y-wTp-a0eBqdc7D5d&cshid=1618644840737

Cijena dionice Varteks je skocila sa nekih 20 na 30 kn, mozete provjerit lako, a mozete i provjerit sto se iz njegova teksta od tog posla odradilo.

ODRADILI SE “NIŠTA”.

I ovaj link sto ga kolega @sitnariba posla također sve govori.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/cijena-od-sedam-kuna-po-dionici-dalekovoda-potpuno-je-nerealna-15036978

Česi su u vlasnistvu i ukoliko ne bude kapitalizacija ide stecaj i gubitak vrijednosti njihovih dionica. Naci ce oni nacina.

Plenković će na sve pristati kad ga stisne ekipa izvan granica Hrvatske tamo daleko na rijeci Potomac, do tada čekalica.

Jos ce vise puta biti mjesta za trejdanje.

Ja sam do sada par puta istrejdato.Ali moglo bih uskoro doci i vrijeme za dugorocno.

Stecaja nece bit, to je sigurno.

Ispod 4kn tako mislim da nece ici, zbog ulaska Čeha.

Česi su jaki u ovom djelu industrije, i veoma jak igrac. Nisu ulozili (20-30mil kn) u kupovinu dionica a da nisu imali sigurnost drzave.

Ovo ce se uskoro rasplesti, a sad hoce li prije ili poslije izbora ne bitno,kad se toliko dugo cekalo na strateskog.

 

I da, kad je vidio dotični novinar da ne ide ispod 4kn odmah je izbacio novinu 🙂 kao i na Dalekovodu gdje je srušio cijenu da bi on ili netko njegov dokupi i tako misli sa ĐĐ 🙂 pa od mene neće moći 🙂 neka propadnu nego da ih prodam za niš 🙂

Ma ja općenito ne vjerujem novinarima, jer pišu svašta i za to se ekipa zapali 🙂

On je čuo iz raznih izvora 🙂 priča se iz raznih izvora haaahh, de ti meni Krešo točne informacije tko i što priča i dokumentaciju , a ne rekla kazala 🙂 ugl. niš koristi tekst njegov..

Hvala kolega za još njegovih gluposti, nisam znao i za Varteks..

diokidina, 17.04.2021. u 10:00

Doticni Kresimir Žabec sve sto napise vjerujte suprotno se ostvari. Ja ga osobno znam iz nekih krugova ljudi, ali necu putem foruma pisati o njemu jer ce mi poruka biti izbrisana.

Znaci znam ga ne previse dobro, ali dovoljno. I od tada pratim sto pise.

Srecom sam zaradio na njegovom tekstu dobre novce, kupnjom dionica Varteks, i saljem link

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zarada-u-ratu-s-islamistima-vlada-irackoj-vojsci-prodaje-oruzjei-opremu-vrijednu-700-milijuna-kn-697843&ved=2ahUKEwiJ7rbW4YTwAhWwgv0HHeXdAOEQFjAMegQIGxAC&usg=AOvVaw3VEx9y-wTp-a0eBqdc7D5d&cshid=1618644840737

Cijena dionice Varteks je skocila sa nekih 20 na 30 kn, mozete provjerit lako, a mozete i provjerit sto se iz njegova teksta od tog posla odradilo.

ODRADILI SE “NIŠTA”.

I ovaj link sto ga kolega @sitnariba posla također sve govori.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/cijena-od-sedam-kuna-po-dionici-dalekovoda-potpuno-je-nerealna-15036978

 

ajmo ne biti djeca – novinski članak je točan i svi znamo da dd spaljuje pare. to znam je piše u izv za 2020, za 2019, za 2018 itd

 

dd je u istom onom trenutku u kojem je bila ptkm krajem 2018 – prezaduženi, posvadani, nesoposobni. i onda ude novi gazda i napravi reda

 

ako nov članak nije istina, šta je onda istina – da dd svaki dan zaradi nekoliko desetaka tisuca eura. ma dajte molim vas, to ni plenkovic na zadnji dan predizborne kampanje ne bi izvalio. a njemu nije problem što hoćeš izvaliti

 

navijajte za čehe – što brže i pod bilo kojim uvjetima. sam nek uđu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Drzava je dala jamstvo za kredit od 300milja prije godinu. Strateški je tu, radi se na nacinu preuzimanja. Dokapitalizacijom, moguce je kupovanjem na burzi(prvo vecih paketa), vec imaju 27%.

CERP nece prodavati svoje za sada, nesto kao na PTKM.

New Report

Close