Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SDX9 će biti profitabilan prije knock outa

Koliko, 2 boda ?
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

majstore [emo_palacg] [emo_smijeh]
meni se nešto račun podebljava [emo_cool]


meni se nešto račun podebljava [emo_cool]

gdje u Erste banci ?
Ako si investirao kako si pisao moraš biti u minusu ili jedno pišeš, a drugo radiš ?


a i da jesam, za to bih bio sam kriv/zaslužan, a ne mecka koji je samo iznio svoje mišljenje

frende [emo_palacg]



meni se nešto račun podebljava [emo_cool]

gdje u Erste banci ?

[/quote]

Erste banka ti je pokazala put ALI sam moraš po njemu kročiti [emo_plazi]
Ili kao ti, intelektualno ejakulirati po svemu i svima [emo_smijeh]



OK, DAX short cca 987x pa brzo 977x

čekamo strpljivo [emo_cool]
[/quote]

onda?

pit stop na 987x odrađen sa zelenom svijećom pa brzo nastavak pada [emo_smijesak]

Gledam kako je Erste, danas, u samo trenu izmijenio vrijednosti certifikata nafte na burzi za čak 4 Kune. Zna li netko razlog ?

sada je sasvim druga cijena shorta nafte nego u petak kada vam je puknuo prvi short nafte, a tečaj Dolara isti. Da li su dioničari oštećeni ?


sada je sasvim druga cijena shorta nafte nego u petak kada vam je puknuo prvi short nafte, a tečaj Dolara isti. Da li su dioničari oštećeni ?

Evo kako je moj prijatelj popuhio ….

Nakon što me o ovom obavijestio poslao je službeni upit ZSE-e zašto je Erste samovoljno bez obrazloženja izmijenio cijene certifikata shorta nafte za čak 4 Kune po bidu i asku, a što njegovo ulaganje direktno vodi u gubitak’
Na ZSE-u nisu imali pojma, ali danas su unazad poslali službeni dopis kako Erste mijenja granične vrijednosti UNAZAD, nakon prodaje certifikata prema prijašnjim vrijednostima.
http://zse.hr/default.aspx?id=51650

Ovo je otvoreno muljanje svih vas certifikatora , više ni ne skrivaju prevare
Osim toga napomeno mi je da vas upozorim kako kod graničnih vrijednosti certifikata, a uz pretpostavku da se Erste nije povukao s bida i aska, ZSE redovno ima problem s zaprimanjem vaših naloga. To često dovodi do činjenice da mnogi nisu izašli prije puknuća i mnogi ne uspiju kupiti najpovoljniju cijenu certifikata. ZSE kaže , naravno, da njima sve radi kako treba ( slažem se ) .


..
Osim toga napomeno mi je da vas upozorim kako kod graničnih vrijednosti certifikata, a uz pretpostavku da se Erste nije povukao s bida i aska, ZSE redovno ima problem s zaprimanjem vaših naloga. …

Znači tvoj frend je taj koji kupuje certifikate na samoj graničnoj pa se onda čudom čudi kako puši lovu? [emo_ooooo][emo_smijeh]
svašta…

Mecka, ajde se drži invertera i sl. tema tarota,

ovo napisano je ozbiljan propust naših institucije.
Erste banka je jučer svojevoljno negdje prije podne izmijenila cijene certifikata za 5% , a danas poslala dopis da će to napraviti od danas. Međutim oni su to napravili jučer, oštetile sve kupce certifikata i to je to, za sada.

Problem je što ZSE ne reagira i situacija traži prijavu.

Apsolutno se slazem.
Ovakva kriminalna situacija zahtijeva pod hitno ukidanje svih Erste certifikata dok se ne pojavi neki drugi fair provider….

Nisam danas pratio trgovanje, zbog cega su zlato i srebro danas tako skocili?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

short daxa tek kad pukne ssp6 na 1979,2.na koliko bi mogao biti onda
dax 10090/10100?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Tek sad vidim da su ga pomaknuli sa 1986 na 1979…..da se ne bi slučajno zaustavio na 1980 bez pucanja…..[emo_palacd]

vrh je blizu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close