Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam opet sprzio gomilu love u ovoj boleštini, ali kad vidim što je ovaj sa 1750kom napravio, stvarno ne mogu vjerovat….

Kupio ih je na 55,8 – i onda u onom padu neki dan do 11400 nije prodao na cca 67 (dakle s jedno 18000+ zarade), nego sad to isto proda na 39,2 (dakle s cca 30000kn minusa).

Neki tu kao da nisu zbog zarade, nego samo zbog adrenalina.
A toga ima stvarno napretek.

al nam vade mast ( lovu )


Ja sam opet sprzio gomilu love u ovoj boleštini, ali kad vidim što je ovaj sa 1750kom napravio, stvarno ne mogu vjerovat….

Kupio ih je na 55,8 – i onda u onom padu neki dan do 11400 nije prodao na cca 67 (dakle s jedno 18000+ zarade), nego sad to isto proda na 39,2 (dakle s cca 30000kn minusa).

Neki tu kao da nisu zbog zarade, nego samo zbog adrenalina.
A toga ima stvarno napretek.

mozda nije prodao . mozda je toliko dobar da je dokupio . ako vjeruje u moguci pad !!

ponjela ga zarada neki dan na drugom cert (mislim 8000 u par sati sa 100.000) pa ulrtio u daxshort

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

mozda nije prodao . mozda je toliko dobar da je dokupio . ako vjeruje u moguci pad !!

Dokupio lupajući po MM na bidu na 39,2kn ??

Ok .
ja uvjek volim nesto novo nauciti .

Dali je onda zakljucak da vecina ili cjeli danasnji promet od onih koji su izlazili , ostali u shortu od dan prije ??


Ja sam opet sprzio gomilu love u ovoj boleštini, ali kad vidim što je ovaj sa 1750kom napravio, stvarno ne mogu vjerovat….
Kupio ih je na 55,8 – i onda u onom padu neki dan do 11400 nije prodao na cca 67 (dakle s jedno 18000+ zarade), nego sad to isto proda na 39,2 (dakle s cca 30000kn minusa).

ne, taj je kupio i prodao u istom danu i taj dan digao je nekih 15.000-20.000 kuna. ovih 1750 komada kupio je dan ranije mislim na 50,60 kn ili tu negdje i prodao jučer na 39,20 kn i odmah potom uletio je prerano u LWLD na nekih 54,60 kn (sad je 45 kn) i to mislim da još nije prodao. no imao je u zadnjih 10 dana par odličnih ulaza i izlaza s većom lovom tako da vjerujem da je i dalje u solidnom plusu

Ignore: KressoM, delux


odmah potom uletio je prerano u LWLD na nekih 54,60 kn (sad je 45 kn) i to mislim da još nije prodao. no imao je u zadnjih 10 dana par odličnih ulaza i izlaza s većom lovom tako da vjerujem da je i dalje u solidnom plusu

Sad je prodao sa 24kn minusa na 1350kom.
Izvrstan pogodak.

Srećom da ovaj put nisam slijedio, čak ni sa sićom…..

Sve u svemu…..pratim zadnjih dana više malo ovaj njemački forum na finanzen.net i vidim da mnogi starosjedioci tamo sa stazem od 20+ godina na burzi spominju da ovakvu boleštinu što se trenutno radi s DAX-om još nikad nisu dozivjeli…..

Sigurno ima i onih koji su to dobro iskoristili….ali vjerujem da je velika većina u debelim minusima.

Da ne govorim o ovom današnjem zatvaranju na 11900, kad je DOW u debelom minusu i vrlo vjerojatno pumpanje dalje danas do 22h (trenutno nešto preko 11930 sad u 17:45)

Ne znam da li računaju izbaciti još i ove shortere na 12000 do kraja dana ili u ponedjeljak, ali više me ništa ne moze iznenaditi.

Ovakvim tempom stvarno moze do neslućenih visina.
Tu se više ne zna tko pije a tko plaća…..[emo_vrtimise]

I to bi bilo to, čini se.

Ostao još jedan junak unutra koji je ulazio na 50+.

Ode konačno i ovaj u povijest.

Stvarno je bio mudar potez čuvati ovih 2100 komada do zadnjeg časa, kad je bilo jasno da oni znaju što im je činiti.

mozda izvuci neku pouku .

ovaj zadnji short je tako expresno lansiran , za razliku od prije kad je prolazilo 2-3-5-6 dana od pucanja starog do novoga . i nekako mi je to bilo cudno , al i sam nasjeo na trik !
takodjer , long-ova , ko u prici ( visokih trocifrenih ) .

prava pokeraska partija

12100.

Unbelieveable.

[emo_vrtimise]


mozda izvuci neku pouku .

ovaj zadnji short je tako expresno lansiran , za razliku od prije kad je prolazilo 2-3-5-6 dana od pucanja starog do novoga . i nekako mi je to bilo cudno , al i sam nasjeo na trik !
takodjer , long-ova , ko u prici ( visokih trocifrenih ) .

prava pokeraska partija

Ima u USA izreka, Don’t fight the FED.
Vi ovdje pokušavate u borbu s ECB; a nemate ni čistu stvar, nego ovisite o lokalnom MM.
Čudo je da bilo što uspijete zaraditi. Mogli ste barem dio u long staviti kao hedge.

Ima li sada za srebro koji certifikat na long, a i na zlato?

silver long Vaš link …

gold long
Vaš link …

free flow information

New Report

Close