DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledajući kratkoročno, neće im biti većih problema , jer će im država po starom-lošem običaju uletit koliko god treba , ali naravno, ovakvo stanje , gledajući duži period , vodi u propast .

Nemoj baš biti siguran da je država spremna i dalje uletavati u privatne firme sa našim novcima.
Odradili su očito i povrat imovine dionicama Đure što je dodatan znak da nisu spremni više ulaziti u priče koje nemaju perspektivu. A ako se pogleda bilanca DDJHa, rezultati zadnjih X godina i perspektiva globalnih tržišta onda ja iskreno ne vidim načina kako bi se tu moglo odigrati nešto pozitivno.

No nikad se ne zna.



gledajući kratkoročno, neće im biti većih problema , jer će im država po starom-lošem običaju uletit koliko god treba , ali naravno, ovakvo stanje , gledajući duži period , vodi u propast .

Nemoj baš biti siguran da je država spremna i dalje uletavati u privatne firme sa našim novcima.
Odradili su očito i povrat imovine dionicama Đure što je dodatan znak da nisu spremni više ulaziti u priče koje nemaju perspektivu. A ako se pogleda bilanca DDJHa, rezultati zadnjih X godina i perspektiva globalnih tržišta onda ja iskreno ne vidim načina kako bi se tu moglo odigrati nešto pozitivno.

No nikad se ne zna.
[/quote]

ne brini, sjeti se samo ptkm što su radili….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

mene zanima zakaj se neno ništa ne očituje, prije ljeta je ima +20 mil kuna u ddjh, nekidan je imao +10 mil kuna u ddjh. koliko ima danas?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Bit ce zanimljivo tek kad se Ivanovicu lagano smraci pred očima pa odluci staviti svojih 880+k komada sa market nalogom na prodaju……

Dok god ovakvi koji kupuju u takvoj situaciji ne pogube sve novce na pravdi Boga…..

čuj ovog na pravdi Boga, šta ti nisi otpirkao odavdje, prodana ti LRH… kaćeš ća?

jel da da te nervira što nije pala cijena sad, nemam đuru ali baš mi je milo što ste svi vi destruktivci omašili… šta će biti poslije ne znam ali da ste fino fulali svi, jeste.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bit će veselo kad izađe fi.Tko ga dočeka s dionicama na računu mogao bi biti posebno “veseo” 😁

Ignore: KressoM, delux

Svaka čast ovoj dionici, ovo je mislim presedan na Zse!

pretpostavljam da netko jači brani cijenu, također ima likova koji kupuju jer očekuju odblokiranje računa… ipak treba pričekati još i izvješće… nakon toga ne bi trebalo više biti loših vijesti, samo dobre… možda i ja kupim iza izvješća (koje će vjerojatno biti koma).

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

“U obrazloženju ostavke Bogdanović ističe kako se Đuro Đaković Grupacija nalazi u nezavidnoj situaciji uslijed dva ključna problema – nemogućnost financijskog praćenja proizvodnje i nedostatka vlastitog kapitala”. A da uleti lova kao i u Varteks?


mene zanima zakaj se neno ništa ne očituje, prije ljeta je ima +20 mil kuna u ddjh, nekidan je imao +10 mil kuna u ddjh. koliko ima danas?

Gdje si to pročitala

Netko je rekao da ne smiju otvoriti PSN, jer onda gube bankovne garancije koje su dali za izvršenje ugovora sa naručiteljima, pa ne znam da li je to istina ili ne, zašto nisu otvorili PSN. Koliko znam ako ne isplatiš plaću najdulje mjesec dana, također ne možeš otvoriti PSN.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

FOTO: Radnici na ulicama, a predsjednik Uprave Đure Đakovića podnio je ostavku koju je i obrazložio


Radnici šetaju ulicama umjesto da rade u halama. Ovo je već postalo sastavni dio folklora u HR-u.

Odličan izvještaj.

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/DDJH-fin2019-3Q-NotREV-K-HR.pdf

Boje i naslovnica i slike izgledaju super

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

groooooooooooooooooooooooooozomorno

40 milnja ispušili

koliko je to plaća – za 5-6 god dosta

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close