Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjet ćemo.. 150 bodova očekujem up.. A onda put izbijanja ldx2

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Vidjet ćemo.. 150 bodova očekujem up.. A onda put izbijanja ldx2
uff ja vec vani 40 pt

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ok dečki i cure ne želim remetiti kućni red i raspored.
svoje mišljenje sam dao kad je dax vozio do 8000+.
moj red vožnje je strong short (7400-).
svako dobro svima koliko nas ima.

25.03.2013.

domach, onda što kažeš? [emo_zloban]

free flow information



ok dečki i cure ne želim remetiti kućni red i raspored.
svoje mišljenje sam dao kad je dax vozio do 8000+.
moj red vožnje je strong short (7400-).
svako dobro svima koliko nas ima.

25.03.2013.

domach, onda što kažeš? [emo_zloban]
[/quote]domaci kaze SIDEWAY [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Vidjet ćemo.. 150 bodova očekujem up.. A onda put izbijanja ldx2

Izbijanje je samo pitanje vremena. Nece docekati kraj 5. Mjeseca.

A nesto sitno odbijanjaca ce biti ali ne znam bas da bih htio zajahati na te valove visoke frekvencije a male valne duljine.

Reci cete mi da sam lud ali na malo duze staze tipujem na naftu na stotki. Kad kazem duze staze pri tome mislim namjesec-dva.

Ovo je bio 5. uzastopni dan pada DAX-a, gledao sam podatke unazad godinu dana i nisam našao da je padao šest dana za redom….sutra bi dakle trebao biti odbijanac, ali obzirom da je sve kod Švaba ovih dana kilavo ne vjerujem da će sutra preko 7600.
Ovakav jak i brzi pad je sad već faza debelog pretjerivanja kakva je bila kod rasta DAX-a na 8000.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Ovo je bio 5. uzastopni dan pada DAX-a, gledao sam podatke unazad godinu dana i nisam našao da je padao šest dana za redom….sutra bi dakle trebao biti odbijanac, ali obzirom da je sve kod Švaba ovih dana kilavo ne vjerujem da će sutra preko 7600.
Ovakav jak i brzi pad je sad već faza debelog pretjerivanja kakva je bila kod rasta DAX-a na 8000.

ak bumo cjepidlačili, dax preklučer nije pao.

spx ak ne izdrži 1560 ide ispod 1550, dax će ga pratit, vjerojatno,,

e sad, pošto nisam dobio ocsara na 7950 povukao sam se u publiku i mirno gledam.
nafta me loži zadnjih dana poprilično.
međutim, spx ostao na 1540 i ja ga crtam opet preko 1580 što bi značilo dax na 7650 a ako muški probije onda 7750.

ps. kibic nafta kažeš, zašto ne :B

btw nafta maloprije probila week graf, bio je lažnjak međutim obruč se steže i neće još dugo tako…može još jedno testiranje 86,5 što se mene tiče,
pa da vidimo jel baba il deda [emo_plazi]

Ovaj DAx nas je izuo ne tako davno sa rallyem na preko 8000, na shortu, sad nas opet je.. na longu…po meni ovo je čista kladionica, logike nema…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ovaj DAx nas je izuo ne tako davno sa rallyem na preko 8000, na shortu, sad nas opet je.. na longu…po meni ovo je čista kladionica, logike nema…
zanimljivo …koga to nas ? ili to sam sebe zoves sa VI ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ovaj DAx nas je izuo ne tako davno sa rallyem na preko 8000, na shortu, sad nas opet je.. na longu…po meni ovo je čista kladionica, logike nema…
zanimljivo …koga to nas ? ili to sam sebe zoves sa VI ?
[/quote]

Kolega netko mora i istinu reći..nemožemo svi uvijek biti samo u plusu kao vi…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(




Ovaj DAx nas je izuo ne tako davno sa rallyem na preko 8000, na shortu, sad nas opet je.. na longu…po meni ovo je čista kladionica, logike nema…
zanimljivo …koga to nas ? ili to sam sebe zoves sa VI ?
[/quote]

Kolega netko mora i istinu reći..nemožemo svi uvijek biti samo u plusu kao vi…
[/quote]long da ,ali na pravom mjestu sacekati ,ne srljati u long nakon jednog crvenog dana ,cacone pogleč moje cijepidlacenje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

long da ,ali na pravom mjestu sacekati ,ne srljati u long nakon jednog crvenog dana ,cacone pogleč moje cijepidlacenje, ponovo slika

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close