DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pazite se vi oportunentnog ulaganja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


pazite se vi oportunentnog ulaganja

Đuro je definitivno izgubljeno vrijeme.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ipak je puklo!

Valentina i Punto, na kojim razinama vi vidite DDJH u nekom kraćem periodu? Ali realno.. Hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Maximalan pad na 80 kn u slijedecih 30 dana, nakon toga lagani oporavak i doticemo magicnu brojku od 100 kn.


Valentina i Punto, na kojim razinama vi vidite DDJH u nekom kraćem periodu? Ali realno.. Hvala

Rasla je bez vijesti i pada bez vijesti. Na tvoj odgovor odgovorit ću kratko i jasno: ne znam.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Maximalan pad na 80 kn u slijedecih 30 dana, nakon toga lagani oporavak i doticemo magicnu brojku od 100 kn.

Mislim da ti je procjena loša iz više razloga. Davati takve prognoze prvo nije u redu. Danas može netko doći i možda treba prodati 5.000 komada i udari po kupnji i cijena ode na 50,00 kn, pa čak i niže. Nakon toga treba puno za povratak i mislim da ti je predviđanje paušalno i bez nekih (pravih) osnova.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidjet cemo u roku 30 dana



Maximalan pad na 80 kn u slijedecih 30 dana, nakon toga lagani oporavak i doticemo magicnu brojku od 100 kn.

Mislim da ti je procjena loša iz više razloga. Davati takve prognoze prvo nije u redu. Danas može netko doći i možda treba prodati 5.000 komada i udari po kupnji i cijena ode na 50,00 kn, pa čak i niže. Nakon toga treba puno za povratak i mislim da ti je predviđanje paušalno i bez nekih (pravih) osnova.
[/quote]
odličan odgovor.. nažalost punto nema iskustva kao ti. [emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

po meni, punto je bezveze…..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine koliko ima dionica da ih udar od pola milje kuna u komadu po bidu ne ruši na – 30 do 50 posto ? I tko prodaje na taj način? Pošeš tek toliko da nešto napišeš.

ok, u pravu si, treba biti optimist 🙂

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close