DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@login

To je tek konverzija, nakon toga treba i uvrštenje u kojem burza kaže od kada kreće trgovina. Prospekt odobren od HANFA-e i konverzija od SKDD su nužni uvjeti, ali ništa bez uvrštenja. Pogledajte recimo primjer dokapitalizacije Petrokemije i koje obavijesti su išle, ili još više IPKK koji ima 1,44 milijuna IPKK-R-A dionica, ali samo 715 tisuća je uvršteno na burzu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Gdje su sad oni koji su tvrdili da je samo tehnicki problem uplata Crnog celika? Zasto ne kupuju?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Tko kaze da se ne kupuje ?

Posljedni Đurin ratnik


Tko kaze da se ne kupuje ?

A onda ste prerano poceli. Trebali ste cekati bar 20. Pa ako ste se odlucili za rizik, preuzmite ga tako na istoj cjenovnoj razini kao i oni veliki ulagatelji kod prethodnih dokapa. Ili na nizoj, to bi vam bilo jos bolje, jer je povoljnije, ali i lakse i izvjesnije. Ali sve to, naravno, ako vjerujete u izvjesnost famozne uplate. Ja osobno ne vjerujem, bar obzirom na poznate cinjenice i okolnosti. Vidim to kao spin. A i navodnu daljnju zainteresiranost. Jer tako moze svatko tvrditi da je zainteresiran. Ali dokazati to samo onaj tko stvarno i uplati. A takvog nema, pa nema. A ako se kojim cudom i pojavi, to vise nece imati nikakve veze sa CČ. Na svu srecu.

A tko ce mi prodati za 20 kako vi kazete ?

Posljedni Đurin ratnik

@osigurac

svi koji žele će vam prodati po 20 kn , a i oni koji će prodavati i ispod 20 kn , samo budite stpljivi na bidu…



@osigurac

svi koji žele će vam prodati po 20 kn , a i oni koji će prodavati i ispod 20 kn , samo budite stpljivi na bidu…

izgleda da si u pravu, cijena se spušta prema 20 kn…dobrih vijesti na žalost nema, prevladavaju one druge (propast dokapa sa CČ, dolazak 2,5 milijuna novih dionica…)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


A tko ce mi prodati za 20 kako vi kazete ?

Prodavat će oni koji su kupili u dokapu i ispod 20. Pa mirovinci su dokapitalizirali Ledo po 8000 a prodavali nedavno i ispod 700. Računalo se na to da Đuro ima neke veće i unosnije poslove i viziju, ali ovdje nema niti takvih poslova na vidiku niti neke opipljive vizije sve se zasniva na “nadamo se”.
Ja se kladim da bi svi ti dokapitalizatori objeručke prihvatili tih 20 kuna nazad kad bi mogli i da vrate dionice bez kamata.


Pada cijela burza a ne samo đuro zahvaljujuci ledu

Djuri objektivno pada cijena, jer nazalost ne vrijedi vise od 20 kn, a po mom misljenju niti toliko. Zasto? Najprije zbog znacajnog razrjedjenja dionica dolaskom na TK dionica iz R-B emisije, a onda i zbog stanja i stvarnih perspektiva Drustva. Od posla s Kuvajtom najvjerojatnije nista, to je sada posve jasno. Prica s Ledom samo ubrzava trzisno cjenovno ocitovanje vrednovanja Djure i tako efikasno uskladjuje trzisnu cijenu sa stvarnom (fundamentalnom) vrijednoscu Djure.



@login

To je tek konverzija, nakon toga treba i uvrštenje u kojem burza kaže od kada kreće trgovina. Prospekt odobren od HANFA-e i konverzija od SKDD su nužni uvjeti, ali ništa bez uvrštenja. Pogledajte recimo primjer dokapitalizacije Petrokemije i koje obavijesti su išle, ili još više IPKK koji ima 1,44 milijuna IPKK-R-A dionica, ali samo 715 tisuća je uvršteno na burzu.

Točno, ali to je samo pitanje dana. A onda dolazi 400-500 tis komada koji žele van…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ne nužno jer vrlo vjerovatno nema puno špekulanata među tim setom dionica. Ako i ima, sumnjam da će izravno u gubitak. Mislim da DDJH ne vrijedi manje od 20 jer pozitivnih pomaka ima neovisno o CČ.
Ja ušao na 31, izašao na 25 jer vidim da nema smisla trenutno čekati, a onda na 20 opet ulazim…

Koliko me sjećanje služi, zadnji puta DDJH sam kupovao na 19-20 kn srpanj 2015

Samo su sada neke druge okolnosti…. nakon Crnog Čelika … samo se piše CRNO….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Oni koji su dokapitalizirali po 20 , ako uspiju izaći po 20 su pobjednici jer su sačuvali novac. Većina drugih dionica je pala desetak posto u tom periodu

20 kn je vrlo jaka potpora.
naravno, ako bi kojim slučajem i to probilo,onda je ambis.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Priča oko strateškog partnera nije završena, mandat uprave je do kraja godine.. Ni vrag da se uprava neće izboriti za novi mandat. 🙂

New Report

Close