Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja samo kažem da si govorio o jednom targetu ušao na drugom

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja samo kažem da si govorio o jednom targetu ušao na drugom

i sto cemo sad ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pamtim samo sretne dane.
Zabilježiti da se nedrzis svojih targeta jer nevjerujesu njih…
😉

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


kad budem bio idući put u Beču častim ekipu iz erstea sa ručkom za ovakvo postavljanje granice svaka čast skidam kapu [emo_palacg]

da su stavili granicu za TSDX na 8350 i do nje bi sutra nagurali DAX jer očito da se ne radi o slučajnosti nego je to guranje danas u zadnjim minutama do 8250 izvedeno s očitom namjerom pucanja TSDX-a!


Pamtim samo sretne dane.
Zabilježiti da se nedrzis svojih targeta jer nevjerujesu njih…
😉
ja se prilagodjavam marketu a ne on meni..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



kad budem bio idući put u Beču častim ekipu iz erstea sa ručkom za ovakvo postavljanje granice svaka čast skidam kapu [emo_palacg]

da su stavili granicu za TSDX na 8350 i do nje bi sutra nagurali DAX jer očito da se ne radi o slučajnosti nego je to guranje danas u zadnjim minutama do 8250 izvedeno s očitom namjerom pucanja TSDX-a!
[/quote]

loris/mida je odavno sve prukljuvao i javno obznanio [emo_palacg]
vjerujem da će se vratiti pisanju jer je vrlo osebujan gospodin bez presedana.

ps. kaj ćemo sad, neeeeema turbo shrota više..dva loša ubiše Miloša [emo_namigusa]

Super su mi ove teorije zavjere da ERSTE manipulira DAXom (ciji dnevni promet je veci nego 5 godisnji promet na ZSE ukupno) da bi zaradio par 100-200 000kn na racun 20malih ulagaca koji se igraju certifikatima na ZSE.

To je ravno tvrdnji da je Sjeverna Koreja izazvala nedavnu krizu kako bi natjerala Vladu RH da ih primi u razmatranje kao potencijalnog preuzimatelja PTKM i DDJH….ukratko- nonsens

Inače par puta smo vas ovdje na temi upozorili da se klonite tih certifikata na ZSE i da, ako vam je do kockanja otiđete na neku stranu platformu (npr Saxo) gdje imate manji spread, duže radno vrijeme (8-23), nema granice pucanja certifikata, polugu po vašem izboru i još milijun ljepih stvari.

...

Inv….al ja mislim i dalje da ce do tvog targeta..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



kad budem bio idući put u Beču častim ekipu iz erstea sa ručkom za ovakvo postavljanje granice svaka čast skidam kapu [emo_palacg]

da su stavili granicu za TSDX na 8350 i do nje bi sutra nagurali DAX jer očito da se ne radi o slučajnosti nego je to guranje danas u zadnjim minutama do 8250 izvedeno s očitom namjerom pucanja TSDX-a!
[/quote]
nisu to napucali radi tsdx-a nego radi tisucu drugih vecih certifikata koji su popucali naš tsdx je kolateralna žrtva premali je da cijelo tržište pomicu radi njega

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Inače par puta smo vas ovdje na temi upozorili da se klonite tih certifikata na ZSE

[emo_palacd]

Mecka cemu taj prst…Certifikati na ZSE us jednostavno preriskantni i preloše implementirani da bi se tu moglo profitabilno trgovati u long-runu .na to je vise ljudi upozoravalo ovdje. Za takve stvari služe posebne platforme.Ja sam isprobao Saxo pa za njega mogu reci da je izvanredan i “svemirski brod” naspram ovog na ZSEu..druge nisa isprobao pa ne znam kakve su.

...

Ajde kad budeš probao prebacit pare u hrvatsku se javi

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Inv….al ja mislim i dalje da ce do tvog targeta..
skolski bi tako trebalo bit , ali i ovdje se mora odigrati svejedno..
vidi zlato…jel vjerujes u target 1525 cca ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mecka cemu taj prst…Certifikati na ZSE us jednostavno preriskantni i preloše implementirani da bi se tu moglo profitabilno trgovati u long-runu .na to je vise ljudi upozoravalo ovdje. Za takve stvari služe posebne platforme.Ja sam isprobao Saxo pa za njega mogu reci da je izvanredan i "svemirski brod" naspram ovog na ZSEu..druge nisa isprobao pa ne znam kakve su.

zamisli da si ozeo long po 40 i danas prodao po 95 mislim da se onda nebi bunio,ja sam danas izgubio masne pare ali opet ne krivim nikog drugog nego samog sebe jer sam jako loše odigrao,na zse se da lijepe pare zaradit samo treba odigrat kako treba i još koji mjesec pa ulazimo u eu pa ce se tk jako brzo razvijat i poboljšavat a za saxo sam ti napisao malo prije post

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Inverter i ja smo imali
Al smo 600 bodova prerano izašli
.
Idemo dalje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close