DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa necu valjda tebi objasnjavati svoju strategiju prodaj po 24 ako mislis da je ok ja cu kupit po 24 a to je moja stvar dal sam u pravu il ne .

Hhh svaka cast…strategija i djuro

mm se usro hahahahhahah

Katarski emir i mimohod lansirali Đuru Đakovića


Zasto su Katar i mimohod u naslovu a ne Kuvajt?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

di moj kolvega belupo koji je jutro tvrdio da idemo na 20kn vidite kolega da sam vam dobro pricao eto nas blizu 26 kn do petka kako sam reko da smo na 28kn opet kazem nija nagovor na kupnju ni prodaju ,al logicki je da idemo preko 30x uskoro,jebiga meni niko nevjeruje jos mi se cak i rugate,a ja vam samo hocu dobro

trebate jos puno citati i jesti da bi shvatili neke stvari, to sto vi mislite da ste u pravu to je druga stvar, jedno je mislit a drugo je stvarnost.kolega reko sma vam vec da vam necu besplatno objasnjavati, a vi me usput vrijedate. ugodan vam dan

nakon ove kratek korekcije mozemo preko 3x

Hhh koji smijeh…sam sa sobom diskusije vodi

Čovjek treba pomoć!

proroče,
nemoj svojim pisanjem i bildanjem ismijavati sam sebe, pusti malo đuru da se stabilizira u miru.

Ako nisi stigao prodati na 30-29-28 kn biti će prilike samo strpljenja…
lp

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

bitno da ti nevodis nista pa procjene su ti boli glava , jel je 20kn il 27 tko je cjelo vrijeme u pravu??????????????”’

Samo treba pričekati nekog šeika da dođe u RH i to je dovoljno.

Koja super burza.


Katarski emir i mimohod lansirali Đuru Đakovića


Zasto su Katar i mimohod u naslovu a ne Kuvajt?
[/quote]

Pa možda da im cijena ne pobjegne , da dokupe još malo! 😂

hvala kolega onda idem na more cujemo se 9mj lp

Odmori se, zaslužio si [emo_smijeh]

New Report

Close