DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mikro, 29.04.2021. u 15:03

kad neće “gazde” da kupuju neće ni “sindikat” ……. ostaju “mali” i VELIKI …. samo da ne bude ono ZNA SAM i opet ” u ništa”

Tko su gazde?

I mene zanima 🙂  tko su gazde kolega ?

Privatizacije ide prema kraju kao i cijena dionice

https://www.seebiz.eu/tvrtke/tomas-teluch-ulazi-u-upravu-dure-dakovica/256834

Nece ni Kekez dugo, kad Česi postanu vecinski.

Kekez ostaje u ĐĐ, kao i Sandra u Lencu još dan danas i posao ide odlično,  preslikano sa Lenca..

Cijena dionice od danas je nebitna 🙂 trgovina od punih 87 kn 🙂

Česi ulaze sa svojom čovjekom i to je odlični pokazatelj za nastavak suradnje..

Vcrs na RTL direkt bila reportaza o Đuri.

Kekez govori da sa Česima ide po planu suradnja, da osim plana rekonstruiranja i ulazak strateškog partnera ne vidi u buducnosti nista drugo.

Je gledao sam sinoć, samo se treba strpiti još i bit će sve dobro 😉

diokidina, 29.04.2021. u 23:51

Vcrs na RTL direkt bila reportaza o Đuri.

Kekez govori da sa Česima ide po planu suradnja, da osim plana rekonstruiranja i ulazak strateškog partnera ne vidi u buducnosti nista drugo.

 

Kako sam i predviđao, slična situacija kao i sa Lencem 🙂

Drugačije ne može biti 😉 a da će se naši igrati sa takvim partnerom , sumnjam..

Česi bi bili većinski vlasnici


Program rekonstruiranja predali su u Ministarstvo gospodarstva i financija, kada i ako prođe njihov ispit ide na Vladu pa naposljetku u Bruxelles. Država i dioničari bi zadržali manji udio, a Česi bi bili većinski vlasnici.


”Oni su i inače postali i dioničari, oni imaju 18 posto vlasništvo i s nama blisko surađuju na svemu onom što bi nama sada moglo pomoći “, kaže Kekez, a na pitanje što ako ne, odgovara: “Ja budućnost bez novog strateškog partnera i restrukturiranja ne vidim”.


https://sib.net.hr/vijesti/regija/4025424/djuro-djakovic-bez-ceha-nema-buducnosti-kako-necu-biti-zabrinut-to-mi-je-egzistencija/

Niko ne spominje brojke- iako se i nema izbora. Doslo je do toga da ce ponuda Čeha morati prihvatiti u 100%-om  obimu.

 

Zanima me samo koliko ce nas se usitniti…

Dragi kolega milinko ako nisi dosad prodao ništa ti više neće ostati , samo meni se čini da ti nemaš niti jednu dionicu i da je tebi to najveći problem

Par puta citam i ne mogu shvatit koju poruku je pisac mislio poslat.

Na forum dolazim iskljucivo da bi pokupio neke informacije i procitao nesto sto mi moze biti korisno. Ne rusim cijenu na forumu (ako je to bila aluzija…)

Da li imam dionice… pa sta je realnije, da imam dionice pa se raspitujem ili da nemam nista pa tu dalazim da vidim kako se ljudi pate i znoje.

 

Ako se ima nesto sta napisati vezano za dionicu- napisite. Ako vas muci jesam mazohista ili “pravi dionicar” nemojte da vas to muci….

Čitam isto tako ovo pragmatično pitanje Koliko će nas usitniti i ne mogu vjerovati , koliko netko može biti toliko naivan i očekivati odgovor na ovom forumu , zar nije logičnije  postaviti to pitanje izravno Česima i gospodinu Kekezu

Očekivali ste informaciju pa vam pisac šalje ovim najprecizniju informaciju koju vam se može poslati

Pozdrav ,🧐👍

Kolega apatero1, oni koji pitaju koliko će nas usitnit niti nemaju dionice, mene i vas koji imamo baš briga, jer će za par godina vrijediti svake kune ĐĐ 🙂

A usitnit će isto koliko su Talijani Lenca kad su ušli 😉

 

+ izvještaj za prvi kvartal 👍🏻 😉

sitnariba, 30.04.2021. u 13:53

+ izvještaj za prvi kvartal 👍🏻 😉

Dragi mora da je hebeno dobro izvješće kad je u par minuta protutnjao i promet i cjena dionice ……bit će nemilo usitnjavanje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

New Report

Close