DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amerikanac
slabost je da se fokusiraš na P / E također zanemaruješ utjecaj duga
a da ne spominjem da je precijenjen na booku s obzirom na malu dobit u 2012

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Danas jurisamo na 94!!!!

Hm, prije izgleda na 84….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ma nema nikakve teorije da ode na 84 kolega..

@domach1984, ffffffffff, apothekar

Pratite li vi trgovanje ovih dana?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Prate, prate vedronebo, ali negdje ih jako boli sto nisu unutra [emo_smijeh]

@Punto

Ja pokušavam objasniti ljudima zato i kako gledati firme a ne skokove cijena.

I čorava kokoš pogodi zrno.

Ja DDJH ne bi nikada kupio, jednostavno nema ono nešto(profit).

Na ovoj burzi naravno, gdje je puno čoravih kokoši nije najgori, ali to ne znaci da je dobra kokoš.

Ma kakvi, ja više volim tu gledati razbacivanja neprovjerenim podacima i nabadanjima, ovu firmu nebih kupovao u ovim uvijetima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Pa pusti onda kokosi koje se ne razumiju u dionice, neka gadjaju, pa mozda i pogode. Ja vjerujem u te kokosi. A i na kraju krajeva, to su njihovi novci pa neka nabadaju i pogadjaju do milje volje, ako im se to svidja….

A i domach , koliko se sjecam 2009 godine dionica je bila na 23 kn. Pa ako su te kokosi onda kupovale, svaka im cast sto su odabrali to zrno.
Ovo zrno nije obicno zrno nego ,,zlatno zrno,,



@domach1984
, ffffffffff, apothekar

Pratite li vi trgovanje ovih dana?

Tu i tamo pogledam jer mi je jasno tko pumpa i brani cijenu pa je sasvim svejedno… Dosta je baciti oko na fundamente i jasno je da je DDJH, nakon LKRI, jedna od najprecjenjenijih dionica na burzi. A to što će ga netko možda i dalje pumpati nema veze s fundamentima ove firme.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Apothekar, molim konkretni dokaz tko pumpa?
Osim ako ne mislis doslovce na pumpu koja sluzi za bicikl

@Punto

1. Zabavno je.
2. Ovo je Forum pa mogu.

Reći da je DDJH perspektivna firma je glupost, reći da je perspektivna dionica je već bliže istini(s obzirom na pumpanje).

Naravno, dionica=firma ali ne i na ZSE pa je ovdje bitnije tko pumpa a ne kako firma radi.

Mislim da je to bitno naglasiti.

Inače, uvijek i zauvijek, na cijenama koje rastu bez da se poslovanje popravlja, su idealna mjesta za gubitak novca.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Slazem se s vama, sto se tice teza kada cijene rastu da je to gubitak novaca, stoga treba cekati kada cijena pocne padati pa onda kupiti zlatno zrno

New Report

Close