Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je ohvacen ovaj spic oko 8000 ,za day trade ok ..ja ne nocim u poziciji na ovakvom marketu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ako je ohvacen ovaj spic oko 8000 ,za day trade ok ..ja ne nocim u poziciji na ovakvom marketu
[/quote]
naravno
pazi ako danas dax napravi ovu veliku sjenu
nedo bog s crvenom svojecom…
uffff….
BIT CE PAPRIKE

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kao očekivano bilo je sell on the news

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

caccone@ sa strane trenutno…ovaj parabolicni rast zna bit jako explozivan ,ne zelim se naci na krivoj strani

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bund je opet ATH, ali se netko lako njime igra . Spustili kamatu, a Bund ATH [emo_zacudjen]

i ja naivan koji sam mislil da bu se mogel kupit short na 8000. prije bi ga kupil na tržnici u nairobiju.

@gnjevni
izgleda već sutra ispod 40

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ko zna kaj bu bilo sutra. ovo dan je bila odlična prilika za dnevni trejd, samo kak to izvest na ovom ćumezu od burze.

@nokla
Pa bilo je i danas, što niste ako ste mogli…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@dkinvest
maknuo se MM

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ovo je već ako se ne varam 8dan pravocrtnog rasta, hlađenje bi bilo gotovo pa nužno,ne samo zato jer ja imam short…[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


ko zna kaj bu bilo sutra. ovo dan je bila odlična prilika za dnevni trejd, samo kak to izvest na ovom ćumezu od burze.

nije istina, u svim bitnim trenucima MM se povukao s burze, a što znači da nisi mogao kupiti jeftino niti na vrhu prodati, a što je u potpunosti suprtotno s idejom certifikata i njegovim postojanjem na burzi .

Mislim da je netko iz institucija plaćen da šuti o tome, jer ovo je opet prevara malih dioničara, posebno kada su na short DAX-u pokušali aktivirati 10-o minutnu držabu svojim pojavljivanjem pa nestajanjem odnosno već uhodanom praksom za izazivanja panike.

nije istina, u svim bitnim trenucima MM se povukao s burze, a što znači da nisi mogao … na vrhu prodati

MM se danas povukao samo s sdx na ldx2 je bio prisutan i na dax 8006 (cca 75,7Kn)

ja sam danas još shorta uzeo u više navrata prosjek 40,xx tako da kad ode danas ili najkasnije sutra u minus imam lijepu dobit,samo me bund malo zeznuo imam short kupljen na 39,xx danas raste bund kao bolestan neznam šta mu je po osnovi toga dax bi trebao past preko 2% da opravdava ovakav rast bunda

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


nije istina, u svim bitnim trenucima MM se povukao s burze, a što znači da nisi mogao … na vrhu prodati

MM se danas povukao samo s sdx na ldx2 je bio prisutan i na dax 8006 (cca 75,7Kn)
[/quote]

o tome i pišem, nestao je s shorta kada je short bio daleko najjeftiniji i to uvijek radi u sličnim prilikama na svim certifikatima .
Jedino ostaje prisutan kada je siguran u dražbe uravnoteženja koje ga spašavaju od jeftine kupnje i/ili skupe prodaje.
Što znači da nisi u mogućnosti ostvariti pravovremeni ulaz .
Kada DAX BUDE NAGLO PADAO I SVI ŽELE NAPLATITI SHORT OPET ĆE NESTATI i čekati da DAX malo naraste.
To su prljava posla koja će doći na naplatu prije ili poslije .

New Report

Close