DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega apatero1, tako je uvijek na forumu kad treba spustit cijenu dionice dolaze do izražaja samo oni komentari koji su pogodni za rasprodaju ili kupovinu, ovisi što se želi prikazati, pa tako trenutno i tu..

Kao nikog ne zanima ĐĐ i ne vide ništa dobro, ali dođu tu i pišu crnjake 🙂

Nema predaje ni prodaje 😉 ne mogu oni toliko crnjaka napisat koliko ja dugo mogu čekati 🙂

sitnariba, 24.04.2021. u 07:33

Kolega apatero1, tako je uvijek na forumu kad treba spustit cijenu dionice dolaze do izražaja samo oni komentari koji su pogodni za rasprodaju ili kupovinu, ovisi što se želi prikazati, pa tako trenutno i tu..

Kao nikog ne zanima ĐĐ i ne vide ništa dobro, ali dođu tu i pišu crnjake 🙂

Nema predaje ni prodaje 😉 ne mogu oni toliko crnjaka napisat koliko ja dugo mogu čekati 🙂

Ima puno dokaza i za i protiv ,vjerojatno je ova agonija blizu rješenja , kad sam već dofurao do ode onda ću čekati do kraja ili pukovnik ili pokojnik

Tako je, idemo do kraja 👍🏻

apatero1, 25.04.2021. u 11:57

 





sitnariba, 24.04.2021. u 07:33



 

Kolega apatero1, tako je uvijek na forumu kad treba spustit cijenu dionice dolaze do izražaja samo oni komentari koji su pogodni za rasprodaju ili kupovinu, ovisi što se želi prikazati, pa tako trenutno i tu..

Kao nikog ne zanima ĐĐ i ne vide ništa dobro, ali dođu tu i pišu crnjake 🙂

Nema predaje ni prodaje 😉 ne mogu oni toliko crnjaka napisat koliko ja dugo mogu čekati 🙂

 



 

Ima puno dokaza i za i protiv ,vjerojatno je ova agonija blizu rješenja , kad sam već dofurao do ode onda ću čekati do kraja ili pukovnik ili pokojnik

 

Apsolutno ste u pravu jer komentari bez provjerene informacije , su bezvrijedni komentari , jedino što je istina da česi drže dva paketa dionica i da tu nema nikakvih promjena , vjerojatno se čeka da prođu izbori , pa ćemo vjerojatno tada biti pametniji

Samo neznam jeli slučajno ili ne ali podjednaka tišina traje i oko nabave vojne eskadrile  i oko đure đakovića

Evo jedne stare i provjerene vijesti. Sami zaključite ima li nečeg dobrog u tom starom Đuri.

https://www.ssab.com/news/2017/02/weight-loss-wagons—duro-dakovic

Evo za par godina očekujem ovakvu gospodu i u ĐĐ 😉

Zapovjednik američke Šeste flote u Lencu: “Hrvatska je prekrasna zemlja i naš pouzdani prijatelj”

Nedavno su i neki zrakoplovci bili u posjeti. Možda se sve ubrza pa posljedično i Đuro.

sitnariba, 28.04.2021. u 12:09

Evo za par godina očekujem ovakvu gospodu i u ĐĐ 😉

Zapovjednik američke Šeste flote u Lencu: “Hrvatska je prekrasna zemlja i naš pouzdani prijatelj”

 

Ušao Tomaš u upravu 🙂

A Tomaš je iz PROMET GROUP grupacije..

Nema više zahebancije 😉

http://www.prometgroup.eu/

Ovim putem obavještavamo  investicijsku  javnost da  je Nadzorni odbor društva  Đuro Đaković Grupa d.d.,
dana  29.travnja  2021.  godine  donio  odluku  o  imenovanju  novog  člana  Uprave,  g.  Tomáš  Telúch,  ing,  iz
Ostrave,  Češka  Republika,  na mandatno  razdoblje  od  3 mjeseca,  koje  traje  od  01.svibnja  2021.god.  do
1.kolovoza 2021. god.

 

česi izgleda ulaze u dd. za koje pare i kako ostaje vidjeti

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/37056

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 29.04.2021. u 13:47

Ovim putem obavještavamo  investicijsku  javnost da  je Nadzorni odbor društva  Đuro Đaković Grupa d.d., dana  29.travnja  2021.  godine  donio  odluku  o  imenovanju  novog  člana  Uprave,  g.  Tomáš  Telúch,  ing,  iz
Ostrave,  Češka  Republika,  na mandatno  razdoblje  od  3 mjeseca,  koje  traje  od  01.svibnja  2021.god.  do
1.kolovoza 2021. god.

 

česi izgleda ulaze u dd. za koje pare i kako ostaje vidjeti

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/37056

Vjerojatno ćemo to doznati kroz tri mjeseca ,  do tada  su moji papirići u mom đepu  , nema prodaje pukovnik ili pokojnik

Slična situacija kao i sa Lencem, ušli Talijani u upravu,posložili i za par mjeseci izašli, Sandra ostala dalje voditi Lenac, koji danas posluje TOP..

Tako vjerujem i kod ĐĐ će isto biti

Btw..suza mi je krenula na oko od ulaska Tomaša u upravu 🙂

wow ipak se kreće … uskoro ćemo saznati koliko malo nam je ostalo … ništa ili malo 😉

Ma sad da i spajaju dionice boli me briga, ne prodajem 🙂 ovi su TOP grupacija

kad neće “gazde” da kupuju neće ni “sindikat” ……. ostaju “mali” i VELIKI …. samo da ne bude ono ZNA SAM i opet ” u ništa”

DAJ PET !!!

New Report

Close